MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Trendy na rynku maszyn do PET-u | Przemysł tworzyw i napojowy  This is not an official translate. Original version here

  Postęp w PET staje się materiał do butelek na napoje jest bardzo szybki. Obecnie jest on powszechnie stosowany i lepsza od innych materiałów, takich jak PCV, szkło, puszki aluminiowe, itp. PET jest wytrzymały, lekki, niedrogie rozwiązanie opakowania, która jest również "zielone". butelek PET mogą być poddane recyklingowi. Jest to duży plus, że butelki PET nie idą na składowiska, ale znaleźć drogę z powrotem na rynek.
  Na rynku używanych maszyn napojów PET jest zajęty z uwagi na jego zalety PET w produkcji opakowań konsumenckich i butelek.

  butelek PET produkowane są z półproduktów i rozdmuchiwarki.

  Preform wtryskarki użyć jeden krok lub dwa metodą krok po kroku. Metoda jeden krok to zintegrowany proces, w którym cała sekwencja z granulatu PET do gotowego butelka jest wykonywana na jednym komputerze. Przebiega w dwóch etapach używa dwóch maszyn do osiągnięcia tego samego rezultatu.

  Husky to wiodąca w świecie marka sprzętu do formowania wtryskowego i usług. Jej produkty i usługi serwisowe obejmują cały świat. Husky system HyPET jest najpopularniejszym zintegrowany system wtrysku tworzyw sztucznych wykorzystywanych przez producentów na całym świecie. Platforma składa się z gorących kanałów, pleśń, maszyna, robot i chłodzenia po formy.

  PET-LINE systemów produkcji Netstal też mają szeroki i wierny udział w rynku w globalnym sektorze produkcji butelek PET. Ta szczególna platforma jest konfigurowalny przez producenta wymagań i wykorzystania zdolności produkcyjnych.

  Technika rozdmuchem również korzysta z właściwości termoplastyczne PET. wtrysku z wydmuchem i rozdmuchu butelek plastikowych są dwa popularne rodzaje technik wykorzystywanych w produkcji butelek do napojów PET. Najlepsze marki na rynku są Sidel, Krones, KHS, SIPA, SIDE, ADS.

  Rynek europejski jest jednym z najbardziej aktywnych rynków dla kupna i sprzedaży maszyn PET wytwarzania, w tym używane maszyny PET. Jednakże, dobre używane maszyny napojów PET produkowany jest na całym świecie i jest dostępny na całym świecie z wielu grup producentów. Kupujący chce kupić używane maszyny PET, czy skorzystać z usług brokera, który jest doświadczonym pośrednikiem w sprzedaży używanych maszyn napojów PET. Machinepoint jest największym brokerem w Europie maszyn do tworzyw sztucznych i napoje. Firmy wiedzę i doświadczenie w wycenie używane maszyny stanowią istotny dla sprzedających chce zlikwidować czas, dzierżawy lub wynajmu maszyn. Kupujący mogą liczyć na bardzo kompetentną bezstronne oceny finansowej wraz z oceny technicznej maszyn. MachinePoint również podział i oferujący pomoc finansową dla kupujących.

  Poza zakupem odpowiedniego typu maszyn do jego wymagań, kupujący muszą szukać wykwalifikowaną kadrą inżynierską i służby techniczne w ich regionie. Sprzęt musi być uzupełniony przez zapewnione dostawy niezawodne i efektywne pod względem kosztów dodatkowych produktów. Zapewni to bezproblemowe funkcjonowanie Twojej maszyny. Ze względu na skalę swojej działalności oraz doświadczenie zdobyte przez lata, MachinePoint posiada wyjątkową pozycję do zaoferowania konsultacji dla kupujących i sprzedających w sprawach dotyczących kupna i sprzedaży używanych maszyn napojów PET prawie wszędzie na świecie.


  MachinePoint Media Department
  Gema Alvarez
  Email: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Corporate video