Wielu producentów maszyn oraz największych firm przetwarzających tworzywa sztuczne już nam zaufało. Dzięki MachinePoint Twoja maszyna będzie oferowana na całym świecie, poza regionem konkurencji. Nasza strona internetowa jest najczęściej odwiedzaną w naszej branży. Nie musisz płacić za sprzedaż poprzez Machine Point.

Sprzedaj używane maszyny za pośrednictwem MachinePoint

W MachinePoint nieustannie poszukujemy i wybieramy najlepsze maszyny dostępne na rynku, aby zaoferować je naszym klientom.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas

Co chcesz sprzedać?

Im więcej informacji dostarczysz nam o swoim sprzęcie, tym lepiej będziemy w stanie ci pomóc.


Proszę opisać swoją maszynę *
Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.
Numer kodu: 52846

Jak sprzedać swoją maszynę używaną za pośrednictwem machinepoint?


MachinePoint będzie Cię wspierać w całym procesie sprzedaży maszyny na rynku międzynarodowym.

Proces sprzedaży

Kontakt i wycena maszyny

W firmie MachinePoint oferujemy prosty sposób dla właścicieli używanych maszyn, aby rozpoczęli proces sprzedaży. Przedstawiasz nam szczegóły sprzedawanych urządzeń, a my prześlemy Ci dokładną wycenę opartą na obecnej cenie rynkowej.

Promocja maszyny

Nasz zespół sprzedaży natychmiast rozpocznie promocję Twojej maszyny. Skorzystamy z różnych strategii, w tym nawiązania kontaktu z kupującymi, którzy obecnie poszukują maszyn, promocji na naszej stronie internetowej, udziału w głównych targach branżowych oraz bezpośredniego marketingu. Dzięki temu zapewniamy szerokie rozpowszechnienie i dotarcie do potencjalnych nabywców zainteresowanych Twoją maszyną.

Filtrowanie nabywców i wizyty inspekcyjne

Nasz zespół łączy sprzedawców z poważnymi i zaangażowanymi potencjalnymi nabywcami. Przeprowadzamy staranny proces filtrowania, aby upewnić się, że kontaktowane są tylko osoby faktycznie zainteresowane zakupem. Ponadto organizujemy wizyty inspekcyjne w Twojej fabryce, towarzysząc nabywcom i zapewniając podpisanie umowy przedinspekcyjnej przed wizytą. Oferujemy również możliwość teleinspekcji w czasie rzeczywistym za pomocą wideokonferencji. Daje to nabywcom możliwość dokładnego zbadania maszyny bez względu na ich położenie geograficzne.

Negocjacje i proces zakupu

W firmie MachinePoint działamy jako pośrednik w procesie negocjacji i zakupu. Zajmujemy się sporządzaniem i zarządzaniem umowami, aby zminimalizować ryzyko i zapewnić bezpieczną transakcję między zaangażowanymi stronami. Po osiągnięciu porozumienia stajemy się nabywcą maszyny. Przed przystąpieniem do demontażu i załadunku dokonujemy płatności sprzedawcy, co daje pewność i spokój w trakcie transakcji.