MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Used machinery in time of crisis  This is not an official translate. Original version here

  použité strojní zařízení, strojírenství a logistické služby pro nápoje a plasty průmyslem MachinePoint
  Otázka. Pan Rodríguez, Kolik let jste byl v našem oboru?
  CRG. 20 let. Začal jsem v roce 1988 v Jagenberg Gruppe s strojů na výrobu papíru, kartonu, plastu a tekutých potravin. V roce 1995 jsem skočil do hliníkové vysokotlakého lití-odlitky průmyslu, a od roku 1997 jsme byli působí v použitých strojů na trhu s plasty, balení a kapalná Potravinářské stroje. Poté, co nedokázal vytvořit on-line trhu použitých strojů v roce 2000, MachinePoint sázka na poradenství a poskytování průmyslových strojů používaných ke svým zákazníkům ve velmi profesionálním způsobem.

  Otázka. MachinePoint staví v kontaktu kupujících a prodávajících přímo?
  CRG č. MachinePoint vybírá nejlepší strojů a poskytuje nejlepší technické a logistické služby pro své zákazníky. Náš neúspěch v roce 2000 nám ukázala, že zákazníci nejsou spokojeni, pokud zůstal sám prodávat nebo kupovat vybavení. Oni potřebují tu nejlepší profesionální firma se postarat o sběr, právní dohody, demontáž, balení, naložení, dopravu, vlastní formalit, uvedení do provozu nebo opravy strojů. Většina hotelů by se nestalo bez naší zprostředkování nebo zprostředkování dalších vynikajících odborníků na trhu.

  Otázka. Kdo je MachinePoint zákazníků: kupující či prodávající?
  CRG. Oba. Majitel stroje potřebuje specialista na podporu, prodej, shromažďovat, demontáž, balení a export stroje. Kupující musí profesní organizaci vybrat ten nejlepší stroj na trhu splnit jeho potřeby, a rozebrat, balení a dopravy je zajištění bezpečné doručení. Oba potřebují finanční zprostředkování poskytovat 100% platby před dodáním na majitele, a L / C praxe k zajištění dodávky a umožní až 1-roční financování v případě potřeby.

  Otázka. Jak vidíte situaci v průmyslu? Jak se krizi?
  CRG. Jedná se o nejtěžší krize, která si pamatuji, a to bude pravděpodobně to nejhorší, že budeme žít. Globální finanční integraci, a zároveň užitečné, učinil svět složitější a má větší velikost šoku, že země, které podléhají. Není to tak dávno, většina hypoték byly 30-leté pevnou-sazbou odrůdy. Nakupování bylo jednoduché: najít nejnižší měsíční splátky. Nyní přicházejí v nesčetných formách. Dokonce i odborníci mají potíže jejich porovnání a nízké počáteční měsíční splátky může být zavádějící návod k celkovým nákladům (a rizika). Hlavní příčinou hypoteční krize je, že dlužníci nerozuměl podmínek svých půjček. Přesto rostoucí složitosti na straně dlužníků 'byl triviální ve srovnání s tím, co se děje v bankách. Nyní hypotéky nejsou vedeny bankami, ale oni jsou prodány a řezal do cenných papírů krytých hypotékou-, které zahrnují komplexní derivátových produktů. Díky této nové složitosti, a to i sofistikované investory dostali věci špatně špatně, a naše banky jsou nyní do hlubokých potíží, a spolu s nimi, náš průmysl.
  Rozvojové země, sužovaná své vlastní problémy, mají málo času a zájmu v Global Agenda. Rozvíjející se trhy přestanou přijímat je pod kontrolou, když průmyslových zemí ukazují, větších ohledů na multilaterálních institucí. Vlády zemí G20 + jednají energicky a synchronizované, a to je velmi pozitivní. To však nestačí, a Mezinárodní měnový fond by měl být reformován, růst ve velikosti, výkonu World-Wide regulační kontrolu a získat finanční nezávislost, aby se zabránilo museli vrátit ke klíčovým akcionářům fondů (které účinně jim dává právo veta nad činností fondu ). Jako daňoví poplatníci, budeme muset platit za všechny ten nepořádek, ale ekonomika začne obnovovat v roce 2009, jsem očekával.
  Vracet se na naše trhy, můžeme konstatovat, že spotřeba smluvně dost síly procesorů ke snížení investic do nových technologií. Procesory, nicméně, udržet investice v dobré použité stroje nyní v hojnosti. OEM trpí krizí nejvíce, než kdokoliv jako malý pokles HDP je zesílen mnohokrát v hlavním městě odvětví výroby zařízení. Situace není udržitelná a průmyslové země potřebují k obnovení investic do nových technologií, aby svůj náskok na trhu.

  Otázka. Ale tato situace je zvýhodňují ty, ne?
  CRG. Ano, ale jak jsem řekl, musíme myslet dlouhodobý, v čem průmyslové země potřebují. Potřebujeme nejnovější technologie, aby naši technickou vést a být schopna konkurovat na mezinárodních trzích, a investice do použitých strojů může jen pomoci zpracovatele udržet své výrobní kapacity, ale ne na vedoucí pozici na trhu s inovativní a ekologické produkty. OEM by měl být schopen prodat své nejnovější inovace, nebo my bychom mohli přijít o jednu z odvětví, v nichž Evropa, zvláště Německo, byl schopný držet Global Leadership.

  Otázka. Budete podporovat naše vlády, aby motivovala investice do nejmodernějších technologií?
  CRG. Nemám ráda, když vlády pomáhají společnostem, protože oni inklinují k nakládání s penězi daňových poplatníků (přemýšlet o tom, Alitalia či General Motors). Nicméně fiskální stimul je potřebný pro procesory obnovit investování a vytváření pracovních míst začít znovu. To pomůže obnovit spotřebu, a to s celou ekonomiku. Dovolte mi dodat, že zde podnět k investování do nových technologií by nemělo být provedeno zvýšení daně z prodeje použitých strojů, jako Itálie, dělal s velmi negativními důsledky. Společnosti musejí být rovněž motivovat k prodeji použité zařízení do volného prostoru a potřeboval peníze na financování investic do nového vybavení.

  Otázka. Co si myslíte o OEM vašich služeb?
  CRG. No, měli byste tuto otázku na ně, ale budeme držet úzké vazby s těmi nejlepšími výrobci zařízení v odvětvích, v nichž působíme. Naše schopnost prodávat zařízení pomáhá OEM a leasingové společnosti prodávají své obchodní-ins, a to, na oplátku, pomáhá leasingových společností zlepšit finanční podmínky pro procesory, OEM a aby si udržely zákazníky v čele (jak zní motto Husky tím, že způsobem).  Firemní video