W 2020 r. ograniczyliśmy emisję dwutlenku węgla o 350 ton.

- Aktualności

Wiele się nauczyliśmy od czasu początku pandemii w związku z ograniczeniami, które zmusiły nas do zamknięcia biur i rozpoczęcia pracy w 100% zdalnej. Nie podróżowaliśmy i przenieśliśmy wszystkie nasze operacje kupna i sprzedaży maszyn do wirtualnego świata.

Gdyby powiedziano nam, że jest to możliwe 12 miesięcy temu i że zrobimy to tak szybko i tak dobrze, nie uwierzylibyśmy . Tak, od marca pracujemy w 100% zdalnie i z wyjątkiem kilku operacji, zakupy i sprzedaż maszyn zostały dokonane bez konieczności podróży, ani ze strony MachinePoint, ani nabywcy.

Demontaż, pakowanie i załadunek sprzętu został przeprowadzony przez sieć lokalnych techników, z którymi MachinePoint pracuje od wielu lat, więc nie było żadnych przestojów z powodu zamknięcia i granic.

Oszczędności w podróżach to nie tylko czas i pieniądze, ale przede wszystkim uniknięcie około 700 podróży, które pracownicy MachinePoint odbywają średnio w ciągu roku. Do tego należy dodać kolejne 700 podróży, z których wiele to podróże na duże odległości, które kupujący muszą odbyć, aby zobaczyć maszyny. To znaczy, że to godziny, pieniądze i CO2. Ograniczenie emisji CO2, to pozytywny aspekt tej nowej dla wszystkich sytuacji. I choć wiemy, że to była zmiana w mentalności, bo zawsze lepiej jest zobaczyć coś osobiście niż wirtualnie, chcemy podziękować nabywcom za ich zaufanie do MachinePoint.

W razie potrzeby, MachinePoint oferuje również oceny maszyn przez renomowanych lokalnych techników, co pomaga kupującym w podejmowaniu decyzji. Proces demontażu i pakowania jest nadzorowany zdalnie przez specjalistów MachinePoint i raport dostarczany jest do klienta.

Telepraca z redukcją emisji CO2
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie