Maszyny używane podczas kryzysu | MachinePoint wyjaśnia

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

maszyny używane, usługi inżynieryjne i logistyczne dla przemysłu napojów i tworzyw sztucznych przez MachinePoint
Pytanie. Pan Rodríguez, ile lat jesteś w naszej branży?
CRG. 20 lat. Zacząłem w 1988 roku w Jagenberg Gruppe z maszyny do papieru, tektury, tworzyw sztucznych oraz żywności cieczy. W 1995 roku wskoczył do wysokiego ciśnienia Aluminium Die-Casting Przemysłu, a od 1997 roku działa na rynku maszyn używanych z tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn żywnościowe w postaci płynnej. Po nieudanej próbie utworzenia online używane maszyny rynku w 2000 r., zakład MachinePoint na doradztwie i dostarczaniu używanych maszyn przemysłowych, sprzętu dla swoich klientów w sposób bardzo profesjonalny.

Pytanie. MachinePoint wkłada w kontakt kupujących i sprzedających bezpośrednio?
CRG nr MachinePoint wybiera najlepsze maszyny i zapewnia najlepsze inżynierii i usług logistycznych dla swoich klientów. Nasze niepowodzenie w 2000 pokazał nam, że klienci nie są spełnione, jeśli sam sprzedaży lub zakupu sprzętu. Muszą najlepsze profesjonalną firmą dbać o kolekcji, umowy prawne, demontaż, pakowanie, załadunek, transport niestandardowych formalności, uruchomienie i naprawy maszyn. Większość transakcji nie stanie się bez naszego pośrednictwa lub pośrednictwa innych doskonałych specjalistów na rynku.

Pytanie. Kto jest klientem MachinePoint: The kupujący czy sprzedający?
CRG. Obie. Właściciel maszyny specjalistyczne potrzeby promowania, sprzedawania, gromadzenia, demontażu, opakowania i wywozu maszyn. Kupujący organizację zawodową, aby wybrać najlepsze urządzenie na rynku do spełnienia jego potrzeb, oraz do likwidacji, opakowania i transportu do zapewnienia bezpiecznego porodu. Obie potrzebują pośrednictwa finansowego w celu zapewnienia 100% płatności przed dostarczeniem do właściciela, a L / C doświadczenie w celu zabezpieczenia dostaw i umożliwić finansowanie do 1 roku w razie potrzeby.

Pytanie. Jak widać sytuacja w branży? Jak jest kryzys na?
CRG. Jest to najostrzejsze kryzys, że pamiętam i prawdopodobnie będzie najgorszym, że będziemy żyć. Global integracji finansowej, a pomocne, sprawił, że świat bardziej złożone i wzrosła wielkość szoku, że kraje podlegają. Nie tak dawno temu większość kredytów hipotecznych była o 30-letnie o stałym oprocentowaniu odmiany. Zakupy był prosty: znaleźć najniższe miesięczne płatności. Teraz są w niezliczonych formach. Nawet eksperci mają problemy porównywanie ich i niskiej początkowej miesięcznej raty może wprowadzać w błąd, do kosztów całkowitych (i zagrożeń). Główną przyczyną kryzysu kredytów hipotecznych kredytobiorców jest to, że nie rozumie pod względem kredytów. Jednak coraz bardziej skomplikowane po stronie kredytobiorców było niewielkie w porównaniu z tym, co dzieje się w bankach. Teraz kredyty hipoteczne nie są przechowywane przez banki, ale są sprzedawane i pokrojone w papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką, w tym złożonych instrumentów pochodnych. Dzięki tej nowej złożoności, nawet doświadczonych inwestorów, ale rzeczy naprawdę źle, a nasze banki są teraz w poważnych tarapatach, a wraz z nimi, naszej branży.
Kraje rozwijające się, boryka się z własnymi problemami, mają mało czasu i zainteresowania Global Agenda. Wschodzące rynki przestaną przyjmować podlegające kontroli, gdy kraje uprzemysłowione wykazują dostatecznej odniesieniu do instytucji wielostronnych. Rządy G20 + działają energicznie i zsynchronizowane i to jest bardzo pozytywne. To jednak nie wystarczy, a MFW musi zostać zreformowany, stają się większe, ćwiczenia na całym świecie regulacyjnego i zdobyć niezależność finansową, aby uniknąć potrzeby, aby wrócić do kluczowych akcjonariuszy w odniesieniu do funduszy (które faktycznie daje im prawa weta wobec działalności Funduszu ). Jako podatnicy, będziemy musieli zapłacić za cały ten bałagan, ale to gospodarka zacznie odzyskania w 2009 roku, spodziewam.
Wracając do naszego rynku, można zauważyć, że zużycie zawarł umowę na tyle siły procesorów do ograniczenia inwestycji w nowe technologie. Procesory, jednak nadal inwestują w dobre używane maszyny teraz w obfitości. OEM cierpi na kryzys najbardziej, niż ktokolwiek jako mały spadek PKB jest wzmacniany wiele razy w stolicy wyposażenie dla przemysłu. Sytuacja nie jest trwały i kraje uprzemysłowione muszą wznowić inwestuje w nowe technologie, aby ich prowadzić na rynku.

Pytanie. Ale ta sytuacja jest sprzyjanie Ciebie, prawda?
CRG. Tak, ale jak już powiedziałem, musimy myśleć długoterminowe w krajach uprzemysłowionych, co potrzeba. Musimy najnowsze technologie, aby nasze technicznej prowadzić i być w stanie konkurować na rynkach międzynarodowych, a inwestycje w używane maszyny może tylko pomóc procesorów do utrzymania zdolności produkcyjnych, ale nie prowadzić na rynek innowacyjnych produktów i ekologicznych. OEM powinien być w stanie sprzedawać swoje najnowsze innowacje, czy możemy stracić jedną z branż, w których Europa, szczególnie Niemcy, był w stanie utrzymać Global Leadership.

Pytanie. Czy zachęcać nasze rządy w celu zachęcenia inwestycje w najnowsze technologie?
CRG. Nie lubię, gdy rządy pomagają firmom, ponieważ mają one tendencję do odpadów pieniędzy podatników (pomyśl o Alitalia lub General Motors). Jednak bodźców fiskalnych jest potrzebne dla procesorów do wznowienia inwestycji i rozpoczęcie tworzenia nowych miejsc pracy jeszcze raz. Przyczyni się to do spożycia do odzyskania, a wraz z nim w całej gospodarce. Dodam tutaj, że bodziec do inwestowania w nowe technologie nie powinny być zwiększenie podatku od sprzedaży używanych maszyn, jak Włochy czy z bardzo negatywne konsekwencje. Firmy muszą także zachęcania do sprzedania używany sprzęt do wolnego miejsca i potrzebowała gotówki na finansowanie inwestycji w nowy sprzęt.

Pytanie. Co OEM myślą o Waszych usług?
CRG. Cóż, trzeba zająć się tą kwestią do nich, ale wciąż bliskie więzi z najlepszych producentów sprzętu w sektorach, w których działamy. Nasza zdolność do sprzedania sprzęt pomaga producentom OEM i firm leasingowych sprzedać handlu-in, a to, co z kolei pomaga firm leasingowych poprawy warunków finansowych dla przetwórców i producentów OEM, aby utrzymać klientów w czołówce (jak brzmi motto Husky, przez sposób).
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie