machinepoint dealer używanych maszyny przemysłowych

machinepoint  dealer używanych maszyny przemysłowych

Popularne marki

Najlepsze Uzywane Maszyny


Zapoznaj się z naszą znakomitą gamą maszyn używanych i zwiększ swoją produktywność dzięki niezawodności i wydajności sprzętu, jaki oferujemy.

Czy chcesz kupić używane maszyny?


Witamy w MachinePoint. Nasze ogromny zasób używanych maszyn przemysłowych jest stale aktualizowany najnowszymi i najlepszymi maszynami wchodzącymi do sprzedaż. MachinePoint sprzedaje z fabryki do fabryki, co oznacza, że zdecydowana większość maszyn używanych, wymienionych na naszej stronie internetowej, może być obejrzana podczas pracy. W ten sposób nasi klienci mogą zobaczyć, skąd dane maszyny pochodzą, i ocenić w jakim są stanie technicznym.

MachinePoint poprowadzi Cię przez cały proces kupna i sprzedaży używanych maszyn. Jeśli przejrzysz nasz katalog, będziesz mógł zobaczyć szczegółowe specyfikacje techniczne każdego urządzenia i przeprowadzić wszelkie konsultacje dotyczące maszyny, którą jesteś zainteresowany, poprzez wypełnienie formularza kontaktowego

Skontaktuj się z ekspertem

Sprzedaj swoje używane maszyny


 Sprzedaj swoje używane maszyny

Zrób miejsce w swoim zakładzie i zarób trochę gotówki! My zajmiemy się całą promocją, dokumentami, wizytami. Dostaniesz pieniądze jeszcze zanim maszyna opuści Twój zakład. Zero ryzyka, brak kłopotów i darmowa promocja!

Jak sprzedać swoje używane maszyny

Spotkajmy siê na targach


MachinePoint będzie uczestniczyć w targach w 2023 roku w celu wzmocnienia relacji z klientami i partnerami. Nasza obecność na tych imprezach jest kluczowa dla naszych usług, ponieważ mamy na celu zapewnienie spersonalizowanej pomocy dla inwestycji w maszyny i dezinwestycji poprzez interakcje twarzą w twarz. 

Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Napojów

Nowości w machinepoint


Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat MachinePoint i branży używanych maszyn. Tutaj możesz dowiedzieć się o targach i wydarzeniach w których bierzemy udział, poznać historie sukcesu MachinePoint, wyczerpujących informacjach na temat procesów spożywczych oraz przeczytać ciekawe artykuły.

Usługi


Usługi inżynierskie

Rozwiązanie Klucz w dłoni – Kompletne linie

Rozwiązanie Klucz w dłoni – Kompletne linie

Wycenianie maszyn

Międzynarodowy transport maszyn

Proponujemy rozwiązania ONE-STOP, wszystkie usługi wliczone. MachinePoint Used Machinery może zaoferować wszystkie usługi niezbędne do satysfakcjonującego przeprowadzenia transakcji. Jesteśmy ekspertami i jesteśmy obecni na całym świecie.

Usługi

Potrzebujesz porady?


Poprowadzimy Cię przez cały proces kupna i sprzedaży maszyn używanych w zmieniającym się i złożonym środowisku międzynarodowym. Nasze zespoły ds. sprzedaży, logistyki, prawa i marketingu będą Ci towarzyszyć przez cały proces, aby był on łatwy i wolny od ryzyka.


Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Uwagi *
Wprowadź swoje komentarze
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.