MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Použité stroje versus Asie stroje


This is not an official translate. Original version here

Kvalitní použité evropské stroje na výrobu plastů a nápojů od společnosti MachinePoint

MachinePoint Consultants SL, se sídlem ve Španělsku, je největší obchodní organizací zabývajících se evropskou Použité zpracování plastů a nápoje Stroje. MachinePoint již prodaných strojů do 55 zemí světa díky své specializované sítě mezinárodních odborníků (právníků, techniků, výrobci strojů, dopravci, riggers, makléři, dealeři, agenti a dražebníků), a její závazek na nejvyšší výkon. Pro více informací, prosím, přihlaste se k www.machinepoint.com
Pan Cesar Rodriguez-CEO-říká: "MachinePoint vybere nejlepší strojů v Evropě a poskytuje nejlepší technické a logistické služby pro své zákazníky. Naše zkušenost říká, že zákazníci nejsou spokojeni, pokud zůstal sám prodávat nebo kupovat vybavení. Oni potřebují tu nejlepší profesionální firma se postarat o sběr, právní dohody, demontáž, balení, naložení, dopravu, vlastní formalit, uvedení do provozu nebo opravy strojů. Většina hotelů by se nestalo bez naší zprostředkování. "

MachinePoint nabízí širokou škálu služeb nezbytných pro další obchod použitých strojů: konkurenční investiční a provozní Leasingové financování, zbytkového Oceňování služby a stroje odkup záruky. Jsme středně jménem prvního bank třídy, na které poskytujeme zbytková hodnota služeb nebo strojní buy-back záruky. Pro jakýkoliv dotaz vztahující se k financování použitých strojů, e-mail: financing@machinepoint.com

Pan Rodriguez se domnívá, že MP, jak - stroj prodávající a kupující jsou stroje MP zákazníků. Majitel stroje potřebuje specialista na podporu, prodej, shromažďovat, demontáž, balení a export stroje. Kupující musí profesní organizaci vybrat ten nejlepší stroj na trhu splnit jeho potřeby, a rozebrat, balení a dopravy (tak) s cílem zajistit bezpečné doručení. Oba potřebují finanční zprostředkování poskytovat 100% platby před dodáním na majitele, a L / C praxe k zajištění dodávky a umožnit až 360 dnů financování v případě potřeby.

Indie Sales Manager-říká: "Všichni víme, že evropští výrobci jsou bezkonkurenční rodokmen rozvojových pryže a plastů od počátku 1950. Kromě tohoto rodokmen ve strojírenství, v Evropě byla také globální hybnou silou pro plasty a gumu materiál rozvoj, a to místní spojení s významnými investicemi do výzkumu a vývoje a silný obchodní sdružení Síť umožňuje evropských výrobců strojů, aby zůstala v čele inovací. Nejdůležitějším důvodem pro jednání v Evropské použitých strojů je skutečnost, že kvalita strojů vyrobených v osmdesátých a devadesátých let je naprosto dostačující pro splnění požadavků téměř všech nových trzích, plus skutečnost, že mají delší životnost ve srovnání s jejich protějšky v Asii. To je vzhledem k pokročilé úpravy materiálů, jako jsou vysoce přesné frézování a broušení nebo moderní technologie povrchové a tepelné úpravy, které byly vyvinuty v evropských výrobců. Kromě toho evropské stroje, i když používá, zajišťuje výrobu přesných výrobků s konzistentní kvalitou. Vyšší výkon, nižší odmítá, rychlé dodání, delší životnost a snížení počtu odstávek dodané evropskými výrobci zajistit, aby výrobní náklady jsou nižší v dlouhodobém horizontu. Přesnost, stálost procesu a procesu stability je filozofie při stavebních strojů v Evropě. Furtheremore, že v kombinaci flexibility v oblasti designu a integraci zaručit konkrétní potřeby zákazníků je splněna. Účinnost díky automatizaci výroby je považována v každé fázi návrhu procesu v Evropě. Inovativní nástroje, vývoj stále více sofistikovaných robotů, periferních zařízení a logistické komponenty jsou vyvíjeny úzké spolupráce mezi výrobci strojů a periferních zařízení. Na trhu, kde je produktivita klíč, evropské vyráběné strojní zařízení vyniká.

Po všem výše, jsme pak žádal, aby se vyjádřil o strojního zařízení z ceny téměř všech indických dnes Stroje na bloku. No, pro nás, stroj cena je zřídkakdy rozhodujícím faktorem při zvažování nákladů-per-část. Variabilní náklady, jako např. spotřeba materiálu a energie daleko tak původní investici. Evropský výrobce strojních zařízení nejen používat nejnovější technologie (např. čerpací technika, inovativní koncepty pohonu, atd.), ale navíc, oni to vymyslet! Technické parametry (např. velikost, výkon) evropských strojů jsou potřeby uzavřeno s každým zákazníkem, čímž se sníží odpad a zlepšování životního prostředí.

Kromě technických okraji je uvedeno výše, pro strojní zařízení splňuje rovněž bezpečnostních předpisů na celém světě a zajišťuje nejlepší možnou bezpečnostní pracovníky. Tento faktor je pomalu, ale nevyhnutelně stává jednou ze silných důvodů, proč podnikatel bude chtít investovat do nich. "
Pan Rodriguez pevně věří, "Strojní obchodu je jedním z nejvíce komplexních transakcí, které vyžadují interaktivní hodnocení potřeb klienta a hands-on, profesionální servis pro zajištění řádného plnění. MachinePoint vyvinul strukturu a metodiku, která umožňuje přejít od 'jednoho obchodníka podnikání' to 'strojů obchodní organizace' "Pro jakýkoli dotaz kvalitních ojetých Evropské Plasty a nápoje Stroje, prosím, kontaktujte.:


MachinePoint Media oddělení
Gema Alvarez
E-mail: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás