MachinePoint znajdzie się wśród wystawców na targach K 2022

- Targi
MachinePoint K2022

Targi K odbywają się co 3 lata i są wiodącą na świecie imprezą dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy. Ostatnia edycja przyciągnęła około 225 000 odwiedzających ze 169 krajów, którzy byli zainteresowani systemami recyklingu, przyjaznymi dla środowiska surowcami i procesami oszczędzającymi energię.

Odwiedzający targi K 2022 zapoznają się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w branży tworzyw sztucznych. Szczególne znaczenie podczas tegorocznego wydarzenia będzie miała gospodarka oparta na obiegu zamkniętym. Jak najlepsze wykorzystanie zasobów to wyzwanie, z którym już teraz mierzą się firmy, zmniejszając zużycie surowców i energii.

Cyfryzacja, gospodarka cyrkularna i ochrona środowiska to główne tematy, które dadzą początek nowym wyzwaniom i trendom podczas kolejnej edycji tych targów. Idealna przestrzeń, w której specjaliści z branży przedstawią perspektywy przyszłości i rozwiązania w zakresie maszyn, urządzeń, surowców oraz urządzeń pomocniczych...

Kolejna edycja odbędzie się w dniach 19 - 26 października 2022 roku. Godziny otwarcia będą trwały od 10:00 do 18:30 w centrum wystawowym w Düsseldorfie.

W celu zakupu biletów online lub realizacji voucherów wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej targów. Ceny biletów różnią się w zależności od liczby dni wizyty. WIFI na terenie wystawy jest dostępne odpłatnie, jednak wszystkie e-bilety zawierają bezpłatny kod WIFI na dzień wizyty (prędkość do 2 Mb/s, limit danych 1 GB).

Firma organizująca targi udostępnia odwiedzającym różne narzędzia, które pomagają w organizacji i wcześniejszym przygotowaniu. Istnieje darmowa aplikacja, która doskonale nadaje się do przygotowywania wizyt i można z niej korzystać w dowolnym czasie i miejscu. "MyOrganizer" to planer, dzięki któremu w bardzo prosty sposób można stworzyć listę wystawców i umieścić ich w halach targowych. Wreszcie "MatchMaking" umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu między zwiedzającymi a wystawcami w sposób spersonalizowany, zgodnie z zainteresowaniami i preferencjami obu stron.

Ostatni raz MachinePoint wziął udział w tych targach w 2019 roku. K to kolejna obowiązkowa pozycja w kalendarzu, ponieważ duża liczba uczestników ułatwia spotkania z klientami, partnerami i kontaktami twarzą w twarz. Wkrótce do Niemiec pojedzie zespół ekspertów ds. sprzedaży z działów tworzyw sztucznych i napojów.Pracujemy z maszynami dla sektora tworzyw sztucznych i specjalizujemy się w maszynach do wytłaczania i przetwarzania folii, drukowania, wytłaczania arkuszy i termoformowania, wytłaczania rur i profili z tworzyw sztucznych, rozdmuchiwania folii, formowania wtryskowego i maszyn do odzysku folii. Są to najbardziej popularne marki w sektorze tworzyw sztucznych: EREMA, COMEXI, WINDMÖLLER & HÖLSCHER, REIFENHÄUSER, NORDMECCANICA, SML, MACCHI, BOBST, BAUSANO, BATTENFELD-CINCINNATI, ITIB, KAUTEX, PLASTIBLOW, MAGIC, MECCANOPLASTICA, ENGEL , KRAUSS MAFFEI, ARBURG itp.

MachinePoint handluje również maszynami dla sektora napojów, głównie wtryskarkami preform PET, maszyny do formowania z rozdmuchiwaniem butelek PET, maszyny mleczarskie oraz linie do butelkowania napojów i wody. Najbardziej pożądane marki tego typu maszyn to: HUSKY, SACMI, SIDEL, KRONES, NISSEI, AOKI, KOSME, SIPA, KHS, TETRA PAK, GALDI, , itp.

MachinePoint pracuje każdego dnia, aby zaoferować naszym klientom najlepsze możliwości kupna i sprzedaży na rynku.

Możecie Państwo odwiedzić nasze stoisko na targach; jest to numer 12B41.

Możecie też Państwo skontaktować się z nami wcześniej, wypełniając ten formularz, jeśli wolicie umówić się na spotkanie z naszym zespołem handlowym, aby uzyskać informacje o maszynach lub otrzymać porady dotyczące przyszłych projektów.

MachinePoint K2022
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie