This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Uluslararası Taşımacılık


Uluslararası makina nakliyesi
Uluslararası endüstryel makine taşımacılığı hem makinaların karmaşık boyutları hem de ağırlıklarından dolayı uzman bilgi ve becerileri gerektirir. Ancak vinç, forklift gibi değişik ekipmanların kullanımı ve özel paketleme sistemleri bu taşımacılığı mümkün hale getirir. Ayrıca bazı durumlarda özel tip araçların kullanılması ya da farklı güzergahlar izlenmesi gerekebilir.


MachinePoint müşterileirne ağır sanayi makinalarının nakliyesi için uluslararası taşımacılık hizmetleri sunar.

Projeleri yöneten makina uzmanlarımız yükleme ve paketleme süreçlerinde bütün ekipmanların kullanımını bizzat yerinde yöneterek tüm aşamaların en doğru şekilde tamamlanması ve makinanın güvenli bir şekilde yüklenmesi ve nakliyesini çok yakın olarak takip eder ve gerektiğinde müdahale ederek sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar.

Uluslararası ve yerel taşımacılık kuruluşlarıyla çok yakın çalışırarak ve tüm nakliye süreci, sökülme, paketleme, yükleme dahil MachinePoint takımı tarafından yerinde takip edilirek nakliye ve paketlemenin tek elden yürütülmesi ve sağlıklı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Makina nakliye, paketleme ve genel lojistik ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle kontağa geçin.

Endüstriyel makinalarda özel nakliye
Uluslararası endüstriel makine taşımacılığı hem makinaların karmaşık boyutları hem de ağırlıklarından dolayı uzman bilgi ve becerileri gerektirir. Ancak vinç, forklift gibi değişik ekipmanların kullanımı ve özel paketleme sistemleri bu taşımacılığı mümkün hale getirir. Ayrıca bazı durumlarda özel tip araçların kullanılması ya da farklı güzergahlar izlenmesi gerekebilir.

MachinePoint müşterileirne ağır sanayi makinalarının nakliyesi için uluslararası taşımacılık hizmetleri sunar.

Projeleri yöneten makina uzmanlarımız yükleme ve paketleme süreçlerinde bütün ekipmanlarýn kullanımını bizzat yerinde yöneterek tüm aşamaların en doğru şekilde tamamlanması ve makinanın güvenli bir şekilde yüklenmesi ve nakliyesini çok yakın olarak takip eder ve gerektiğinde müdahale ederek sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar.

Uluslararası ve yerel taşımacılık kuruluşlarıyla çok yakın çalışararak ve tüm nakliye süreci, sökülme, paketleme, yükleme dahil MachinePoint takımı tarafından yerinde takip edilerek nakliye ve paketlemenin tek elden yürütülmesi ve sağlıklı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Makina nakliye, paketleme ve genel lojistik ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle kontağa geçin.


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 28017 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde