Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası makina nakliyesi
Uluslararası endüstryel makine taşımacılığı hem makinaların karmaşık boyutları hem de ağırlıklarından dolayı uzman bilgi ve becerileri gerektirir. Ancak vinç, forklift gibi değişik ekipmanların kullanımı ve özel paketleme sistemleri bu taşımacılığı mümkün hale getirir. Ayrıca bazı durumlarda özel tip araçların kullanılması ya da farklı güzergahlar izlenmesi gerekebilir.


MachinePoint müşterileirne ağır sanayi makinalarının nakliyesi için uluslararası taşımacılık hizmetleri sunar.

Projeleri yöneten makina uzmanlarımız yükleme ve paketleme süreçlerinde bütün ekipmanların kullanımını bizzat yerinde yöneterek tüm aşamaların en doğru şekilde tamamlanması ve makinanın güvenli bir şekilde yüklenmesi ve nakliyesini çok yakın olarak takip eder ve gerektiğinde müdahale ederek sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar.

Uluslararası ve yerel taşımacılık kuruluşlarıyla çok yakın çalışırarak ve tüm nakliye süreci, sökülme, paketleme, yükleme dahil MachinePoint takımı tarafından yerinde takip edilirek nakliye ve paketlemenin tek elden yürütülmesi ve sağlıklı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Makina nakliye, paketleme ve genel lojistik ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle kontağa geçin.

Endüstriyel makinalarda özel nakliye
Uluslararası endüstriel makine taşımacılığı hem makinaların karmaşık boyutları hem de ağırlıklarından dolayı uzman bilgi ve becerileri gerektirir. Ancak vinç, forklift gibi değişik ekipmanların kullanımı ve özel paketleme sistemleri bu taşımacılığı mümkün hale getirir. Ayrıca bazı durumlarda özel tip araçların kullanılması ya da farklı güzergahlar izlenmesi gerekebilir.

MachinePoint müşterileirne ağır sanayi makinalarının nakliyesi için uluslararası taşımacılık hizmetleri sunar.

Projeleri yöneten makina uzmanlarımız yükleme ve paketleme süreçlerinde bütün ekipmanlarýn kullanımını bizzat yerinde yöneterek tüm aşamaların en doğru şekilde tamamlanması ve makinanın güvenli bir şekilde yüklenmesi ve nakliyesini çok yakın olarak takip eder ve gerektiğinde müdahale ederek sürecin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar.

Uluslararası ve yerel taşımacılık kuruluşlarıyla çok yakın çalışararak ve tüm nakliye süreci, sökülme, paketleme, yükleme dahil MachinePoint takımı tarafından yerinde takip edilerek nakliye ve paketlemenin tek elden yürütülmesi ve sağlıklı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Makina nakliye, paketleme ve genel lojistik ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle kontağa geçin.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Diğer ofislermiz için »

MachinePoint dünyanın her yerinde