MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Význam pronájem profesionální dopravu a demontáž společnost pro vaše nákupy průmyslových strojů  This is not an official translate. Original version here

  MachinePoint Použité stroje a má dlouholeté zkušenosti v mezinárodní těžkou techniku ​​dopravy. Pohyb průmyslových strojů na mezinárodní úrovni má často vysokou úroveň složitosti, a to zejména pokud jde o velkých strojů, některé technologie a vzdálených míst.

  Kromě zajišťování dopravy, MachinePoint také organizuje demontáž, balení a zavedení strojů, které prodává. Jedna společnost, řízení celého projektu má mnoho výhod, a to se vyhne časově a finančně odchylky.

  MachinePoint Použité stroje a je lídrem v prodeji použitých strojů a má vysoce kvalifikované in-house oddělení logistiky nabídnout tyto služby na ty zákazníky, kteří si po zakoupení jednoho z našich strojů, chtějí MachinePoint zvládnout demontáž, balení, nakládání a přepravu.

  Když je malý a jednoduchý stroj, je možné, že člověk může zvládnout zatížení a dopravu sám. Problémy obvykle vznikají při jednání s velkými stroji, komplexním demontáž, velmi cenného strojů nebo vzdálených míst.

  dodavatelé kvality mohou mít velký vliv na všechny požadované služby, aby se stroj z továrny a sestavit ji v jiném.

  Za prvé, zařízení musí být demontovány s dostatečnou péči a aby se usnadnilo následnou montáž. MachinePoint CEO Cesar Rodriguez poznamenává: „Po tolika letech v průmyslu jsme měli všechny druhy zkušeností. Z firem, které přetínají elektrického panelu s žádnou péči takže následná montáž nemožné, aby zákazníci, kteří po zapnutí dolů dopravu nabízejí dolů Aby levnější, volejte nám zoufale potřebuje pomoc, protože jejich transportér měl nehodu, jejich stroj je rozbité a nemají pojištění. Jedná se o zařízení, které i při použití, předpokládají významnou investici pro většinu firem.“

  Po demontáži, následuje strojní balení. Výběr správného typu obalů je důležitá. Několik faktorů, jako jsou rozměry a hmotností je třeba vzít v úvahu, ale i budoucí přepravní podmínky. Silniční doprava ve velkém rozsahu od námořní dopravy, jejichž průměrná doba je 25 dní pod vysokým obsahem soli podmínek, které mohou poškodit stroje, pokud nejsou zabaleny správně. Zkušenosti a kvality služeb je nezbytně nutné. V případě dřevěných obalů, například, musí být zajištěno, že v souladu se všemi mezinárodními dřevo dopravních předpisů tak, aby se stroj nezastaví v přístavu.

  Cesar Rodríguez poznamenal: „Mnoho zákazníků později litoval, že smluvní našich služeb. I když zpočátku naše nabídka je dražší, není to drahé, pokud si porovnat podrobně další služby potřebné, aby se zabránilo riziku. Výběr seriózní poskytovatele manipulovat těžká technika je key, protože riziko ztráty nebo vážně poškozuje zařízení je vysoká. "

  Jakmile se stroj byl zabalen, je třeba zvolit přepravní společnost, která poskytuje záruky, má správné pojistné smlouvy v pořádku, má správné vybavení a následuje jasné postupy. Tím se zabrání nehodám a ztráty v případě nehody. „V poslední době zákazník, který odmítl naší nabídku dopravy, viděl, jak se jeho transporter přišel a vybírá vstřikovací stroj s dampr. A jak se stroj nakonec odpadávat vůz na dálnici. Hanebný.“

  MachinePoint pracuje pouze s dopravními společnostmi specializovanými na těžkou techniku. Pracovali jsme spolu s těmito společnostmi po celá léta, v důsledku dlouhého procesu výběru. Zaručují nám flexibilitu, dobré služby a profesionalitu. Také zaručují pružnost reakce, velmi důležité, protože to snižuje čas a náklady. Naši poskytovatelé dopravních poradí naše in-house logistiky tým v případě potřeby. Mají kamiony a kontejnery potřebné pro speciální dopravu, pokud jde o extrémně velké stroje, které vyžadují speciální kontejnery, jako jsou gondoly kamiony, mega kamiony až 3 metry vysoké, otevřené desky, atd

  A konečně, je lepší pro jedinou společnost řídit vše: demontáž, balení, nakládání, upevnění, přepravu a vývoz a opět sestavován. Řeč je o mimořádně složitých strojů a transportu na mezinárodní úrovni. Musíte se dostat před problémy se jim vyhnout, nebo mají dostatek zkušeností, aby optimalizaci odezvy, pokud jste nebyli schopni vyhnout nepředvídatelné. Je-li řízení provádí pouze jedna společnost, což má za následek lepší koordinaci a rychlejší schopnost reakce, což má za následek nižší náklady a rizika.

  Pracovníci MachinePoint jsou fyzicky přítomni, když MachinePoint je demontáž, nakládku, nebo při přepravě našich strojů.


  Firemní video