Odwiedź stoisko MachinePoint na następnej edycji targów Propak Asia

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Maszyny używane na targach ProPak w Azji Stoisko MachinePoint

Propak Asia to wiodące międzynarodowe targi branży opakowań do żywności, napojów, farmaceutyków, kosmetyków i opakowań konsumenckich, skupiające wystawców i kupców z całego świata. Podczas 29. edycji targów Propak Asia powraca się do tradycyjnego formatu bezpośrednich spotkań, a także oferuje model hybrydowy, obejmujący zarówno wystawy fizyczne, jak i wirtualne.

Targi te są postrzegane jako najważniejsze międzynarodowe wydarzenie branżowe w zakresie technologii pakowania i przetwarzania w Azji i dla Azji, w którym biorą udział przedstawiciele takich krajów, jak Malezja, Filipiny, Singapur, Japonia... Obejmuje ona 9 różnych stref przemysłowych, które ułatwiają spotkania między kupującymi i sprzedającymi w celu zapoznania się z najnowszymi maszynami i technologiami, odkrycia nowych pomysłów i rozwiązań, a także nawiązania kontaktów biznesowych, z którymi można opracować nowe strategie biznesowe.

Targi Propak Asia 2022 odbędą się w dniach 15-18 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym Bangok w Bangok w Tajlandii. Zwiedzanie odbywa się w godzinach od 10:00 do 18:00, a rejestracja na targi jest obecnie otwarta.

Skala targów sprawia, że konieczne jest planowanie z wyprzedzeniem. Zawsze warto poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z listą uczestników, a także z konferencjami i prezentacjami technicznymi, które odbędą się podczas targów. Zorganizowanie się to najlepszy sposób na maksymalne wykorzystanie imprezy i uzyskanie najlepszych wyników.

Firma organizująca targi Propak Asia bierze pod uwagę znaczenie środków i procedur kontroli w odniesieniu do Covid-19 w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa uczestników. Z tego powodu udostępniono zwiedzającym regulamin uczestnictwa i obecności.

Dla MachinePoint, rynek azjatycki jest obecnie młodym i rozwijającym się rynkiem. Gospodarki krajów Azji Południowo-Wschodniej znajdują się w fazie pełnego rozwoju i mają znaczny potencjał wzrostu. Wysokie zużycie tworzyw sztucznych w tym regionie sprawia, że takie branże, jak opakowania, motoryzacja, budownictwo i sprzęt medyczny są głównymi motorami napędowymi jego gospodarki.

Zespół MachinePoint można spotkać na stoisku A25 w hali 98 (strefa DrinkTechAsia). Jeśli chcesz się z nami skontaktować z wyprzedzeniem, wypełnij poniższy formularz.

To doskonała okazja, aby spotkać się z naszym zespołem i uzyskać porady dotyczące projektów związanych z maszynami używanymi. Chętnie udzielimy Państwu informacji na temat używanych urządzeń dla przemysłu tworzyw sztucznych, opakowań, żywności i napojów takich marek jak HUSKY, SACMI, SIDEL, KHS, TETRAPAK, COMBIBLOC i innych.

Stoisko MachinePoint jest na DrinkTechAsia Zone ProPak Asia 2022
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie