MachinePoint na targach PLAST 2023: Powrót na wiodące włoskie targi przemysłu tworzyw sztucznych

- Targi

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint na targach Plast we Włoszech

Zespół MachinePoint będzie obecny na PLAST 2023, jednych z najważniejszych na świecie targów branży tworzyw sztucznych i gumy. Wydarzenie odbędzie się w Mediolanie w dniach od 5 do 8 września. Ta edycja zapowiada się na wielki sukces, ponieważ weźmie w niej udział ponad 800 wystawców z 30 krajów i oczekuje się, że przekroczy liczbę 150 000 odwiedzających z 2018 roku.

Po naszej obecności na targach w 2012 i 2018 roku, jesteśmy podekscytowani możliwością powrotu na PLAST po raz kolejny. To zaangażowanie wyraźnie pokazuje nasze zainteresowanie obecnością na najważniejszych wydarzeniach branżowych i zapewnieniem naszym klientom spersonalizowanej i wysokiej jakości obsługi.

MachinePoint będzie zlokalizowany w hali 13 na stoisku A15 targów PLAST, obok największych firm maszynowych, takich jak Bausano, Amut, Unicor czy Maag. Na naszym stoisku odwiedzający będą mogli zapoznać się z różnorodnością dostępnych używanych maszyn, od urządzeń do formowania wtryskowego po wytłaczarki, dmuchawy, linie do recyklingu i wiele innych. Ponadto będą mieli okazję odkryć cenne dodatkowe usługi, które oferujemy.

Nasi koledzy będą dostępni przez cały czas trwania targów PLAST, aby udzielać fachowych porad, odpowiadać na pytania i udzielać szczegółowych informacji na temat oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie używanych maszyn. Uczestnicy będą mieli okazję z pierwszej ręki przekonać się o doświadczeniu firmy na rynku, skupieniu się na jakości i obsłudze klienta, a także jej zdolności do dostosowania się do specyficznych potrzeb każdej firmy.

Nie przegap okazji, aby odwiedzić stoisko MachinePoint na targach PLAST w Mediolanie i odkryć, w jaki sposób używane maszyny mogą być opłacalną i zrównoważoną opcją dla Twojej firmy w branży tworzyw sztucznych. Czekamy na Ciebie!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie z zespołem MachinePoint, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem user@machinepoint.com. Z przyjemnością pomożemy we wszystkim, czego potrzebujesz.

Maszyny używane na targach Plast we Włoszech
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie