Hakkımızda

MachinePoint ikinci el makinada lider
MachinePoint Used Machinery plastik ve gıda&içecek sektörlerinde kullanılan Avrupa marka makina ve ekipmanların ikinci el alım satımı konusunda lider ve öncü bir kuruluştur.

MachinePoint Group bünyesinde faaliyet gösteren firma Mart 1997 tarihinde kurulmuş ve ikinci el plastik makinaları alanında halihazırda dünyadaki en büyük ticari organizasyondur. Avrupa piyasalarındaki makinaların %80’ni kontrol etmektedir

MachinePoint Used Machinery, MachinePoint Group’un çekirdeğini oluştururken ve bir marka olarak da kalite ve yüksek hizmet düzeyi ile eşanlamlıdır. Öncelikli hedefi olan ikinci el makina alanında uzmanlaşmış ve bu sektöre kalite ve güvenli alışveriş anlayışını getirmiştir. Bu sebeple giderek daha fazla üst düzey makina üreticisi, sanayici ve bankanın çözüm ortağı olmaktadır.

MachinePoint kanalıyla makine almak veya satmak her şeyden önce güvenli ve profesyonel bir alışveriş demektir. Uluslararası makine alım/satımı karmaşık ve riskli bir alandır. Bu alandaki bütün hizmetler en başından sonuna kadar her aşamada pürüzsüz ve saat gibi işleyen sistemli bir çalışmayı gerektirmektedir: Hukuki ve finansal destek, nakliye, lojistik, mühendislik hizmetleri ve sigorta işlemleri bunlardan sadece birkaçı.

Makine/ekipman ihtiyacını bize bildirdiğiniz andan itibaren satış ya da alım işlemi başarılı bir şekilde sonuçlanıncaya kadar entegre bir sistem sizin için çalışmaya başlar.

Kurumsal VideoUluslararası alanda faaliyet göstermemiz ve dünya çapında birçok ortağımızdan oluşan ağımız sayesinde yerel pazarlardaki müşterilerimize çok gelişmiş çözümler sunabilmekteyiz. Tüm bilgi birikimi ve becerilerimizi siz müşterilerimize aktarırken dünya çapındaki bu gelişmiş networkten güç alıyoruz. Uluslararası alanda yönettiğimiz üst düzey makine/ekipman projeleri başarımızdaki anahtar faktördür.

Bütün bunlara çaba harcamadan ulaşmak tabii ki mümkün olamazdı. Son 10 yılımızı bu şirket yapısını oluşturmak, sektörde yerel ve global düzeyde çeşitli ortaklıklar geliştirmek ve uluslararası makine ticaretini mümkün kılan bütün hizmet zincirini geliştirmek için sürekli çalışma, iyileştirme ve inovasyonla geçirdik.

Ana uzmanlık alanlarımız: Film ekstruzyon, ambalaj baskı, PVC-boru-hortum ekstruzyon, PET preform, soft içecekler ve su komple dolum hatları ya da hat bileşenleri, süt ürünleri paketleme/dolum, gıda ambalajı, plastik geri dönüşüm hatları, compounding ve thermoplastik makinaları.
İkinci el makina alımı, ikinci el makina satışı
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Diğer ofislermiz için »

MachinePoint dünyanın her yerinde