MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Yenilik için ikinci el makinelerin kullanılması


This is not an official translate. Original version here

Yenilik, uzun vadede genişlemek ve hayatta kalmak isteyen her işin özünde. Güçlü bir yenilikçi kültür oluşturmak kolay değil, ancak başarılı olan şirketler için kazançlar yüksek.

MachinePoint'te firmalara yenilik planlarını yerine getirmelerinde, yeni versiyonlarından önemli ölçüde daha ucuz olan kaliteli ikinci el makineler sunarak yardım ettik. Bu, riskleri ve yatırımları azaltır ve girişimcileri yeni ürünleri denemek ve denemek için motive eder. Örnekler sayısız ...

Ar-Ge müdürü İspanya'ya yeni fiyatlarının üçte bir oranında bir bileşik ekstrüder satın almak için yola çıkıyor; şirketinin fosil bazlı plastikler yerine yenilenebilir ve biyolojik olarak parçalanabilen en yeni biyomalzemeleri yeni bir polimer başlatıyor. Biyolojik olarak bozunabilir bileşikler üreten ilk Avrupa bitkilerinden biridir. Elde ettiği ekstruder orijinalde geleneksel plastik pellet üretiyor, ancak aynı şekilde biyolojik olarak bozunabilir polimerler üretebildiğini test ettiler. Anahtar, farklı biyolojik olarak parçalanabilir materyallerin nasıl bir araya getirileceğidir. Testler yeni bir ürün elde edilinceye kadar yapılmalıdır. Yeni bir ürün başlatırken ilk yatırımın azaltılması da riskleri azaltır.

Merkezi bir Avrupalı ​​yatırımcı, ters osmoz için bir Tetra Pak satın almak için Doğu Avrupa'ya gidiyor. Makine bir süt fabrikasında çalışıyordu, ancak bir pilot fabrikada bebek sütü için yenilikçi bir katkı maddesi test etmek için kullanılmak üzere biyoteknolojik bir şirket tarafından satın alındı. Satın alma hızlı bir şekilde kolay oldu. Kullanılmış makine, yeni bir makine için gereken bekleme sürelerini azaltarak hemen kullanılabilir. Yine yatırım, yeni bir makinenin fiyatının üçte biridir.

MachinePoint ekibi geçtiğimiz günlerde PET'den enerji içecekleri doldurmak için Avrupa'dan Güney Amerika'ya bir makine sattı; bu içecekler geleneksel olarak teneke kutulara dolduruluyor. Başlangıçta yalnızca Amerika'da dağıtım yapan yatırımcı piyasada yeni bir ürün çıkarmaya karar verdi ve MachinePoint'in yardımıyla çok cazip fiyatlarla bir yerel fabrika kurdu. İş zaten iyi durumda ve diğer ülkelere genişleme arıyor. Başlangıçta azaltılmış bir yatırım çoğu durumda bir projenin yapılabilir hale getirilmesi arasındaki farktır.

Angola gibi ülkeler, yerel üretimi artırmak için yoğun bir şekilde yerel yatırım yapmaya başlıyor. Angola'da Portekizli yatırım büyüktür. Kültürel farklılıklar, bazı ülkelerde bazı ürünlerin paketlenmesinde kullanılan makinelerin diğerlerine tamamen farklı olacak şekilde adapte edilmesi için yenilik yapma alanı sağlar. Makineler en meraklı yollarla yeniden kullanılabilir, böylece yeni ürünler ve ambalajlar elde edilir.

MachinePoint, bu projelerle girişimcilere yardımcı olmaktan gurur duyuyor. Yenilik, daha sürdürülebilir ürünler ve daha iyi üretim için anahtardır. Kullanılan makineler girişimcilerin bu projelerle başlamasına yardımcı olabilir, böylece bekleme süreleri ve maliyetleri azaltılır.

Yenilik için ikinci el makine
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde