Odwiedź zespół MachinePoint na InterPlastica 2022

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Kolejna edycja InterPlastica odbędzie się w Moskwie, 25-28 stycznia 2022 roku. W ciągu tych dni, będzie można spotkać zespół MachinePoint tam, aby dowiedzieć się o naszych używanych maszyn do sprzedaży, jak również do analizy i zrozumienia rynku używanych maszyn w sektorze tworzyw sztucznych i napojów.

InterPlastica to wiodące targi dla branży tworzyw sztucznych i gumy. W 2020 roku w 23. edycji targów wzięło udział około 25 000 odwiedzających, co potwierdza silny wzrost popytu na te sektory w krajach takich jak Rosja i Europa Wschodnia. Oprócz odwiedzających z Rosji, w targach bierze udział 60 różnych krajów, takich jak Ukraina, Białoruś, Chiny, Iran, Kazachstan, Uzbekistan i inne. Prawie 100% z nich jest bardzo zadowolonych ze wszystkich aspektów targów, potwierdzając nie tylko swoją wizytę w kolejnych edycjach, ale także wystawiając rekomendacje swoim kolegom.

Targi odbędą się w centrum wystawienniczym EXPOCENTRE w Krasnaya Presnya w Moskwie. Godziny otwarcia: od wtorku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątek od 10:00 do 16:00.

Rejestracja i wstęp na targi są bezpłatne.

Jeśli zaczęliście już organizować program targów, możecie za pomocą tego linku dowiedzieć się o wystawcach, zlokalizować ich w poszczególnych halach na wirtualnym planie piętra, a nawet zaznaczyć i zapisać firmy, których nie chcecie przegapić.

Więcej szczegółowych informacji na temat targów można znaleźć na ich stronie internetowej.

W ciągu ostatniej dekady, rynek rosyjski był strategicznym rynkiem dla MachinePoint. Współpracujemy z tych samych partnerów lokalnych od kilku lat, co nie tylko pozwala nam mieć fizyczną obecność w Rosji, ale także pomaga nam w kwestiach biurokratycznych i kulturowych w kraju, co ułatwia i przyspiesza, w tym samym czasie, eksport i import zadań w celu zawsze oferują najlepsze usługi dla naszych klientów, unikając możliwych nieoczekiwanych zdarzeń.



Nasza obecność na Interplastica pomaga nam wzmocnić i skonsolidować nasze relacje z naszymi rosyjskimi klientami. Jest to rynek o dużym potencjale, który docenia i wartości używanych maszyn w bardzo pozytywny sposób, dlatego w ostatnich latach, poprawiliśmy naszą rozpoznawalność na rynku, a wielu z naszych klientów wybrało nas więcej niż jeden raz.

Nasi koledzy, Marco Marchiorello i Mikhail Revin, będą obecni na kolejnej edycji targów Interplastic 2022. Można nas znaleźć na stoisku 1C23 w pawilonie 2.1. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z nimi, wyślij nam e-mail na adres info@machinepoint.com.

Mam nadzieję, że się tam zobaczymy!

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie