MachinePoint je otevřený a funguje jako obvykle. Více informací naleznete zde.


Používání použitých strojů pro inovace


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint innovation

Inovace je jádrem každého podniku, který chce dlouhodobě expandovat a přežít. Není snadné budovat silnou inovativní kulturu, ale výnosy jsou vysoké pro ty, které uspějí.

V MachinePoint jsme pomohli firmám naplňovat inovační plány tím, že jim poskytnou kvalitní stroje z druhé ruky, což je výrazně levnější než jejich novější verze. To snižuje rizika a investice a motivuje podnikatele k experimentování a vyzkoušení nových produktů. Příklady jsou četné ...

Vedoucí výzkumu a vývoje cestuje do Španělska, aby koupil směsný extrudér za třetinu své nové ceny, a jeho společnost uvádí na trh nový polymer, který nahradí plasty na bázi fosilních paliv s nejmodernějšími obnovitelnými a biologicky rozložitelnými biomateriály. Jsou jedním z prvních evropských rostlin, které vyrábějí biologicky rozložitelné sloučeniny. Extrudér, který získali, původně vyráběl tradiční plastové pelety, ale zkoušeli, že by mohl rovněž vyrábět biodegradabilní polymery. Klíčem je kombinace různých biologicky rozložitelných materiálů. Testy by měly být provedeny, dokud nebude dosaženo nového produktu. Snížení počáteční investice při spuštění nového produktu také snižuje rizika.

Středoevropský investor cestuje do východní Evropy a koupí Tetra Pak pro reverzní osmózu. Stroj pracoval na mlékárenském podniku, ale byl získán biotechnologickou společností, která měla být použita v pilotním závodě, aby testovala inovativní přísadu do dětského mléka. Nákup byl rychlý a snadný. Použité stroje jsou k dispozici ihned snižující čekací doby potřebné pro nový stroj. Opět je investice třetinou ceny nového stroje.

Tým MachinePoint nedávno prodával stroj z Evropy do Jižní Ameriky pro naplnění energetických nápojů v PET, tyto nápoje jsou tradičně plněny v plechovkách. Investor, který původně distribuoval pouze v Americe, rozhodl se o uvedení nového produktu na trh a za pomoci společnosti MachinePoint vytvořil místní továrnu za velmi atraktivní cenu. Podnikání se již daří dobře a hledá expanzi do jiných zemí. Počáteční snížená investice je v mnoha případech rozdílem mezi tím, zda je projekt proveditelný nebo ne.

Země jako Angola začínají intenzivně investovat na místní úrovni, aby zvýšily místní produkci. Portugalská investice je v Angole obrovská. Kulturní rozdíly poskytují prostor pro inovace, přizpůsobení strojů, které se v některých zemích používají k balení určitých výrobků, aby zabalily jiné úplně jiné. Stroje lze opětovně použít nejobjektivnějším způsobem, což vede k novým výrobkům a balení.

MachinePoint je hrdý na to, že pomáhá podnikatelům s těmito projekty. Inovace je klíčem k udržitelnějším výrobkům a lepší výrobě. Použité stroje mohou pomoci podnikatelům začít s tímto projektem snižovat čekací doby a náklady.

Použité stroje pro inovace
*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás