En iyi ikinci el makinalar

İkinci el makina mı arıyorsunuz?


MachinePoint’e hoşgeldiniz. Geniş ikinci el makina envanterimiz sürekli olarak en son ve en yeni makinalarla güncellenmektedir. MachinePoint fabrikadan fabrikaya satış yapar, yani web sitemizde gördüğünüz makinaların büyük çoğunluğu çalışır durumda görülebilir. Böylece müşterilerimiz makinaların nereden geldiğini ve gerçek teknik durumlarını yerinde görebilir.

MachinePoint ikinci el makina alım ve satım süreçlerinde sizlere bütüncül bir yaklaşım sunar. Envanterimizi incelediğinizde bütün ürünler için ayrıntılı teknik açıklamaları görebilir ve dolduracağınız kontak forumumuz sayesinde ilgilendiğinzi makinanın fiyatını ve diğer bilgiyi edinebilirsiniz.

Fuarlarda bizimle tanýþýn

Fuarlarda bizimle tanýþýn

MachinePoint, müşterilerine ve ortaklarına daha yakın olabilmek için bu yıl 2022 yılında yine fuarlarda yer alacak. Müşterilerimize makine yatırımlarında ve yatırımlarında yardımcı olmak için yüz yüze bir yaklaşıma ihtiyaç duyduğumuz fuarlarda yer almak hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır.

Uluslararası Plastik ve İçecek Fuarları »

Makinamı satmak istiyorum

 Makinamı satmak istiyorum

Makinanızı satarak fabrikanızda sizin için değerli olan bir alan kazanırken ve aynı zamanda nakit akışı sağlayın! Bütün ziyaret, sözleşme ve dökümanlarla biz ilgileniyoruz. Makinanız fabrıkanızdan ayrılmadan ödemesi tamamlanır. Sizin açınızdan sıfır risk ve sorunsuz bir süreç ve makinanızın global pazarda promosyonu ücretsiz!

Makinamı nasıl satarım? »

İkinci el Husky makina ve ekipmanlarında tercihli tedarikçi

İkinci el Husky makinalarında tercihli satıcı olan MachinePoint ile herkesten daha fazla Husky makinaya herkesten önce ulaşabilirsiniz.

İkinci el Husky makinalarında tercihli satıcı olan MachinePoint ile herkesten daha fazla Husky makinaya herkesten önce ulaşabilirsiniz.

Husky makinalar hakkında »

İkinci el makine hizmetleri

MachinePoint ikinci el makina alım satım sürecindeki bütün gerekli hizmetleri içeren tek adres çözümler sunar.

One-stop çözüm, tüm hizmetler dahil. MachinePoint ikinci el makine alım/satım süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlamak için gerekli olabilecek bütün yan hizmetleri sağlar. Çoklu uzmanlardan oluşan ve global düşünen ekibimizle hizmetinizdeyiz…

İkinci el makina çözümleri »

Ekstrüzyon hatlarınızı yükseltin

syncro extrusion

Makinalarınızı yenileyerek onların ekonomik ömürlerini uzatın ve performanslarını artırın, böylece daha kaliteli bir son ürün, daha iyi bir üretim süreci ve daha düşük bakım maliyetleriniz olur. Üretim sürecini sadeleştirir, makina yenilemeye ihtiyacını daha ileri bir tarihe öteler, üretimi kolaylaştırır ve ciddi tasarruf sağlar.

Ekstrüzyon hatlarınızı yükseltin »

Nasıl yardım ediyoruz ?

Makina almak istiyorum

İkinci el makina alım ve satımıyla ilgili bütün süreçlerde karmaşık ve değişken uluslararası piyasa ortamında, MachinePoint size her aşamada eşlik edecektir. Satış, lojistik ve hukuk konularında uzman ekiplerimiz tüm süreçleri hızlandırıp sizin için operasyonu kolay ve risksiz hale getirirler.

İkinci el makine araması »

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:

Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Diğer ofislermiz için »

MachinePoint dünyanın her yerinde