MachinePoint.com: Prodej Průmyslové Strojní Mašinérie. Second Hand Stroje. Generální Opravy a Obnovy. Plasty, Trubky, Roury, Profily, Vytlačování, Tisk, Fólie, Tepelné Tvarování, Vstřikování, Vyfukování, Formování, PET Obaly, Mlékárenské produkty, Nápoje, Voda, Džusy, Pivo, Olej, Potraviny, Plechovky, Skleněné Láhve.
 • 二手待售机器
 • MachinePoint'te satılık ikinci el makinalar
 • Używane maszyny na sprzedaż w MachinePoint
 • Použité stroje k prodeji MachinePoint
 • Подержанные машины для продажи на MachinePoint
 • Használt gépek eladó MachinePoint
 • Machines d’occasion en vente chez MachinePoint
 • Verkauf Gebrauchtmaschinen bei MachinePoint
 • Macchinari usati in vendita a MachinePoint
 • Maquinaria Usada a la venta en MachinePoint
 • Used machines for sale at MachinePoint
 • Use of own, third party and analysis Cookies.
  This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website.
  How to configure it

  Používané stroje a zařízení Dodavatelé Jak Pracují  This is not an official translate. Original version here

  Použitých strojů na trhu je globální, můžete si zakoupit zařízení v průmyslu, značka, cena, věk, atd. Že existují prodejci se specializují na konkrétní výklenků, například plastové stroje, textilní stroje, vyvrtávačky, PET na trhu, atd. Také prodejci šlachy pes své úsilí zaměřit se na místní úrovni. Trh je definován podle velikosti i na ty, které podnikají. Existuje mnoho malých obchodníků, makléři, ale i bývalé zaměstnance OEM, které usnadňují Buď prodat nebo listy použitých strojů. To vše vede k extrémní fragmentaci trhu. Pokud, jako kupující, chcete koupit použité stroje, co potřebujete udělat si vlastní průzkum předem. Vždy budou existovat makléř nebo prodejce strojů kdo Vám může nabídnout To je lepší-ceny-udržovaný a lepší než to, co může být v současné době dívá.
  Trh pro použité stroje sestává z makléřů, obchodníků, overhaulers, a dražitelé. Že makléři jsou zkušení prostředníky působit jako jet-mezi kupujícími a prodávajícími entre. Jsou aktuální prodejní prodejce; Oni nákup strojů, si to opravit a modernizoval, a snaží se poskytnout doprovodné doklady. Dražitelů k podnikání dražbě, při níž se může pokusit prodat přebytečný stroje. Průmyslová aukčních domů pozvat nabídky na použité stroje a nabíjení ukončit Výše ​​procentní sazby poplatku. Tam je také mnoho transakcí přímo od výrobce.
  Obvyklým způsobem, v němž se Ovládat prodejců MOST Oni Použité stroje z oblasti průmyslu zdroje lokálně přítomný a zkuste ho prodat na globálním trhu. Oni pes Pak jej koupit levný a doufám, že ho prodat za dobrou cenu na trhu. Prodejci Využijte poradenství příliš, které zažily makléři globálních kontaktů a můžete dostat je nejlepší kupujících.

  Jak bylo uvedeno výše, na trhu ojetých strojní zařízení, která je roztříštěná na prodejci a distributoři použité stroje a odešel Často pes whimsically funkce. Protože tam nejsou standardizované normy nebo osvědčených postupů advokátů pro toto odvětví, je v kupujícího zájmy, aby jeho rozum o sobě a také partnerské agentury Jako makléř s dobrou pověstí na trhu, aby mohl bezpečně projednání všech právních , finanční a technické aspekty transakce. Komplex zahrnuje obchodování s mezinárodní strojů malé i velké hráče a z této směsi kupující má vybrat nejlepší obchodní partner k podnikání se. Seznam větších hráčů na trhu použitých strojů zahrnuje jména takový jako Aaron je zařízení, která je dodavatelem pro více než 380 kategorií používaných zařízení pro zpracování. Takové společnosti mají sídlo v různých částech světa a pohřební oba Nákup a prodej použitých strojů. MachinePoint je největší společností v Evropě zabývající se plastů a nápojových strojů. Společnost, s centrále ITS v Evropě, má pobočky v Indii, Francii, Turecku, Rusku a severní Afriky. Také má celou MachinePoint divize specializovaná na poskytování finanční podpory na kupce; málo hráčů na mezinárodním trhu strojního zařízení, bar velké společnosti se sídlem, poskytovat tento druh podpory.

  Obchodování a komunikace prostřednictvím internetu přidal další rozměr Nákup a prodej použitých strojů. Mezi dodavateli a odběrateli může dostat do kontaktu online snadno odstranit; geografické vzdálenosti nedělají rozdíl hned. Na internetu se také podniky, které jsou hozeny do repozitářů použitých nástrojů vyčerpávající kategorie zahrnující několik. Na rozdíl od seznamů, Tyto stránky hostitele aukce, akce, fórum, výpisy práce a další. Podniky, jako MachinePoint přispět strukturu trhu. To se stává snadnější pro kupující, aby se dozvěděli více o prodejci, předchozí historii a původ stroje, smlouvat, zkušební zařízení, a dospět ke vzájemně přijatelné podmínky. V ideálním případě by broker Také při pomoci prodejcům získat platební jako nástroj Takové akreditiv je používán. Některé zpoždění v získávání propuštěn platba je vázána na Arise Vzhledem k velkému počtu účastníků LOC Podílí se na transakci. Dobrý makléř pomůže vyjednat bezproblémový obchod událostí pro finanční leasing a leasing nabídky.


  MachinePoint Media oddělení
  Gema Alvarez
  E-mail: galvarez@machinepoint.com
  Tel: + 34 983 54 99 00


  Pro zeptat
  info@machinepoint.com
  Sídlo-Evropa: +34 983 54 99 00
  Indie: +91 997 997 5617
  Rusko / Россия: +7 499 50 31 126
  Francie: +33 975 181 356
  Severní Afrika: +216 98 31 14 90
  Turecko: +90 212 41 42 749  Firemní video