MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.


Vizyon ve Değerler


Vizyon

Kurumsal müşterilerimiz için ikinci el makina satışında uzmanlaşmış üstün ve en etkili profesyonel servis organizasyonunu oluşturmak, ekibimizi ve çözüm ortkalarımızı kişisel ve profesyonel anlamda sürekli eğitimlerle geliştirmektir.

Dürüstlük
Tüm hareketlerimizde ve kararlarımız birbiriyle tutarlı ve şeffaftır. Sorumluluklarımızı ve taahhütlerimizi yerine getirirken bunun kimliğimiz ve vizyonumuz gereği olduğunu biliriz.

Profesyonellik
Yaptığımız herşeyde en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlarız. Müşterilerimize birinci sınıf, güvenilir ve etkili hizmet sunmak için çalışırız.
Sorumluluk, yaratıcılık ve inovasyon kanalıyla bu işi endüstriyel servisler uzmanlığı olarak gerçek ve yeni bir uzmanlık olarak ele alırız. Çalışanlarının profesyonel gelişimi MachiePoint’in sorumluluğundadır.

Uyum
Hepimiz şirket vizyonu ile uyumlu bir şekilde profesyonel hedeflerimize ulaşmak için bir takım halinde koşuyoruz.

Girişimcilik
Proaktivite ve girişimci ruha sahip olan MachinePoint kendi alanında ilham verici bir örnektir.

Farklılık
Çalışanlar, müşteriler, çözüm ortaklarından oluşan çok kültürlü çevremizde hayattan değişik şekillerde öğrenmenin yollarını arıyoruz. Bütün bireylere saygı duyor ve katkılarına değer veriyoruz.

Takım Çalışması
Aktif ve coşkulu insanların katılımıyla son derece dinamik bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Sahiplenme
İşimizin gerektirdiği ihtiyaçlar, sistemlerimizi geliştirme ve etkinliğin artıtılması konularında kişisel sorumluluğa inanıyoruz. Bütün takım üyeleri şirketin sahibi gibi hareket eder, şirket varlıklarını kendi varlıkları gibi görür ve şirketin uzun vadeli başarısını her zaman aklımızda tutarız.


*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde