MachinePoint odwiedza targi Pack Expo International w Chicago

- Targi

This is not an official translate. Original version here

Pack Expo Chicago MachinePoint

PACK EXPO INTERNATIONAL to największa impreza branży opakowaniowej i przetwórczej w Ameryce Północnej. Jego ostatnia edycja stacjonarna odbyła się w 2018 roku, a po czterech długich latach powraca do Chicago.

Targi te są bez wątpienia najlepszą okazją do doświadczenia technologii w działaniu, poznania trendów w pakowaniu i przetwarzaniu w niemal każdej branży oraz odkrycia najbardziej innowacyjnych rozwiązań. Możliwość ponownego nawiązania kontaktów twarzą w twarz, spotkania z dostawcami i ekspertami oraz poszerzenia swojej sieci kontaktów jest po tak długim czasie zarówno zachęcająca, jak i motywująca.

Targi odbędą się w dniach od 23 do 26 października w McCormick Place w Chicago. W dniach 23-25 października targi będą otwarte w godzinach od 9:00 do 17:00. W dniu 26 października będą otwarte od godz. 9.00 do 15.00.

Już teraz można zarejestrować się na stronie internetowej, aby uzyskać dostęp do targów. Przy zakupie biletu do 30 września cena wynosi 30 dolarów; po tym terminie cena wzrasta do 130 dolarów. Istnieje również możliwość wykupienia wirtualnej przepustki za 30 dolarów.

Lista wystawców jest opublikowana na stronie internetowej. Można zacząć przeglądać produkty i wystawców, a także zapoznać się z sesjami edukacyjnymi i zdecydować, w których z nich wziąć udział. Opracowanie planu zwiedzania na dni targowe pozwoli określić cele i jak najlepiej wykorzystać czas.

Rynek północnoamerykański był niezwykle aktywny w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy pandemia spowodowała niedobór dobrych maszyn. Producenci mocno inwestują w więcej sprzętu i producenci OEM mieli problemy z utrzymaniem się z popytu i stworzył długie terminy realizacji dla większości nowych maszyn.

Żywe targi były mile widzianą zmianą po zamknięciu. Nasza koleżanka Victoria Dayne, kierownik sprzedaży MachinePoint w Stanach Zjednoczonych będzie odwiedzić targi w tych dniach. Dobry moment, aby odnowić bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami, a także dowiedzieć się o trendach i postępach w technologii pakowania, przetwarzania, drukowania ...

Nie wahaj się skontaktować z nami za pośrednictwem tego formularza, jeśli chcesz spotkać się z Victoria Dayne w październiku przyszłego roku w Chicago.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie