Wizja i wartości

Cel

Dążymy do tego aby nasza firma była najskuteczniejszą i najsolidniejszą organizacją wyspecjalizowaną w sprzedaży maszyn używanych. Aby móc zapewnić możliwie najlepsze usługi naszym klientom na całym świecie zainwestowaliśmy w kapitał ludzki i rozwinęliśmy relecje z naszymi współpracownikami, zarówno na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

Integralność

Działamy w sposób spójny i przejrzysty. Rzetelnie wypełniamy nasze zadania, do których się zobowiązaliśmy. Jesteśmy wiarygodni i wierni naszej wizji i tożsamości.

Profesjonalizm

Dążymy do tego aby być profesjonalni we wszystkim czego się podejmujemy. Staramy się być wydajni i niezawodni aby zapewniać usługi najwyższej jakości. Poprzez nasze zaangażowanie, kreatywność i innowacyjność chcemy przekształcić MachinePoint Consultants SL w Firmę Usług Profesjonalnych.

Różnorodność

Każdego dnia rozwijamy naszą wiedzę na temat stylu życia, opini, mentalności wielokulturowego środowiska, w którym się obracamy (nasi pracownicy, klienci, partnerzy). Szanujemy i zachęcamy do współpracy każdego.

Praca w zespole

Tworzymy dynamiczne i przyjazne środowisko pracy poprzez aktywny i entuzjastyczny udział każdego pracownika.

Własność

Każdy z naszych pracowników czuje się po części jako współwłaściciel firmy odpowiadając na jej potrzeby, ulepszając systemy pracy aby zwiększać skuteczność i jakość oferowanych usług.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie