Carees

MachinePoint'a katılmak, kullanılmış makine pazarını devrimleştirmeye adanmış dinamik, yenilikçi bir ekibin bir parçası olmak demektir.


Kullanılmış endüstriyel makine ticaret sektöründe büyüme ve mesleki gelişimin dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

MachinePoint olarak, ilerleme tutkumuz farklı ülkelerden ve kültürlerden profesyonellerden oluşan bir ekip oluşturmamıza yol açtı. Şirketimizde on farklı milletten personelimiz bulunuyor, bu sayede müşterilerimize diğer hiçbir yerde bulamayacakları kişisel ve etkili bir hizmet sunabiliyoruz.

Çalışanlarımızı seçtikten sonra, onları mesleki gelişim süreçlerinde yalnız bırakmıyoruz. MachinePoint'te kapsamlı ve kişiye özel bir eğitim programı sunuyoruz. Amacımız, her çalışanın görevini etkili ve verimli bir şekilde yerine getirebilmek için gerekli beceri ve yetkinliklere sahip olmasını sağlamaktır.Tüm yönleriyle çeşitliliği önemsiyor ve kutluyoruz. Cinsiyetiniz, ırkınız, kültürünüz veya dininiz ne olursa olsun, MachinePoint'te kapsayıcı ve hoşgörülü bir ortam bulacaksınız. Bu nedenle, çalışanlarımızın yarısı olağanüstü kadınlardan oluşan dengeli bir iş gücümüz var.

Ayrıca, iş ve özel hayat dengesini teşvik eden ve çalışanlarımızın gerçekten önemseyen bir şirket olmak için çabalıyoruz. Sizi desteklenmiş hissettirmek ve kişisel ve mesleki yaşamınızı dengelemenize özgürlük tanımak istiyoruz. Uzaktan çalışma, esnek çalışma saatleri, özel izin gibi imkanlar sunuyoruz ve karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun veya durumla ilgileniyoruz. Mutluluğunuz ve refahınız bizim için önemli.

Öyleyse, MachinePoint'in olağanüstü profesyonel ekibine katılmak nasıl olurdu? Burada, zengin kültürel çeşitlilikten keyif alabilir, ihtiyacınız olan esnekliği deneyimleyebilir, harika insanlarla ekip olarak çalışabilir ve en önemlisi, gelecek vaat eden bir şirketin bir parçası olabilirsiniz.

MachinePoint'e katılın ve birlikte neler başarabileceğimizi keşfedin.

Danışmanlığa mı ihtiyacınız var?


Sizi kullanılmış makinelerin uluslararası, değişken ve karmaşık bir ortamda alım satım sürecinin tamamı boyunca yönlendireceğiz. Satış, lojistik, hukuk ve pazarlama ekiplerimiz, işlemi kolay ve riskten uzak bir hale getirmek için süreç boyunca sizinle birlikte olacak.


Adı ve Soyadı *
Lütfen adınızı girin
İletişim Telefonu *
Lütfen iletişim numaranızı girin
Şirket *
Lütfen şirket adınızı girin
E-posta adresi *
Lütfen doğru bir e -posta adresi girin
Şehir *
Lütfen şehrinizi girin
Ülke *
Lütfen ülkenizi girin
Yorumlar *
Lütfen yorumlarınızı girin
Devam etmek için Kişisel Veri İşleme Politikasını kabul etmelisiniz.