MachinePoint ile makine satmak

MachinePoint, kullanılmış makine alım satımı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ekipmanınızı satmayı veya değiştirmeyi düşünüyorsanız, MachinePoint size yardımcı olabilir. Uluslararası ekibimiz, mevcut piyasa koşullarında ekipmanınızın değeri hakkında size ücretsiz değerlendirme sağlayabilir ve size dünya çapında satış görünürlüğü sağlayacaktır. Web sitemiz, sektörlerimizdeki kullanılmış makine alıcıları için ana hedeftir ve ihtiyaç fazlası ekipmanınız için de potansiyel alıcılar dünyasına açılan harika bir penceredir.

MachinePoint, kullanılmış makine alım satımı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ekipmanınızı satmayı veya değiştirmeyi düşünüyorsanız, MachinePoint size yardımcı olabilir.
Uluslararası ekibimiz, mevcut piyasa koşullarında ekipmanınızın değeri hakkında size ücretsiz değerlendirme sağlayabilir ve size dünya çapında satış görünürlüğü sağlayacaktır. Web sitemiz, sektörlerimizdeki kullanılmış makine alıcıları için ana hedeftir ve ihtiyaç fazlası ekipmanınız için de potansiyel alıcılar dünyasına açılan harika bir penceredir.

Ne satıyorsunuz?

Call us anytime
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
Kod numarasını kontrol edin: 77303
Gönder

Nasıl işliyor?

MachinePoint uluslararası pazarlarda makina satılması konusunda bütün süreçlerde her aşamada sizinle birliktedir.

    Satış sürecimiz

  • Hemen veya yakın zamanda satmak istediğiniz makina varsa makinanın temel bilgilerini bize gönderin

  • En kısa sürede pazar fiyatıyla geri dönüş yapılır

  • Makinanınızın promosyonu hemen başlar. Endüstriyle sürekli kontakta olan geniş uluslararası ağımız çalışmaya başlar. Makinanız mevcut potansiyel alıcılar bilgilendirilerek mümkün olan en kısa sürede ve en iyi şartlarda satılması için süreç başlar. Makinanız gerek web/internet araçları gerekse ana sektör fuarlarında direk olarak son müşterilere promosyonu yapılır.

  • MachinePoint potensiyel alıcılarla görüşür ve makinayı sizin fabrikanızda yerinde görmeleri için ziyaretler organize eder. İlgili müşterilere eşlik ederiz. Ziyaretten önce hem satıcı hem de alıcı ile koruma sözleşmeleri imzalanır. Seyahat edemeyen kullanılmış makinelerin ciddi ve ilgilenen alıcıları için, video konferans yoluyla gerçek zamanlı olarak fabrikalarında tele makine denetimleri sunulabilir ve makineler denetlenebilir.

  • · Bütün görüşmeler ve pazarlıklar MachinePoint tarafından yapılır.

  • Bir noktada anlaşmaya varıldığında, MachinePoint makinanızı sizden satın alır ve ödemenizi hemen makina daha sökülmeden veya yüklenmeden önce alırsınız.

Diğerlerine nasıl yardımcı olduk? Diğerlerine nasıl yardımcı olduk?

Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Diğer ofislermiz için »

MachinePoint dünyanın her yerinde