MachinePoint, kullanılmış makine alım satımı konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Ekipmanınızı satmayı veya değiştirmeyi düşünüyorsanız, MachinePoint size yardımcı olabilir.
Uluslararası ekibimiz, mevcut piyasa koşullarında ekipmanınızın değeri hakkında size ücretsiz değerlendirme sağlayabilir ve size dünya çapında satış görünürlüğü sağlayacaktır. Web sitemiz, sektörlerimizdeki kullanılmış makine alıcıları için ana hedeftir ve ihtiyaç fazlası ekipmanınız için de potansiyel alıcılar dünyasına açılan harika bir penceredir.

MachinePoint ile makine satmak

MachinePoint'te sürekli olarak pazardaki en iyi makineleri araştırıyor ve seçiyoruz, böylece müşterilerimize sunabiliyoruz.

Yardıma ihtiyacınız var? Bizi arayın

Ne satıyorsunuz?

Ekipmanlarınız hakkında bize sağladığınız bilgi ne kadar fazla olursa, size o kadar iyi yardımcı olabiliriz.


Lütfen makinenizi tanımlayınız *
Adı ve Soyadı *
Lütfen adınızı girin
İletişim Telefonu *
Lütfen iletişim numaranızı girin
Şirket *
Lütfen şirket adınızı girin
E-posta adresi *
Lütfen doğru bir e -posta adresi girin
Şehir *
Lütfen şehrinizi girin
Ülke *
Lütfen ülkenizi girin
Devam etmek için Kişisel Veri İşleme Politikasını kabul etmelisiniz.
Kod numarasını kontrol edin: 19545

Makinenizi machinepoint aracılığıyla nasıl satabilirsiniz?


MachinePoint uluslararası pazarlarda makina satılması konusunda bütün süreçlerde her aşamada sizinle birliktedir.

Satış sürecimiz

İletişim ve Makine Değerlendirmesi

MachinePoint'te, kullanılmış makine sahiplerinin satış sürecini başlatmaları için basit bir yol sunuyoruz. Satmak istediğiniz ekipmanın detaylarını bize veriyorsunuz ve mevcut piyasa fiyatına dayalı olarak size doğru bir değerleme gönderiyoruz.

Makine Tanıtımı

Satış ekibimiz makinenizi hemen tanıtmaya başlar. Makine arayan alıcılarla bağlantı kurmanın yanı sıra, web sitemizde tanıtım yapar, önemli endüstri fuarlarına katılır ve doğrudan pazarlama yaparız. Bu, makinenizin ilgilenen potansiyel alıcılara geniş bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Alıcı Filtreleme ve İnceleme Ziyaretleri

Ekibimiz, satıcıları ciddi ve kararlı potansiyel alıcılarla bağlar. Sadece gerçekten ilgilenen alıcılarla iletişime geçtiğimizden emin olmak için dikkatli bir şekilde filtreleme yaparız. Ayrıca, alıcıların coğrafi konumlarından bağımsız olarak makineyi detaylı bir şekilde incelemelerine izin vermek için inceleme ziyaretleri düzenler ve ziyaret öncesinde bir ön inceleme sözleşmesi imzalarız. Ayrıca gerçek zamanlı tele-incelemeleri video konferans aracılığıyla da sunuyoruz.

Pazarlık ve Satın Alma Süreci

MachinePoint olarak, pazarlık ve satın alma sürecinde aracılık yaparız. Riskleri en aza indirmek ve taraflar arasında güvenli bir işlem sağlamak için sözleşmelerin hazırlanmasını ve yönetilmesini üstleniriz. Anlaşmaya varıldığında, makinenin alıcısı oluruz. Sökme ve yükleme işlemine geçmeden önce satıcıya ödeme yaparız, böylece işlemde güven ve huzur sağlanmış olur.