MachinePoint ile ikinci el makine almak

MachinePoint'te zor olanı kolaylaştırıyor ve kullanılmış makinelerinizi başarıyla satın almanız için gerekli tüm süreci sizin için hallediyoruz.

Yardıma ihtiyacınız var? Bizi arayın Yardıma ihtiyacınız var? Bizi arayın

Tam olarak ne arıyorsunuz?

Bize ne aradığınızı söyleyin, en iyi tekliflerle sizinle iletişime geçelim.


Ürün kategorisi *
pls select
Makine tipi *
pls select
Model
Makine amacı

Yardım için iletişim?

Adı ve Soyadı *
Lütfen adınızı girin
İletişim Telefonu *
Lütfen iletişim numaranızı girin
Şirket *
Lütfen şirket adınızı girin
E-posta adresi *
Lütfen doğru bir e -posta adresi girin
Şehir *
Lütfen şehrinizi girin
Ülke *
Lütfen ülkenizi girin
Yorumlar
Devam etmek için Kişisel Veri İşleme Politikasını kabul etmelisiniz.
Kod numarasını kontrol edin 58793

machinepoint ile kullanılmış makinelerimizi nasıl satın alabilirsiniz?


Lütfen online envanterimizde arama yapın ve iletişim formunu doldurun. Ya da ofislerimizden birini direk olarak arayabilirsiniz. İyi makinaların hızlı satılacağını unutmayın. İhtiyaçlarınız ve bütçenize uygun en iyi seçenekler ve teklifleri sunmak için sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir.

Satın alma sürecimiz

Ekibimizle iletişime geçin ve en iyi teklifleri alın

Ekibimizle iletişime geçin ve makine ihtiyaçlarınızı bize bildirin. Bu bilgilere dayanarak, envanterimizde bulunan ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun olan makineyi içeren kişiselleştirilmiş bir teklif sunacağız. Sizin için alınan teklifin mümkün olduğunca doğru, detaylı ve aradığınızı yansıttığından emin olmaya çalışıyoruz.

İnceleme Ziyareti

Makinenin bulunduğu fabrikada bir inceleme ziyareti düzenliyoruz. Bir ön ziyaret sözleşmesi imzalanır ve ekibimizden bir üye seyahati organize eder ve sizi eşlik eder. Ayrıca seyahat edemeyen alıcılar için gerçek zamanlı tele-incelemeleri video konferans aracılığıyla da sunuyoruz.

Pazarlık ve Satın Alma Sözleşmesi

Bir makine satın almak için anlaşmaya varılırsa, size bir depozito ile rezerve etmek için bir satın alma sözleşmesi göndeririz. Makineyi satıcıdan satın alıp size satarız, bu nedenle tüm pazarlıklar ve sözleşmeler, işlem risklerini en aza indirmek için sizinle ve MachinePoint arasında yapılır.

Her Şeyi Biz Hallediyoruz

Sökme, taşıma, ihracat gibi hizmetler sunuyoruz ve akreditif mektupları ve diğer finansal araçları kabul ediyoruz. Makinenin sökülmesi ve yüklenmesini sağlamak için ekibimizden birini göndeririz, böylece güvenli bir süreç ve uygun gönderim sağlanır.