MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Carees

This is not an official translate. Original version here

Gıda, içecek ve ambalaj sektörlerinde yeni işler
MachinePoint, çok özel bir sektörde büyüme ve mesleki gelişim fırsatları sunan bir firma: Used Machinery Trade.

Uluslararası kapsamımız, farklı uluslardan insanlardan, kültürlerden ve çok yönlü alanlardan oluşan güçlü bir profesyonel takımımız olmasını sağlıyor.

Yaklaşık 10 yurttaştan gelen yerli insanlar, müşterimize daha spesifik, kişiselleştirilmiş ve etkili bir iş ilişkisi hedefleyen MachinePoint'in ekibini oluşturmak üzere bir araya geldiler.

Hedefimiz, halkımızla ilgili esnekliğimizi uzlaştırmak ve sürdürmek. Bu nedenle en önemli ve en önemli değerlerimizden biri Irk, Cinsiyet, Kültür veya Din nedeniyle ayrımcılık yapılmamasıdır. Bu, şirkette, çok uluslu çalışma ortamı,% 50'den fazla kadın bir ekibi gibi farklı yönleriyle gösterilmektedir. Uzlaştırma politikamız aynı zamanda en iyi avantajlarımızdan biridir: Ev iş imkânı, çalışma saatleri esnekliği, özel izinler, personelimizin sorunları ve durumları hakkında endişe vb.

MachinePoint Professional Team'e katılın ve bizim çok kültürlü ortamımızın, esnekliğimizin, mesleki gelişimin, ekip çalışmasının, çeşitliliğin ve yeni bir geleceğin tadını çıkarın.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde