MachinePoint.com: Sprzedaż używanych maszyn przemysłowych. Maszyny z drugiej ręki. Przegląd i modernizacja. Plastik, Tuby, Rury, Profile, Wytłaczanie, Drukowanie, Folia, Termoformowanie, Wtryskiwanie, Rozdmuch, Wypraski, Formowanie, Opakowania PET, Produkty mleczne, Napoje, Woda, Soki, Piwo, Olej, Produkty żywnościowe, Puszki, Szklane butelki.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Maszyny używane podczas kryzysu | MachinePoint wyjaśnia  This is not an official translate. Original version here

  maszyny używane, usługi inżynieryjne i logistyczne dla przemysłu napojów i tworzyw sztucznych przez MachinePoint
  Pytanie. Pan Rodríguez, ile lat jesteś w naszej branży?
  CRG. 20 lat. Zacząłem w 1988 roku w Jagenberg Gruppe z maszyny do papieru, tektury, tworzyw sztucznych oraz żywności cieczy. W 1995 roku wskoczył do wysokiego ciśnienia Aluminium Die-Casting Przemysłu, a od 1997 roku działa na rynku maszyn używanych z tworzyw sztucznych, opakowań i maszyn żywnościowe w postaci płynnej. Po nieudanej próbie utworzenia online używane maszyny rynku w 2000 r., zakład MachinePoint na doradztwie i dostarczaniu używanych maszyn przemysłowych, sprzętu dla swoich klientów w sposób bardzo profesjonalny.

  Pytanie. MachinePoint wkłada w kontakt kupujących i sprzedających bezpośrednio?
  CRG nr MachinePoint wybiera najlepsze maszyny i zapewnia najlepsze inżynierii i usług logistycznych dla swoich klientów. Nasze niepowodzenie w 2000 pokazał nam, że klienci nie są spełnione, jeśli sam sprzedaży lub zakupu sprzętu. Muszą najlepsze profesjonalną firmą dbać o kolekcji, umowy prawne, demontaż, pakowanie, załadunek, transport niestandardowych formalności, uruchomienie i naprawy maszyn. Większość transakcji nie stanie się bez naszego pośrednictwa lub pośrednictwa innych doskonałych specjalistów na rynku.

  Pytanie. Kto jest klientem MachinePoint: The kupujący czy sprzedający?
  CRG. Obie. Właściciel maszyny specjalistyczne potrzeby promowania, sprzedawania, gromadzenia, demontażu, opakowania i wywozu maszyn. Kupujący organizację zawodową, aby wybrać najlepsze urządzenie na rynku do spełnienia jego potrzeb, oraz do likwidacji, opakowania i transportu do zapewnienia bezpiecznego porodu. Obie potrzebują pośrednictwa finansowego w celu zapewnienia 100% płatności przed dostarczeniem do właściciela, a L / C doświadczenie w celu zabezpieczenia dostaw i umożliwić finansowanie do 1 roku w razie potrzeby.

  Pytanie. Jak widać sytuacja w branży? Jak jest kryzys na?
  CRG. Jest to najostrzejsze kryzys, że pamiętam i prawdopodobnie będzie najgorszym, że będziemy żyć. Global integracji finansowej, a pomocne, sprawił, że świat bardziej złożone i wzrosła wielkość szoku, że kraje podlegają. Nie tak dawno temu większość kredytów hipotecznych była o 30-letnie o stałym oprocentowaniu odmiany. Zakupy był prosty: znaleźć najniższe miesięczne płatności. Teraz są w niezliczonych formach. Nawet eksperci mają problemy porównywanie ich i niskiej początkowej miesięcznej raty może wprowadzać w błąd, do kosztów całkowitych (i zagrożeń). Główną przyczyną kryzysu kredytów hipotecznych kredytobiorców jest to, że nie rozumie pod względem kredytów. Jednak coraz bardziej skomplikowane po stronie kredytobiorców było niewielkie w porównaniu z tym, co dzieje się w bankach. Teraz kredyty hipoteczne nie są przechowywane przez banki, ale są sprzedawane i pokrojone w papiery wartościowe zabezpieczone hipoteką, w tym złożonych instrumentów pochodnych. Dzięki tej nowej złożoności, nawet doświadczonych inwestorów, ale rzeczy naprawdę źle, a nasze banki są teraz w poważnych tarapatach, a wraz z nimi, naszej branży.
  Kraje rozwijające się, boryka się z własnymi problemami, mają mało czasu i zainteresowania Global Agenda. Wschodzące rynki przestaną przyjmować podlegające kontroli, gdy kraje uprzemysłowione wykazują dostatecznej odniesieniu do instytucji wielostronnych. Rządy G20 + działają energicznie i zsynchronizowane i to jest bardzo pozytywne. To jednak nie wystarczy, a MFW musi zostać zreformowany, stają się większe, ćwiczenia na całym świecie regulacyjnego i zdobyć niezależność finansową, aby uniknąć potrzeby, aby wrócić do kluczowych akcjonariuszy w odniesieniu do funduszy (które faktycznie daje im prawa weta wobec działalności Funduszu ). Jako podatnicy, będziemy musieli zapłacić za cały ten bałagan, ale to gospodarka zacznie odzyskania w 2009 roku, spodziewam.
  Wracając do naszego rynku, można zauważyć, że zużycie zawarł umowę na tyle siły procesorów do ograniczenia inwestycji w nowe technologie. Procesory, jednak nadal inwestują w dobre używane maszyny teraz w obfitości. OEM cierpi na kryzys najbardziej, niż ktokolwiek jako mały spadek PKB jest wzmacniany wiele razy w stolicy wyposażenie dla przemysłu. Sytuacja nie jest trwały i kraje uprzemysłowione muszą wznowić inwestuje w nowe technologie, aby ich prowadzić na rynku.

  Pytanie. Ale ta sytuacja jest sprzyjanie Ciebie, prawda?
  CRG. Tak, ale jak już powiedziałem, musimy myśleć długoterminowe w krajach uprzemysłowionych, co potrzeba. Musimy najnowsze technologie, aby nasze technicznej prowadzić i być w stanie konkurować na rynkach międzynarodowych, a inwestycje w używane maszyny może tylko pomóc procesorów do utrzymania zdolności produkcyjnych, ale nie prowadzić na rynek innowacyjnych produktów i ekologicznych. OEM powinien być w stanie sprzedawać swoje najnowsze innowacje, czy możemy stracić jedną z branż, w których Europa, szczególnie Niemcy, był w stanie utrzymać Global Leadership.

  Pytanie. Czy zachęcać nasze rządy w celu zachęcenia inwestycje w najnowsze technologie?
  CRG. Nie lubię, gdy rządy pomagają firmom, ponieważ mają one tendencję do odpadów pieniędzy podatników (pomyśl o Alitalia lub General Motors). Jednak bodźców fiskalnych jest potrzebne dla procesorów do wznowienia inwestycji i rozpoczęcie tworzenia nowych miejsc pracy jeszcze raz. Przyczyni się to do spożycia do odzyskania, a wraz z nim w całej gospodarce. Dodam tutaj, że bodziec do inwestowania w nowe technologie nie powinny być zwiększenie podatku od sprzedaży używanych maszyn, jak Włochy czy z bardzo negatywne konsekwencje. Firmy muszą także zachęcania do sprzedania używany sprzęt do wolnego miejsca i potrzebowała gotówki na finansowanie inwestycji w nowy sprzęt.

  Pytanie. Co OEM myślą o Waszych usług?
  CRG. Cóż, trzeba zająć się tą kwestią do nich, ale wciąż bliskie więzi z najlepszych producentów sprzętu w sektorach, w których działamy. Nasza zdolność do sprzedania sprzęt pomaga producentom OEM i firm leasingowych sprzedać handlu-in, a to, co z kolei pomaga firm leasingowych poprawy warunków finansowych dla przetwórców i producentów OEM, aby utrzymać klientów w czołówce (jak brzmi motto Husky, przez sposób).  Corporate video