Najlepsze Uzywane Maszyny

Czy chcesz kupić używane maszyny?


Witamy w MachinePoint. Nasze ogromny zasób używanych maszyn przemysłowych jest stale aktualizowany najnowszymi i najlepszymi maszynami wchodzącymi do sprzedaż. MachinePoint sprzedaje z fabryki do fabryki, co oznacza, że zdecydowana większość maszyn używanych, wymienionych na naszej stronie internetowej, może być obejrzana podczas pracy. W ten sposób nasi klienci mogą zobaczyć, skąd dane maszyny pochodzą, i ocenić w jakim są stanie technicznym.

MachinePoint poprowadzi Cię przez cały proces kupna i sprzedaży używanych maszyn. Jeśli przejrzysz nasz katalog, będziesz mógł zobaczyć szczegółowe specyfikacje techniczne każdego urządzenia i przeprowadzić wszelkie konsultacje dotyczące maszyny, którą jesteś zainteresowany, poprzez wypełnienie formularza kontaktowego

Odwiedź zespół MachinePoint na InterPlastica 2022

Odwiedź zespół MachinePoint na InterPlastica 2022

Kolejna edycja InterPlastica odbędzie się w Moskwie, 25-28 stycznia 2022 roku. W ciągu tych dni, będzie można spotkać zespół MachinePoint tam, aby dowiedzieć się o naszych używanych maszyn do sprzedaży, jak również do analizy i zrozumienia rynku używanych maszyn w sektorze tworzyw sztucznych i napojów.

Informacje przydatne do przygotowania się do wizyty na targach »

Sprzedaj swoje używane maszyny

 Sprzedaj swoje używane maszyny

Zrób miejsce w swoim zakładzie i zarób trochę gotówki! My zajmiemy się całą promocją, dokumentami, wizytami. Dostaniesz pieniądze jeszcze zanim maszyna opuści Twój zakład. Zero ryzyka, brak kłopotów i darmowa promocja!

Jak sprzedać swoje używane maszyny »

Korzystna odsprzedaż używanej HUSKY

Poprzez MachinePoint, który jest preferowanym odsprzedawca u¿ywanych maszyn Husky bêdziecie mieli Pañstwo dostêp do tych maszyn jak nigdzie indziej.

Poprzez MachinePoint, który jest preferowanym odsprzedawca u¿ywanych maszyn Husky bêdziecie mieli Pañstwo dostêp do tych maszyn jak nigdzie indziej.

Informacje o maszynach Husky »

Usługi

MachinePoint zapewnia kompleksowe rozwiązania, w tym wszystkie wymagane usługi, aby zakończyć cały proces kupna i sprzedaży używanych maszyn

Proponujemy rozwiązania ONE-STOP, wszystkie usługi wliczone. MachinePoint Used Machinery może zaoferować wszystkie usługi niezbędne do satysfakcjonującego przeprowadzenia transakcji. Jesteśmy ekspertami i jesteśmy obecni na całym świecie.

Usługi »

Zmodernizuj swoje wytłaczarki do folii

syncro extrusion

Ulepszenie Twoich maszyn da im dodatkowych kilka lat eksploatacji i zwiększy ich wydajność, przekładając się na lepszy produkt finalny i produktywność i mniejsze koszty utrzymania. Uprości to proces oraz odłoży w czasie przyszłe wymiany części zamiennych, zwiększając łatwość operacji i oszczędzając Twoje pieniądze.

Zmodernizuj swoje wytłaczarki do folii »

Jak możemy Ci pomóc?

Kup używaną maszynę

Będziemy Cię wspierać w całym procesie kupna bądź sprzedaży maszyn na tym ciągle zmieniającym się i złożonym rynku międzynarodowym. Nasz doświadczony team pomoże Ci przyśpieszyć cały proces, bez ryzyka i zupełnie za darmo!

Wyszukiwarka używanych maszyn »

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie