This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

O nas


MachinePoint jest liderem w handlu maszyn używanych
MachinePoint Used Machinery jest największą w Europie firmą zajmującą się handlem używanymi maszynami w dziedzinie przetwarzania tworzyw sztucznych i produkcji napojów.

Firma powstała w 1997 roku i obecnie kontroluje około 80 % wszystkich używanych maszyn tego sektoru, które wystawiane są na sprzedaż na rynku europejskim.
Jako część MachinePoint Group, MachinePoint Used Machinery jest synonimem jakości i dobrych usług. Naszym celem jest profesjonalna sprzedaż używanych maszyn, zapewnienie jakości i bezpieczeństwa transakcji zarówno kupującym jak i sprzedającym.

Właśnie dlatego MachinePoint jest najczęściej wybieranym partnerem przez producentów maszyn, firmy przetwarzające tworzywa jak i banki, w przypadku, kiedy chodzi o rozwiązania związane z tym sektorem.
Kupno i sprzedaż używanych urządzeń za pośrednictwem MachinePoint jest łatwe i bezpieczne. Międzynarodowy handel jest skomplikowany i może być ryzykowny. Świadczenia związane z transakcją takie jak: wsparcie prawne, finansowanie, transport, usługi inżynieryjne, ubezpieczenie to tylko niektóre z punktów całego przedsięwzięcia. Dlatego odpowiadamy bezpośrednio na zapotrzebowanie naszych klientów - jesteśmy w stanie zapewnić cały wachlarz usług, który doprowadzi o pozytywnego i łatwego przprowadzenia całego procesu kupna bądź sprzedaży.

Dzięki naszej obecności na rynku międzynarodowym i sieci partnerów na całym świecie MachinePoint może zaoferować swoim klientom lepsze rozwiązania niż te, które mogą oni znaleźć na swoich lokalnych rynkach. Możemy zaproponować im innowacje poprzez rozprzestrzenianie know-how z jednego kraju do innego. Nasze doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami jest kluczem do sukcesu firmy MachinePoint.

Film korporacyjnyWszystko to nie zostałoby osiągnięte bez odpowiedniego wysiłku i pracy. Przez ostatnie 10 lat inwestowaliśmy w ustanowienie odpowiedniej struktury firmy, rozwijając jednoczenie sieć kontaktów na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, tak aby uzyskać możliwość oferowania kompleksowych usług związanych z międzynarodowym handlem maszynami.

Głównie zajmujemy się maszynami do wytłaczania i przetwarzania folii, wytłaczania rur, tub i profili, maszynami do preform PET, produkcji butelek, liniami do napełniania napojów i wody, maszynami do produkcji jednorazowych opakowań do żywności i produktów mlecznych, do compoundingu, termoformowania i recyklingu.
Kup używane maszyny i sprzedaj używane maszyny
MachinePoint może zaoferować Państwu cały wachlarz usług niezbędnych do satysfakcjonującego przeprowadzenia transakcji:

• Rozwiązanie “One-stop”, wszystkie usługi wliczone;
• Wycena używanych maszyn za pośrednictwem ich producentów;
• Rozwiązania logistyczne;
• Rozwiązania inżynieryjne;
• Finansowanie;
• Wyceny maszyn według aktualnych stawek na rynku;
• Porady dotyczące produkcji;
• Najlepszy marketing na rynku lokalnym i światowym;
• Obecność na rynku międzynarodowym

Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie