MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Trendy na trhu použitých PET stroje  This is not an official translate. Original version here

  Pokroku v PET stává materiál volby pro nápojové lahve byl velmi rychlý. Dnes, to je široce používán a přednost před ostatními materiály, jako PVC, sklo, hliníkové plechovky, PET apod. je robustní, lehký, levný obalové řešení, které je také "zelený". PET lahve mohou být recyklovány. To je velké plus, že PET lahve nechodí do skládky, ale najít cestu zpátky na trh.
  Trh pro použité stroje PET nápoj, který je rušno, protože výhody PET ve výrobě spotřebitelských obalů a lahví.

  PET lahve jsou vyráběny polotovary a stroje, vyfukovací.

  Polotovarů vstřikovací stroje používat buď jedno-nebo dvou-krok krok metody. Jeden-krok metoda je integrovaný proces, ve kterém je celou sekvenci od granule PET láhve k hotovému prováděny na jednom počítači. Dvou-krokem procesu, používá dva stroje k dosažení stejného výsledku.

  Husky je předním světovým značka zařízení vstřikování a služeb. Její produkty a údržba pokrýt celou planetu. Husky HyPET systém je nejpopulárnější integrovaný vstřikovací systém používaný plast výrobci po celém světě. Tato platforma se skládá z horkých běžec, plísně, stroj, robot a post-chlazení formy.

  PET-LINE výrobních systémů z Netstal příliš široké a mají věřící podíl na trhu v globální výrobní odvětví PET láhev. Tento konkrétní platformu, je konfigurovatelný pro výrobce požadavků a využití kapacit.

  Vyfukování technika také využívá termoplastických vlastností PET. Vstřikovací vyfukování a vyfukovacích jsou dva populární druhy techniky používané při výrobě PET lahví nápoje. Nejlepší značky na trhu jsou Sidel, Krones, KHS, SIPA, SIDE, ADS.

  Evropský trh je jedním z nejaktivnějších trhy pro prodej a nákup výrobních strojů PET, včetně použitých PET stroje. Nicméně, dobré použít PET nápoj stroje se vyrábí celosvětově a je k dispozici celosvětově od velkého počtu výrobních skupin. Kupující hledá ke koupi použitých PET stroje jsou jistě využívat služeb obchodníka s cennými papíry, který je zkušený zprostředkovatel při prodeji použitých strojů nápoje PET. Machinepoint je největší broker v Evropě, na plasty a nápoje stroje. Zkušenosti společnosti a odborné znalosti v oblasti oceňování použitých strojů je hlavní plus pro prodejce, kteří chtějí zlikvidovat akcie, leasing, nebo pronájem strojů. Kupci jsou jisti, že vysoce kompetentní objektivně finanční ohodnocení spolu s technickým hodnocením strojů. MachinePoint má také divize specializovaná na nabídku finanční pomoci kupujícím.

  Na rozdíl od nákupu správného typu strojů pro jeho požadavky, kupující musí hledat kvalifikované technické a údržbu poskytovatelů v jejich regionu. Zařízení musí být doplněny o jistotu dodávek spolehlivé a nákladově efektivní-doplňkové výrobky. Tím se zajistí Worry-Free chod vašeho zařízení. Vzhledem k rozsahu svých operací a odborné znalosti získané v průběhu let, je MachinePoint jedinečnou pozici nabídnout konzultace k odběrateli a dodavateli na otázky týkající se nákupu a prodeje použitých strojů PET nápoj téměř kdekoli na světě.


  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00  Firemní video