This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Carees


This is not an official translate. Original version here

Gıda, içecek ve ambalaj sektörlerinde yeni işler
MachinePoint, çok özel bir sektörde büyüme ve mesleki gelişim fırsatları sunan bir firma: Used Machinery Trade.

Uluslararası kapsamımız, farklı uluslardan insanlardan, kültürlerden ve çok yönlü alanlardan oluşan güçlü bir profesyonel takımımız olmasını sağlıyor.

Yaklaşık 10 yurttaştan gelen yerli insanlar, müşterimize daha spesifik, kişiselleştirilmiş ve etkili bir iş ilişkisi hedefleyen MachinePoint'in ekibini oluşturmak üzere bir araya geldiler.

Hedefimiz, halkımızla ilgili esnekliğimizi uzlaştırmak ve sürdürmek. Bu nedenle en önemli ve en önemli değerlerimizden biri Irk, Cinsiyet, Kültür veya Din nedeniyle ayrımcılık yapılmamasıdır. Bu, şirkette, çok uluslu çalışma ortamı,% 50'den fazla kadın bir ekibi gibi farklı yönleriyle gösterilmektedir. Uzlaştırma politikamız aynı zamanda en iyi avantajlarımızdan biridir: Ev iş imkânı, çalışma saatleri esnekliği, özel izinler, personelimizin sorunları ve durumları hakkında endişe vb.

MachinePoint Professional Team'e katılın ve bizim çok kültürlü ortamımızın, esnekliğimizin, mesleki gelişimin, ekip çalışmasının, çeşitliliğin ve yeni bir geleceğin tadını çıkarın.


Kodu kontrol edin: 3353 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde