Trendy na rynku maszyn do PET-u | Przemysł tworzyw i napojowy

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Postęp w PET staje się materiał do butelek na napoje jest bardzo szybki. Obecnie jest on powszechnie stosowany i lepsza od innych materiałów, takich jak PCV, szkło, puszki aluminiowe, itp. PET jest wytrzymały, lekki, niedrogie rozwiązanie opakowania, która jest również "zielone". butelek PET mogą być poddane recyklingowi. Jest to duży plus, że butelki PET nie idą na składowiska, ale znaleźć drogę z powrotem na rynek.
Na rynku używanych maszyn napojów PET jest zajęty z uwagi na jego zalety PET w produkcji opakowań konsumenckich i butelek.

butelek PET produkowane są z półproduktów i rozdmuchiwarki.

Preform wtryskarki użyć jeden krok lub dwa metodą krok po kroku. Metoda jeden krok to zintegrowany proces, w którym cała sekwencja z granulatu PET do gotowego butelka jest wykonywana na jednym komputerze. Przebiega w dwóch etapach używa dwóch maszyn do osiągnięcia tego samego rezultatu.

Husky to wiodąca w świecie marka sprzętu do formowania wtryskowego i usług. Jej produkty i usługi serwisowe obejmują cały świat. Husky system HyPET jest najpopularniejszym zintegrowany system wtrysku tworzyw sztucznych wykorzystywanych przez producentów na całym świecie. Platforma składa się z gorących kanałów, pleśń, maszyna, robot i chłodzenia po formy.

PET-LINE systemów produkcji Netstal też mają szeroki i wierny udział w rynku w globalnym sektorze produkcji butelek PET. Ta szczególna platforma jest konfigurowalny przez producenta wymagań i wykorzystania zdolności produkcyjnych.

Technika rozdmuchem również korzysta z właściwości termoplastyczne PET. wtrysku z wydmuchem i rozdmuchu butelek plastikowych są dwa popularne rodzaje technik wykorzystywanych w produkcji butelek do napojów PET. Najlepsze marki na rynku są Sidel, Krones, KHS, SIPA, SIDE, ADS.

Rynek europejski jest jednym z najbardziej aktywnych rynków dla kupna i sprzedaży maszyn PET wytwarzania, w tym używane maszyny PET. Jednakże, dobre używane maszyny napojów PET produkowany jest na całym świecie i jest dostępny na całym świecie z wielu grup producentów. Kupujący chce kupić używane maszyny PET, czy skorzystać z usług brokera, który jest doświadczonym pośrednikiem w sprzedaży używanych maszyn napojów PET. Machinepoint jest największym brokerem w Europie maszyn do tworzyw sztucznych i napoje. Firmy wiedzę i doświadczenie w wycenie używane maszyny stanowią istotny dla sprzedających chce zlikwidować czas, dzierżawy lub wynajmu maszyn. Kupujący mogą liczyć na bardzo kompetentną bezstronne oceny finansowej wraz z oceny technicznej maszyn. MachinePoint również podział i oferujący pomoc finansową dla kupujących.

Poza zakupem odpowiedniego typu maszyn do jego wymagań, kupujący muszą szukać wykwalifikowaną kadrą inżynierską i służby techniczne w ich regionie. Sprzęt musi być uzupełniony przez zapewnione dostawy niezawodne i efektywne pod względem kosztów dodatkowych produktów. Zapewni to bezproblemowe funkcjonowanie Twojej maszyny. Ze względu na skalę swojej działalności oraz doświadczenie zdobyte przez lata, MachinePoint posiada wyjątkową pozycję do zaoferowania konsultacji dla kupujących i sprzedających w sprawach dotyczących kupna i sprzedaży używanych maszyn napojów PET prawie wszędzie na świecie.


MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie