machinepoint ikinci el makina endustriyel

machinepoint  ikinci el makina endustriyel

Populer Markalar

En iyi ikinci el makinalar


Muhteşem seçkimizde yer alan ikinci el makinelerimizi keşfedin ve güvenilir ve verimli ekipman ile üretkenliğinizi artırın.

İkinci el makina mı arıyorsunuz?


MachinePoint’e hoşgeldiniz. Geniş ikinci el makina envanterimiz sürekli olarak en son ve en yeni makinalarla güncellenmektedir. MachinePoint fabrikadan fabrikaya satış yapar, yani web sitemizde gördüğünüz makinaların büyük çoğunluğu çalışır durumda görülebilir. Böylece müşterilerimiz makinaların nereden geldiğini ve gerçek teknik durumlarını yerinde görebilir.

MachinePoint ikinci el makina alım ve satım süreçlerinde sizlere bütüncül bir yaklaşım sunar. Envanterimizi incelediğinizde bütün ürünler için ayrıntılı teknik açıklamaları görebilir ve dolduracağınız kontak forumumuz sayesinde ilgilendiğinzi makinanın fiyatını ve diğer bilgiyi edinebilirsiniz.

Bir uzmanla iletişime geçin

Makinamı satmak istiyorum


 Makinamı satmak istiyorum

Makinanızı satarak fabrikanızda sizin için değerli olan bir alan kazanırken ve aynı zamanda nakit akışı sağlayın! Bütün ziyaret, sözleşme ve dökümanlarla biz ilgileniyoruz. Makinanız fabrıkanızdan ayrılmadan ödemesi tamamlanır. Sizin açınızdan sıfır risk ve sorunsuz bir süreç ve makinanızın global pazarda promosyonu ücretsiz!

Makinamı nasıl satarım?

En son ikinci el makinalar


MachinePoint'te mevcut olan en son kullanılan makinelerin geniş bir seçeneğini keşfedin ve işinizi karlı bir şekilde güçlendirmek için mükemmel çözümü bulun. Katalogumuz plastik, içecek ve ambalaj endüstrileri için mevcut olan en iyi ikinci el ekipmanları içermektedir.


Fuarlarda bizimle tanýþýn


MachinePoint, müşterileri ve ortaklarıyla ilişkilerini güçlendirmek için 2023 yılında da fuarlara katılacak. Yüz yüze etkileşimler yoluyla makine yatırımları ve yatırımdan çıkarmalar için kişiselleştirilmiş yardım sağlamayı amaçladığımızdan, bu etkinliklerdeki varlığımız hizmetlerimiz için çok önemlidir. 

Uluslararası Plastik ve İçecek Fuarları

machinepoint ile ilgili haberler


MachinePoint ve ikinci el makineler endüstrisiyle ilgili en son haberleri takip edin. Burada katıldığımız fuarları ve etkinlikleri keşfedebilir, MachinePoint'in başarılı örneklerini, gıda işlemleri hakkında kapsamlı bilgileri ve değerli görüş makalelerini bulabilirsiniz.

İkinci el makine hizmetleri


Mühendislik Hizmetleri

Komple Tesis Çözümleri

Komple Tesis Çözümleri

İkinci El Makina Değerleme

Uluslararası Taşımacılık

One-stop çözüm, tüm hizmetler dahil. MachinePoint ikinci el makine alım/satım süreçlerini başarılı bir şekilde tamamlamak için gerekli olabilecek bütün yan hizmetleri sağlar. Çoklu uzmanlardan oluşan ve global düşünen ekibimizle hizmetinizdeyiz…

İkinci el makina çözümleri

Danışmanlığa mı ihtiyacınız var?


Sizi kullanılmış makinelerin uluslararası, değişken ve karmaşık bir ortamda alım satım sürecinin tamamı boyunca yönlendireceğiz. Satış, lojistik, hukuk ve pazarlama ekiplerimiz, işlemi kolay ve riskten uzak bir hale getirmek için süreç boyunca sizinle birlikte olacak.


Adı ve Soyadı *
Lütfen adınızı girin
İletişim Telefonu *
Lütfen iletişim numaranızı girin
Şirket *
Lütfen şirket adınızı girin
E-posta adresi *
Lütfen doğru bir e -posta adresi girin
Şehir *
Lütfen şehrinizi girin
Ülke *
Lütfen ülkenizi girin
Yorumlar *
Lütfen yorumlarınızı girin
Devam etmek için Kişisel Veri İşleme Politikasını kabul etmelisiniz.