Używanie maszyn używanych do innowacji

- Aktualności

This is not an official translate. Original version here

MachinePoint innovation

Innowacja jest podstawą każdej firmy, która chce się rozwijać i przetrwać w dłuższej perspektywie. Nie jest łatwo zbudować silną innowacyjną kulturę, ale zyski są wysokie dla tych firm, które odnoszą sukcesy.

W MachinePoint pomogliśmy firmom zrealizować swoje plany innowacyjne, dostarczając im dobrej jakości używaną maszynę, która jest znacznie tańsza niż ich nowa wersja. Zmniejsza to ryzyko i inwestycje oraz motywuje przedsiębiorców do eksperymentowania i testowania nowych produktów. Przykłady są liczne ...

Kierownik ds. Badań i rozwoju udaje się do Hiszpanii, aby kupić wytłaczarkę mieszającą za jedną trzecią nowej ceny, a jego firma wprowadza nowy polimer zastępujący tworzywa sztuczne oparte na kopalinach najnowocześniejszymi odnawialnymi i biodegradowalnymi biomateriałami. Są to jedne z pierwszych europejskich zakładów produkujących biodegradowalne związki. Wytłaczarka, którą nabyli, początkowo produkowała tradycyjne granulki z tworzyw sztucznych, ale przetestowała, że ​​może również wytwarzać biodegradowalne polimery. Kluczem jest jak łączyć różne biodegradowalne materiały. Testy należy wykonywać do momentu uzyskania nowego produktu. Zmniejszenie początkowej inwestycji podczas wprowadzania nowego produktu zmniejsza również ryzyko.

Inwestor z Europy Środkowej podróżuje do Europy Wschodniej, aby kupić Tetra Pak do odwróconej osmozy. Maszyna pracowała w fabryce mleczarskiej, ale została przejęta przez firmę biotechnologiczną, która ma być używana w zakładzie pilotażowym do testowania innowacyjnego dodatku do mleka dla niemowląt. Zakup był szybki i łatwy. Używane maszyny są dostępne natychmiast, skracając czas oczekiwania wymagany dla nowej maszyny. Ponownie inwestycja to jedna trzecia ceny nowej maszyny.

Zespół MachinePoint niedawno sprzedał maszynę z Europy do Ameryki Południowej, aby wypełnić napoje energetyczne w PET, napoje te są tradycyjnie wypełnione puszkami. Inwestor, który początkowo był tylko dystrybutorem w Ameryce, zdecydował się wprowadzić nowy produkt na rynek, a przy pomocy MachinePoint utworzył lokalną fabrykę po bardzo atrakcyjnej cenie. Biznes już ma się dobrze i szuka ekspansji do innych krajów. Początkowo zmniejszona inwestycja jest w wielu przypadkach różnicą między uczynieniem projektu możliwym do zrealizowania lub nie.

Kraje takie jak Angola zaczynają intensywnie inwestować lokalnie, aby zwiększyć lokalną produkcję. Portugalskie inwestycje są ogromne w Angoli. Różnice kulturowe dają przestrzeń dla innowacji, dostosowując maszyny, które w niektórych krajach są używane do pakowania niektórych produktów, aby pakować je zupełnie inaczej. Maszyny mogą być ponownie wykorzystane w najbardziej ciekawy sposób, w wyniku czego powstają nowe produkty i opakowania.

MachinePoint z dumą pomaga przedsiębiorcom w tych projektach. Innowacja jest kluczem do bardziej zrównoważonych produktów i lepszej produkcji. Używane maszyny mogą pomóc przedsiębiorcom w rozpoczęciu realizacji tych projektów, skracając czas oczekiwania i koszty.

Maszyna używana do innowacji
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie