MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Asya makinelere oranla kullanılan makineler


This is not an official translate. Original version here

İyi Kalite Kullanılmış Avrupa Plastik ve İçecek Makineleri MachinePoint Kullanıyor

İspanya'da merkezi MachinePoint Danışmanları S.L., Avrupa el Plastik İşleme ve İçecek Makine ile ilgili en büyük ticaret örgütüdür. MachinePoint zaten uluslararası profesyoneller (avukatlar, teknisyen, makine üreticileri, ileticileri, riggers, aracılar, bayi, acente ve açık artırma) konusunda uzman ağı ve yüksek performans olan bağlılığını 55 farklı ülkeden sayesinde içine makine sattı. Daha fazla bilgi için, www.machinepoint.com oturum açın.

Sayın Cesar Rodriguez -CEO- MachinePoint Avrupa'nın en iyi makine seçer ve müşterilerine en iyi mühendislik ve lojistik hizmeti sunmaktadır "diyor. Deneyimlerimiz müşteriler satış veya ekipman satın yalnız bırakılırsa memnun olmadıklarını söylüyor. Bunlar devreye veya makine tamir, toplama, yasal anlaşmalar, sökme, paketleme, yükleme, taşıma, Gümrük işlemlerinin dikkat çekmek için en iyi profesyonel şirket gerekir. Çoğu indirimleri aracılık olmadan olmazdı."

Rekabetçi Sermaye ve Operasyonel Kiralama finansmanı, Kalıntı Değerleme Hizmetleri ve makine Repo teminat: MachinePoint kullanılan makinelerin diğer ticaret için gerekli geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Biz Kalıntı Değer Hizmetleri veya Makina Geri Alım garantileri sağlayan First Class Bankaların adına orta. Kullanılmış Makine, e-mail Finansmanı ile ilgili herhangi bir sorgu için: financing@machinepoint.com

Makine satıcıları ve makine alıcılar MP's müşteriler - Bay Rodriguez MP için, hem de inanıyor. makine sahibi, teşvik satmak toplamak, paket demontaj ve makineyi vermek için bir uzmana ihtiyacı var. Alıcı güvenli teslimat garantisi için, paket ve ulaşım (böylece) kendi ihtiyaçlarını karşılamak için, ve ortadan kaldırmak için piyasadaki en iyi makineyi seçmek için profesyonel bir organizasyon gerekiyor. Hem teslimat, güvenli ve gerekirse finansman 360 güne kadar izin 100 sahibine teslim edilmeden önce% ödeme ve L / C deneyimi sağlamak için mali aracılığın gerekir.

MachinePoint takımından Hindistan Satış Müdür Hepimiz Avrupalı ​​üreticiler erken 1950 yılından bu yana plastik ve kauçuk makine geliştirme rakipsiz bir soyağacı olduğunu biliyorum "diyor. makine bu safkan ek olarak, Avrupa da plastik ve kauçuk malzeme kalkınma için küresel bir itici güç olmuştur ve yerel Ar-Ge önemli yatırım ve güçlü bir ticaret birliği ağı ile birleştiğinde, bu yeniliğin ön planda kalması, Avrupa makine üreticilerini sağlar. KULLANILAN Avrupa Makine uğraşan en önemli nedeni Seksenli ve doksanlı imal makinelerin kalitesini onlar kıyasla uzun bir ömre sahip olması neredeyse tüm yeni pazarların ihtiyaçlarını karşılamak için kesinlikle yeterli artı olmasıdır onların Asya'da muadilleri. Bu tür yüksek hassasiyetli freze ve taşlama veya gelişmiş yüzey teknolojisi ve Avrupa Üreticileri tarafından geliştirilmiştir ısıl işlem olarak İleri Malzeme Tedavisi kaynaklanmaktadır. Ayrıca, Avrupa makine, kullanılan olsa, tutarlı kalitede hassas ürünlerin üretimini sağlamaktadır. Yüksek çıkış, düşük reddeder, hızlı teslimat, uzun ömürlü ve Avrupalı ​​üreticiler tarafından teslim azaltılmış kesinti o üretim maliyetleri uzun vadede daha düşük olmasını sağlamak. Avrupa'da makine oluştururken Hassas, süreç değişmezliği ve süreç istikrar felsefesidir. Furtheremore, tasarım ve entegrasyon garantisi kombine esneklik özel müşteri ihtiyacı karşılandı emin olun. Üretim otomasyonu sayesinde verimliliği Avrupa'da tasarım sürecinin her aşamasında kabul edilir. Yenilikçi araçlar, her zamankinden daha karmaşık robotların, çevresel aygıtlar ve lojistik bileşenlerinin geliştirilmesi makine ve çevresel ekipman üreticileri arasında yakın işbirliği ile geliştirilmiştir. verimlilik anahtar bir pazarda, Avrupa üretilen makine öne çıkmaktadır.

Yukarıdaki tüm söyledikten sonra, biz sonra makine dışarı blokta hemen hemen tüm Hint Makine tarafından bugün fiyatlı olma konusunda yorum yapmak için istenir. başına maliyet kısmı göz önüne alındığında Eh, bizim için, Makine maliyeti nadiren belirleyici faktördür. Böyle malzeme ve enerji tüketimi uzaklarda yolu orijinal sermaye yatırımı olarak değişken maliyetler. Avrupa makine üreticileri sadece en son teknoloji (örneğin pompalama teknolojisi, yenilikçi sürücü kavramları, vs.) kullanmayın ama dahası, bunu icat! Avrupa makinelerin teknik parametreler (örneğin boyut, performans), böylece atık azaltılması ve çevre performansının iyileştirilmesi, her müşteri ile eşleşti ihtiyaçları vardır.

Yukarıda belirtilen teknik kenarına ek olarak, Avrupa Makine aynı zamanda dünya çapında güvenlik düzenlemelerine karşılar ve mümkün olan en iyi personel güvenliğini sağlar. Bu faktör yavaş ama kaçınılmaz bir girişimci onlara yatırım yapmak neden isteyeyim güçlü nedenlerinden biri haline geliyor. "
Bay Rodriguez sıkıca Makina Ticaret uygun işlem sağlamak için müşterinin ihtiyaçlarına ve hands-on, profesyonel servis interaktif bir değerlendirme gerektiren, en karmaşık işlemleri arasında yer alan "inanıyor. . MachinePoint bir yapı ve 'makine ticaret örgütü' "Avrupa Plastik ve İçecek Makinaları Kullanılmış Kaliteli herhangi bir soruşturma için için 'bir tüccar iş' taşımak için izin veren bir metodoloji geliştirdi, lütfen:


MachinePoint Medya Bölümü
Gema Alvarez
E-posta: galvarez@machinepoint.com
Tel: + 34 983 54 99 00

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde