This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Takım


This is not an official translate. Original version here

Endüstri sektöründe işler
Değişik alanlarda uzmanlaşmıs MachinePoint Takımı bizi global düzeyde bütün rakiplerimizden farklı kılmaktadır.

Birçok elemelerden sonra özenle seçtiğimiz personel üst düzey şirket içi eğitim süreçlerinden geçmekte ve her biri kendi sektörlerinde hem teknik hem de ticari bilgi becerilerle donatılmış olarak uzmanlardan kurulu MachinePoint takını oluşturmaktadır.

Çok kültürlü, çok dilli satış takımı sizin her bir ihtiyacınızı ve talebinizi karşılamak ve projenin değişik aşamalarında diğer takımlarımızın da desteğiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırdır.

Makina/ekipman Uzmanları - Uzmanlardan oluşan bu takım, her biri teknoloji ve makina tipine göre uzmanlaşmış ve sürekli olarak proje bazında satış takımımızı desteklemekte, alıcı ve satıcılara doğru teklifleri sunmaları ve en karmaşık teknik konularda bile doğru değerlendirmelerde bulunmaları için satış ekibine destek olmaktadır. Gerektiğinde sizinle direk olarak görüşmeleri için tek bir tuş yeterlidir.

Lojistik Takımı – Karmaşık endüstriyel lojistik konularında uzmanlaşmış bu ekip, dünya çapında her türlü nakliye, yükleme, paketleme prosedürleri bu takımın faaliyet konusudur.

Mühendis Takımı - MachinePoint ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü mühendislik hizmetini son derece gelişmiş ortaklıkları ve yerel mühendislik firmalarından oluşan ilişkiler ağı sayesinde en yüksek kalitede sunabilmektedir.

Uluslararası ülke yöneticisi
Marketing Takımı – Coğrafi alanlara göre uzmanlaşmıs, sürekli şekilde media, online marketing, fuarlar gibi kanallarla MachinePoint’in anahtar pazarlardakş varlığını güçlendirir ve geliştirir.

MachinePoint Finans - MachinePoint Grup bünyesinde bağımsız bir bölüm olarak müşterilerimize finansal çözümler sağlamaktadır. Finansal çözümler için lütfen MachinePoint Finans ile kontağa geçiniz.

IT Takımı - Bütün projelerimiz doğru bir takip, dosyalama, proje yönetimi için bir ERP sistemine entegredir. Bu bize projedeki herbir hareketi ve işlemi anında görüntüleyebilmemizi sağlamakta ve müşterilerimize doğru ve kaliteli servisi sunmamızı garanti etmektedir.

İdari ve Hukuk Takımı – Hukuki işlemler, belgeler, sözleşmeler, ödemeler bu takımın konusudur. Seyahat planlaması ve vize işlemleri de bu departmanın sorumluluğundadır.

Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 33421 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde