Takım

Başarılı sonuçları sağlayarak, her projeye uzmanlık ve mükemmellik tutkusu katan özverili ekibimiz.


This is not an official translate. Original version here

MachinePoint'te, dünyanın farklı bölgelerinden farklı uzmanlık alanlarına sahip profesyonellerden oluşan çeşitlilikte bir grup olarak bir araya geliyoruz. Ortak bir amacımız var: her projede müşterilerimize olağanüstü hizmet sunmak.

Her ekibimiz, deneyimleri ve bilgileri kadar tutumları ve kullanılmış makine endüstrisindeki büyüme isteği nedeniyle seçilmiştir.

Farklı departmanlar arasında işbirliği yapmayı ve fikirlerin paylaşılmasını seviyoruz. Projeleri, bilgi alışverişini ve ortak çözümleri tartışmak için düzenli olarak bir araya geliyoruz. Bu işbirliği anlayışı, beceri ve deneyimlerimizi en üst düzeye çıkarmamıza, inovasyonu desteklememize ve şirketimizin büyümesini sürdürmemize olanak tanır.Satış Ekibi: Uzmanlık hizmetinizdeSatış ekibimiz, MachinePoint'in görünür yüzüdür. Farklı kültürlerden erkek ve kadınlar, her pazarın özel ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak müşterilerimizle yakın bir işbirliği kurabilmek için büyük bir uzmanlığa sahiptir. Onların özverisi ve bilgisi, her projede müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve çözümler sunmak için her zaman hazırdırlar.Yaratýcý Zihinler, Teknolojik ÇözümlerGittikçe dijitalleşen bir dünyada, BT ekibimiz, müşterilerimizin çevrimiçi deneyimini sorunsuz ve keyifli hale getirmede önemlidir. Farklı teknik disiplinlerde, geliştirme ve tasarım konusunda yüksek nitelikli profesyonellere sahibiz. Onların özverisi ve deneyimi, dijital platformumuzun her zaman güncel ve kullanıcı dostu olmasını sağlar, böylece kullanıcılar ihtiyaç duydukları bilgilere hızlı ve kolayca erişebilirler.Sýnýrsýz Lojistik YönetimiLojistik ekibimiz, her makinenin dünya çapýnda etkili ve güvenli bir þekilde ulaþmasýný saðlar. Ambalajlama ve yükleme iþlemlerinden belge yönetimine kadar, departman tüm ilgili taraflarla yakýn bir iþbirliði içinde çalýþarak her þeyin sorunsuz bir þekilde ilerlemesini saðlar.Yaratıcılık Aksiyon HalindePazarlama ekibi, MachinePoint'i ana pazarlarda önde tutma konusuna adanmıştır. Sosyal medya, fuarlar, doğrudan ve çevrimiçi pazarlama gibi çeşitli iletişim kanallarıyla, kaliteli kullanılmış makineye ihtiyaç duyan şirketler ve profesyoneller gerektiğinde yanlarında olmak için çabalıyoruz. Yaratıcılıkları ve stratejik yetenekleri, yeni müşterilere ulaşmamıza ve iş ortaklarımızla güçlü ilişkiler sürdürmemize olanak tanır.Endişesiz ProsedürlerHer proje arkasında bir yönetim ve hukuk ekibi vardır. Uzmanlaşmış personelimiz, başarılı bir şekilde her işlemde gereken tüm ödeme, belge, sözleşme ve gerekli yasal danışmanlığı yönetir. Gerekli tüm prosedürleri yerine getirmek için onlara güvenebilirsiniz.Yeteneklerin Motoruİnsan Kaynakları, MachinePoint için en önemli role sahiptir, çünkü en büyük varlığımız ekibimizin parçası olan insanlardır. İK departmanı, endüstrideki en iyi yetenekleri işe alır, geliştirir ve elde tutar. Her kişinin profesyonel olarak büyüme fırsatına sahip olduğu kapsayıcı ve motive edici bir çalışma ortamı oluşturmaya çalışıyoruz.

Danışmanlığa mı ihtiyacınız var?


Sizi kullanılmış makinelerin uluslararası, değişken ve karmaşık bir ortamda alım satım sürecinin tamamı boyunca yönlendireceğiz. Satış, lojistik, hukuk ve pazarlama ekiplerimiz, işlemi kolay ve riskten uzak bir hale getirmek için süreç boyunca sizinle birlikte olacak.


Adı ve Soyadı *
Lütfen adınızı girin
İletişim Telefonu *
Lütfen iletişim numaranızı girin
Şirket *
Lütfen şirket adınızı girin
E-posta adresi *
Lütfen doğru bir e -posta adresi girin
Şehir *
Lütfen şehrinizi girin
Ülke *
Lütfen ülkenizi girin
Yorumlar *
Lütfen yorumlarınızı girin
Devam etmek için Kişisel Veri İşleme Politikasını kabul etmelisiniz.