This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

Wizja i wartości


Cel

Dążymy do tego aby nasza firma była najskuteczniejszą i najsolidniejszą organizacją wyspecjalizowaną w sprzedaży maszyn używanych. Aby móc zapewnić możliwie najlepsze usługi naszym klientom na całym świecie zainwestowaliśmy w kapitał ludzki i rozwinęliśmy relecje z naszymi współpracownikami, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

Integralność

Działamy w sposób spójny i przejrzysty. Rzetelnie wypełniamy nasze zadania, do których się zobowiązaliśmy. Jesteśmy wiarygodni i wierni naszej wizji i tożsamości.

Profesjonalizm

Dążymy do tego aby być profesjonalni we wszystkim czego się podejmujemy. Staramy się być wydajni i niezawodni aby zapewniać usługi najwyższej jakości. Poprzez nasze zaangażowanie, kreatywność i innowacyjność chcemy przekształcić MachinePoint Consultants SL w Firmę Usług Profesjonalnych.

Różnorodność

Każdego dnia rozwijamy naszą wiedzę na temat stylu życia, opini, mentalności wielokulturowego środowiska, w którym się obracamy (nasi pracownicy, klienci, partnerzy). Szanujemy i zachęcamy do współpracy każdego.

Praca w zespole

Tworzymy dynamiczne i przyjazne środowisko pracy poprzez aktywny i entuzjastyczny udział każdego pracownika.

Własność

Każdy z naszych pracowników czuje się po części jako współwłaściciel firmy odpowiadając na jej potrzeby, ulepszając systemy pracy aby zwiększać skuteczność i jakość oferowanych usług.


Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie