MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Používané stroje a zařízení Dodavatelé Jak Pracují


This is not an official translate. Original version here

Použitých strojů na trhu je globální, můžete si zakoupit zařízení v průmyslu, značka, cena, věk, atd. Že existují prodejci se specializují na konkrétní výklenků, například plastové stroje, textilní stroje, vyvrtávačky, PET na trhu, atd. Také prodejci šlachy pes své úsilí zaměřit se na místní úrovni. Trh je definován podle velikosti i na ty, které podnikají. Existuje mnoho malých obchodníků, makléři, ale i bývalé zaměstnance OEM, které usnadňují Buď prodat nebo listy použitých strojů. To vše vede k extrémní fragmentaci trhu. Pokud, jako kupující, chcete koupit použité stroje, co potřebujete udělat si vlastní průzkum předem. Vždy budou existovat makléř nebo prodejce strojů kdo Vám může nabídnout To je lepší-ceny-udržovaný a lepší než to, co může být v současné době dívá.
Trh pro použité stroje sestává z makléřů, obchodníků, overhaulers, a dražitelé. Že makléři jsou zkušení prostředníky působit jako jet-mezi kupujícími a prodávajícími entre. Jsou aktuální prodejní prodejce; Oni nákup strojů, si to opravit a modernizoval, a snaží se poskytnout doprovodné doklady. Dražitelů k podnikání dražbě, při níž se může pokusit prodat přebytečný stroje. Průmyslová aukčních domů pozvat nabídky na použité stroje a nabíjení ukončit Výše ​​procentní sazby poplatku. Tam je také mnoho transakcí přímo od výrobce.
Obvyklým způsobem, v němž se Ovládat prodejců MOST Oni Použité stroje z oblasti průmyslu zdroje lokálně přítomný a zkuste ho prodat na globálním trhu. Oni pes Pak jej koupit levný a doufám, že ho prodat za dobrou cenu na trhu. Prodejci Využijte poradenství příliš, které zažily makléři globálních kontaktů a můžete dostat je nejlepší kupujících.

Jak bylo uvedeno výše, na trhu ojetých strojní zařízení, která je roztříštěná na prodejci a distributoři použité stroje a odešel Často pes whimsically funkce. Protože tam nejsou standardizované normy nebo osvědčených postupů advokátů pro toto odvětví, je v kupujícího zájmy, aby jeho rozum o sobě a také partnerské agentury Jako makléř s dobrou pověstí na trhu, aby mohl bezpečně projednání všech právních , finanční a technické aspekty transakce. Komplex zahrnuje obchodování s mezinárodní strojů malé i velké hráče a z této směsi kupující má vybrat nejlepší obchodní partner k podnikání se. Seznam větších hráčů na trhu použitých strojů zahrnuje jména takový jako Aaron je zařízení, která je dodavatelem pro více než 380 kategorií používaných zařízení pro zpracování. Takové společnosti mají sídlo v různých částech světa a pohřební oba Nákup a prodej použitých strojů. MachinePoint je největší společností v Evropě zabývající se plastů a nápojových strojů. Společnost, s centrále ITS v Evropě, má pobočky v Indii, Francii, Turecku, Rusku a severní Afriky. Také má celou MachinePoint divize specializovaná na poskytování finanční podpory na kupce; málo hráčů na mezinárodním trhu strojního zařízení, bar velké společnosti se sídlem, poskytovat tento druh podpory.

Obchodování a komunikace prostřednictvím internetu přidal další rozměr Nákup a prodej použitých strojů. Mezi dodavateli a odběrateli může dostat do kontaktu online snadno odstranit; geografické vzdálenosti nedělají rozdíl hned. Na internetu se také podniky, které jsou hozeny do repozitářů použitých nástrojů vyčerpávající kategorie zahrnující několik. Na rozdíl od seznamů, Tyto stránky hostitele aukce, akce, fórum, výpisy práce a další. Podniky, jako MachinePoint přispět strukturu trhu. To se stává snadnější pro kupující, aby se dozvěděli více o prodejci, předchozí historii a původ stroje, smlouvat, zkušební zařízení, a dospět ke vzájemně přijatelné podmínky. V ideálním případě by broker Také při pomoci prodejcům získat platební jako nástroj Takové akreditiv je používán. Některé zpoždění v získávání propuštěn platba je vázána na Arise Vzhledem k velkému počtu účastníků LOC Podílí se na transakci. Dobrý makléř pomůže vyjednat bezproblémový obchod událostí pro finanční leasing a leasing nabídky.


MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00


Pro zeptat
info@machinepoint.com
Sídlo-Evropa: +34 983 54 99 00
Indie: +91 997 997 5617
Rusko / Россия: +7 499 50 31 126
Francie: +33 975 181 356
Severní Afrika: +216 98 31 14 90
Turecko: +90 212 41 42 749
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:

Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás