This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Vizyon ve Değerler


Vizyon

Kurumsal müşterilerimiz için ikinci el makina satışında uzmanlaşmış üstün ve en etkili profesyonel servis organizasyonunu oluşturmak, ekibimizi ve çözüm ortkalarımızı kişisel ve profesyonel anlamda sürekli eğitimlerle geliştirmektir.

Dürüstlük
Tüm hareketlerimizde ve kararlarımız birbiriyle tutarlı ve şeffaftır. Sorumluluklarımızı ve taahhütlerimizi yerine getirirken bunun kimliğimiz ve vizyonumuz gereği olduğunu biliriz.

Profesyonellik
Yaptığımız herşeyde en yüksek kaliteyi sunmayı amaçlarız. Müşterilerimize birinci sınıf, güvenilir ve etkili hizmet sunmak için çalışırız.
Sorumluluk, yaratıcılık ve inovasyon kanalıyla bu işi endüstriyel servisler uzmanlığı olarak gerçek ve yeni bir uzmanlık olarak ele alırız. Çalışanlarının profesyonel gelişimi MachiePoint’in sorumluluğundadır.

Uyum
Hepimiz şirket vizyonu ile uyumlu bir şekilde profesyonel hedeflerimize ulaşmak için bir takım halinde koşuyoruz.

Girişimcilik
Proaktivite ve girişimci ruha sahip olan MachinePoint kendi alanında ilham verici bir örnektir.

Farklılık
Çalışanlar, müşteriler, çözüm ortaklarından oluşan çok kültürlü çevremizde hayattan değişik şekillerde öğrenmenin yollarını arıyoruz. Bütün bireylere saygı duyor ve katkılarına değer veriyoruz.

Takım Çalışması
Aktif ve coşkulu insanların katılımıyla son derece dinamik bir çalışma ortamı oluşturuyoruz.

Sahiplenme
İşimizin gerektirdiği ihtiyaçlar, sistemlerimizi geliştirme ve etkinliğin artıtılması konularında kişisel sorumluluğa inanıyoruz. Bütün takım üyeleri şirketin sahibi gibi hareket eder, şirket varlıklarını kendi varlıkları gibi görür ve şirketin uzun vadeli başarısını her zaman aklımızda tutarız.


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 36182 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde