Maszyny używane do zaspokojenia wzrostu zapotrzebowania na wodę butelkowaną w Południowo – Wschodniej Azji

- Historie sukcesów
Demontaż, pakowanie i załadunek

Inwestowanie w używane maszyny w celu wykorzystania wzrostu popytu na wodę butelkowaną w Azji Południowo-Wschodniej.

Oczekuje się, że w latach 2020-2025 rynek wody butelkowanej w Azji Południowo-Wschodniej będzie rósł o 11,39% rocznie, a inwestorzy przenoszą się do tego regionu, aby skorzystać z tego wzrostu.

Siłą napędową tego wzrostu jest zmiana preferencji klientów w kierunku czystej i bezpiecznej wody pitnej, wzrost dochodu rozporządzalnego oraz szybka industrializacja. W Indonezji, na Filipinach, w Tajlandii i Malezji przemysł wody butelkowanej rozwija się wykładniczo. Konsumenci zastępują napoje bezalkoholowe wodą butelkowaną, aby ograniczyć spożycie cukru i kalorii. Również postrzeganie przez konsumentów niebezpiecznego charakteru wody wodociągowej zwiększa zapotrzebowanie na wodę butelkowaną niegazowaną w regionie. Największy udział w rynku wody butelkowanej ma segment wody niegazowanej (67,44%), a następnie wody gazowanej, aromatyzowanej i funkcjonalnej. Przez cały rok w regionie mieszka kilka krajów, które przyjmują ogromne ilości turystów.

Woda niegazowana nadal jest liderem na rynku wody butelkowanej.Indonezja miała największy udział w rynku wody butelkowanej.

Największy udział w rynku wody butelkowanej ma Indonezja

Rynek zajmowany przez duże przedsiębiorstwa, ale z niszowymi sektorami dla nowych podmiotów, szczególnie na rynku aromatycznej i funkcjonalnej wody butelkowanej.

Rynek wody butelkowanej w Azji Południowo-Wschodniej jest rozdrobniony, a do czołowych graczy należą Coca-Cola, Danone, PepsiCo i Nestle. Poszczególne kraje mają różnych graczy, którzy dominują na rynku. Na przykład: W Tajlandii rynek jest zdominowany przez firmy Singha, PepsiCo, Nestle i Coco-Cola. Inne podmioty to Spritzer, Vinh Hao Mineral Water Corporation, Asian Brewery, Singha Corporation Co. Ltd. itp.

Nawet jeśli na rynku wody butelkowanej nie obserwuje się ogromnych innowacji produktowych, firmy rozwijają nowe produkty w dążeniu do zdobycia udziału w rynku, zwłaszcza na rynku aromatycznej wody butelkowanej.

Używane maszyny są doskonałą opcją dla nowicjuszy, aby uzyskać dostęp do wysokiej jakości maszyn i zmniejszyć ryzyko i inwestycje.

MachinePoint właśnie wysłał używaną linię do produkcji wody do firmy na Bliskim Wschodzie, inwestującej w nowy zakład produkcji wody na jednej z wysp Azji Południowo-Wschodniej.

Testowanie rynku i minimalizowanie ryzyka poprzez redukcję inwestycji początkowych jest ważne w procesie stabilizacji nowego biznesu. MachinePoint pracował z kupującym przez miesiące szukając linii, która najlepiej odpowiada ich potrzebom. Specjalna kampania sourcingowa została uruchomiona przez zespół MachinePoint, który ostatecznie z powodzeniem zlokalizował używany kompletną linię do produkcji wody w fabryce w Chinach.

Chiński sprzedawca musiał sprzedać swoją linię, ponieważ kupował nową i reorganizował swoje zakłady produkcyjne. Kupujący i sprzedający spotkali się przez MachinePoint wirtualnie i linia była postrzegana jako działająca w suchym cyklu. Niezależny chiński zespół inżynierów został zakontraktowany do fizycznej kontroli linii i zapewnić kupującemu pełną wycenę techniczną i dać mu bezpieczeństwo potrzebne do dokonania zakupu.

Demontaż, pakowanie i załadunek został dokonany przez chińskich inżynierów, a linia jest w drodze do nowego domu. Powodzenia z projektem wodnym!


*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie