Pierwsza edycja Greenplast motywuje zespół MachinePoint do podróży do Mediolanu

- Targi

This is not an official translate. Original version here

W dniach 3, 4, 5 i 6 maja w Mediolanie odbędzie się pierwsza edycja targów Greenplast; wydarzenie to ma na celu prezentację innowacyjnych rozwiązań promujących zrównoważony rozwój środowiska, efektywność energetyczną, opcje redukcji, recyklingu i ponownego wykorzystania, a także sprzyjających postępowi w kierunku gospodarki cyrkulacyjnej.

Nowe centrum wystawiennicze Fiera Milano będzie w tych dniach miejscem spotkań najważniejszych włoskich i międzynarodowych firm z branży tworzyw sztucznych i gumy, zainteresowanych zapoznaniem się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. W różnych strefach wystawienniczych targów prezentowana będzie szeroka gama produktów: wtryskarki, wytłaczanie, formowanie z rozdmuchem, termoformowanie, maszyny i urządzenia do odzysku i recyklingu tworzyw sztucznych i gumy, polimery, polimery biodegradowalne itp.

Oprócz wystawy technologicznej, na targach Greenplast odbędzie się trzecia edycja międzynarodowego forum na temat zrównoważonych opakowań: Packaging Speaks Green. Firmy, liderzy opinii i eksperci będą omawiać najnowsze trendy w branży i dzielić się swoimi poglądami na temat zrównoważonego rozwoju w przemyśle opakowaniowym.

Rejestracja zwiedzających rozpocznie się w najbliższych dniach; w międzyczasie można zapoznać się z listą wystawców i zaplanować podróż z wyprzedzeniem.

Rynek włoski przechodzi obecnie transformację technologiczną i cyfrową wszystkich swoich firm. Rząd wdraża krajowy plan Industry 4.0, zapewniając firmom narzędzia pozwalające wykorzystać możliwości oferowane przez innowacje i cyfryzację. Wszystko to oznacza, że firmy obecnie inwestują w nowe maszyny, a jednocześnie starają się, aby używane maszyny były opłacalne.

Dla zespołu MachinePoint, ten pokaz jest kluczową okazją do ponownego nawiązania kontaktu z klientami, OEM i agentów, coś, co było szczególnie trudne od początku pandemii w 2020 roku.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego formularza, jeśli chciałbyś spotkać się z nami w Greenplast.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie