O nas

MachinePoint jest liderem w handlu maszyn używanych
MachinePoint Used Machinery jest największą w Europie firmą zajmującą się handlem używanymi maszynami w dziedzinie przetwarzania tworzyw sztucznych i produkcji napojów.

Firma powstała w 1997 roku i obecnie kontroluje około 80 % wszystkich używanych maszyn tego sektoru, które wystawiane są na sprzedaż na rynku europejskim.
Jako część MachinePoint Group, MachinePoint Used Machinery jest synonimem jakości i dobrych usług. Naszym celem jest profesjonalna sprzedaż używanych maszyn, zapewnienie jakości i bezpieczeństwa transakcji zarówno kupującym jak i sprzedającym.

Właśnie dlatego MachinePoint jest najczęściej wybieranym partnerem przez producentów maszyn, firmy przetwarzające tworzywa jak i banki, w przypadku, kiedy chodzi o rozwiązania związane z tym sektorem.
Kupno i sprzedaż używanych urządzeń za pośrednictwem MachinePoint jest łatwe i bezpieczne. Międzynarodowy handel jest skomplikowany i może być ryzykowny. Świadczenia związane z transakcją takie jak: wsparcie prawne, finansowanie, transport, usługi inżynieryjne, ubezpieczenie to tylko niektóre z punktów całego przedsięwzięcia. Dlatego odpowiadamy bezpośrednio na zapotrzebowanie naszych klientów - jesteśmy w stanie zapewnić cały wachlarz usług, który doprowadzi o pozytywnego i łatwego przprowadzenia całego procesu kupna bądź sprzedaży.

Dzięki naszej obecności na rynku międzynarodowym i sieci partnerów na całym świecie MachinePoint może zaoferować swoim klientom lepsze rozwiązania niż te, które mogą oni znaleźć na swoich lokalnych rynkach. Możemy zaproponować im innowacje poprzez rozprzestrzenianie know-how z jednego kraju do innego. Nasze doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami jest kluczem do sukcesu firmy MachinePoint.

Film korporacyjny



Wszystko to nie zostałoby osiągnięte bez odpowiedniego wysiłku i pracy. Przez ostatnie 10 lat inwestowaliśmy w ustanowienie odpowiedniej struktury firmy, rozwijając jednoczenie sieć kontaktów na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, tak aby uzyskać możliwość oferowania kompleksowych usług związanych z międzynarodowym handlem maszynami.

Głównie zajmujemy się maszynami do wytłaczania i przetwarzania folii, wytłaczania rur, tub i profili, maszynami do preform PET, produkcji butelek, liniami do napełniania napojów i wody, maszynami do produkcji jednorazowych opakowań do żywności i produktów mlecznych, do compoundingu, termoformowania i recyklingu.
Kup używane maszyny i sprzedaj używane maszyny
MachinePoint może zaoferować Państwu cały wachlarz usług niezbędnych do satysfakcjonującego przeprowadzenia transakcji:

• Rozwiązanie “One-stop”, wszystkie usługi wliczone;
• Wycena używanych maszyn za pośrednictwem ich producentów;
• Rozwiązania logistyczne;
• Rozwiązania inżynieryjne;
• Finansowanie;
• Wyceny maszyn według aktualnych stawek na rynku;
• Porady dotyczące produkcji;
• Najlepszy marketing na rynku lokalnym i światowym;
• Obecność na rynku międzynarodowym
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie