Maszyny używane vs. Maszyny azjatyckie w sektorze opakowań i napojów

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

Dobra jakość używanych europejskich maszyn z tworzyw sztucznych i napojów MachinePoint

MachinePoint Consultants SL, z siedzibą w Hiszpanii jest największą organizacją handlu dotyczące europejskich Używane przetwarzania tworzyw sztucznych Maszyny i napoje. MachinePoint sprzedał już maszyny do 55 krajów dzięki jej wyspecjalizowane sieci międzynarodowych specjalistów (prawników, techników, producentów maszyn, spedytorów, riggers, brokerzy, dealerzy, agenci i aukcjonerzy), oraz zobowiązał się do najwyższą wydajność. Aby uzyskać więcej informacji, należy zalogować się na www.machinepoint.com
Pan Cesar Rodriguez-CEO-mówi "MachinePoint wybiera najlepsze urządzenia w Europie i stanowi najlepszą inżynierii i usług logistycznych dla swoich klientów. Nasze doświadczenie mówi, że klienci nie są spełnione, jeśli sam sprzedaży lub zakupu sprzętu. Muszą najlepsze profesjonalną firmą dbać o kolekcji, umowy prawne, demontaż, pakowanie, załadunek, transport niestandardowych formalności, uruchomienie i naprawy maszyn. Większość transakcji nie stanie się bez naszego pośrednictwa. "

MachinePoint oferuje szeroki zakres usług niezbędnych do innych handlu używane maszyny: konkurencyjne Capital Leasing operacyjny i finansowania, wyceny Pozostałe usługi i gwarancje odkupu maszyn. Pośredniczymy w imieniu pierwszych banków klasie, do której oferujemy Wartość końcowa maszyn lub usługi Buy-Back gwarancji. Na każde zapytanie dotyczące finansowania Maszyny używane, e-mail: financing@machinepoint.com

Pan Rodriguez uważa, że ​​w MP, zarówno - sprzedających i kupujących maszyny maszyny MP klientów. Właściciel maszyny potrzebuje specjalisty do promowania, sprzedawania, gromadzenia, demontażu, opakowania i wywozu maszyn. Kupujący organizację zawodową, aby wybrać najlepsze urządzenie na rynku do spełnienia jego potrzeb i demontażu, opakowania i transportu (tak), aby zagwarantować bezpieczną dostawę. Obie potrzebują pośrednictwa finansowego w celu zapewnienia 100% płatności przed dostarczeniem do właściciela, a L / C doświadczenie w celu zabezpieczenia dostaw i umożliwić finansowanie do 360 dni w razie potrzeby.

Indie, Sales Manager, mówi: "Wszyscy wiemy, że europejscy producenci są bezkonkurencyjne rodowód rozwoju tworzyw sztucznych oraz maszyn do obróbki gumy od początku 1950. Poza tym rodowód w maszyny, Europa była także globalne siły napędowej do tworzyw sztucznych i rozwoju materiału z gumy i tego lokalnego w połączeniu z znacznych inwestycji w badania i rozwój oraz silną sieć stowarzyszenia handlowego umożliwia europejskich producentów maszyn do utrzymania się w czołówce innowacji. Najważniejszym powodem postępowania Europejskiego Maszyny używane, jest fakt, że jakość maszyn wyprodukowanych w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych jest absolutnie wystarczający, aby spełnić wymagania niemal wszystkich nowych rynków, a także fakt, że mają one długą żywotność w porównaniu do ich odpowiednikami w Azji. Wynika to z zaawansowanych materiałów, takich jak leczenie precyzyjne frezowanie i szlifowanie lub zaawansowanych technologii powierzchni i obróbki cieplnej, które zostały opracowane przez producentów europejskich. Ponadto, europejskie maszyny, choć używane, zapewnia produkcję precyzyjnych wyrobów o stałej jakości. Wyższa wydajność, niższe odrzuca, szybka dostawa, dłuższy czas pracy i skrócenie czasu przestojów dostarczone przez europejskich producentów zapewniają, że koszty produkcji są niższe w dłuższej perspektywie. Precyzja, trwałość i stabilność procesu proces jest filozofia, gdy maszyn budowlanych w Europie. Furtheremore, w połączeniu elastyczności w projektowaniu i integracji gwarancji, że specyficzne potrzeby klienta, jest spełniony. Wydajność dzięki automatyzacji produkcji, uznaje na każdym etapie procesu projektowania w Europie. Innowacyjne narzędzia, rozwój coraz bardziej skomplikowanych robotów, urządzeń peryferyjnych i komponentów logistycznych są opracowywane przez ścisłą współpracę między producentami maszyn i urządzeń peryferyjnych. Na rynku, gdzie wydajność jest kluczowym, europejskim produkowane wyróżnia maszyny.

Po tych wszystkich wyżej wymienionych, jesteśmy proszeni o komentarz na temat maszyny są obecnie wyceniane przez niemal wszystkie dzisiaj Indian Maszyna, na blok. Cóż, dla nas, koszt Machine rzadko jest decydującym czynnikiem przy rozważaniu koszt części. Koszty zmienne, takie jak materiały i zużycia energii daleko sposób oryginalny inwestycji kapitałowych. Europejskich producentów maszyn nie tylko z wykorzystaniem najnowszych technologii (np. wysokość technologii, innowacyjnych koncepcji napędu itd.), ale ponadto, że wymyśliłem! Parametry techniczne (np. wielkość, wydajność) europejskich maszyny są dopasowane do potrzeb każdego klienta, a tym samym zmniejszenie ilości odpadów i poprawy ochrony środowiska.

Oprócz przewagi technicznej wspomniano powyżej, europejskie maszyny spełnia również przepisy bezpieczeństwa na całym świecie i zapewnia najlepsze możliwe zabezpieczenie pracowników. Czynnik ten jest powoli, ale nieuchronnie staje się jednym z istotnych powodów, dlaczego przedsiębiorcy nie chcą inwestować w nich. "
Pan Rodriguez jest przekonany, "The Machinery Trade jest jednym z najbardziej złożonych transakcji, wymagających interaktywny oceny potrzeb klienta i praktyczne, profesjonalny serwis w celu zapewnienia właściwego transakcji. MachinePoint opracował strukturę i metodologię, która pozwala na przejście od "jednego rodzaju działalności przedsiębiorcy do" organizacji handlu maszyn "" Dla każdego zapytania dobrej jakości Używane European Plastics Machinery i napoje, prosimy o kontakt.:


MachinePoint Media Department
Gema Alvarez
Email: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie