This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


ALMAK İSTEYENLER için nasıl çalışıyoruz?


İkinci el makinada güvenli satın alma
İkinci el makina/ekipman almak istiyorsanız izlenecek prosedür aşağıdakı gibidir:

MachinePoint ihtiyaçlarınızı değerlendirir ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda mümkün olan en iyi makinalarala ilgili olarak karar alma sürecinizde yardımcı olur

MachinePoint size bildirdiğiniz ihtiyaçlarınız doğrultusunda değerlendirmeniz için tekliflerini sunar.

Bu teklifler arasından seçtiğiniz makina veya makinaları görmeniz için MachinePoint tarafından gerekli seyahat organize edilir.

Alıcı, satıcı ve MachinePoint’in taraf olduğu, hakları ve yükümlülükleri belirten, bilgi güvenliğini sağlayan sözleşmeler tarafımızdan hazırlanır ve onaylanır.

MachinePoint makinayı görmek için organize edeceği seyahatte size eşlik eder ve makinayı mutabık kalınan koşullarda gösterir.

İhtiyaç duyabileceğiniz, sökme, yükelem, nakliye ve lojistikle ilgili konular tarafımızdan organize edilebilir ve makina fiyatına ilave edilme suretiyle tam bir hizmet almanız sağlanır.

Ödeme koşulları, teslim tarihi vb. tüm koşullarda mutabık kalındığı takdirde satış sözleşmesi imzalanır ve makinayı rezerve etmek için ön ödeme yaparsınız. Böylece satın alım işlemi sizing için en güvenli bir şekilde gerçekleştirilmiş olur.

Finansal çözümler konusunda MachinePoint Finans departmanıyla iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilrisiniz.

Depozitten sonra geriye kalan son ödeme sözleşmelerde belirtildiği şekliyle ve zamanında yapılır..

MachinePoint personeli paketleme ve yükleme sırasında bütün çlışmalara nezaret eder ve yönlendirir. Bu ise güvenlik ve kaliteyi garanti ederken aynı zamanda sizin zaman ve para tasarruf etmenizi sağlar.hich will also save you time and money.

MachinePoint bütün gerekli hizmetleri (lojistik, sigorta, ithalat-ihracat belgesi, sigorta vs.) organize ederek makinayı fabrikanıza ya da en yakın limana teslimini sağlar.

Satın alma sürecinin her aşaması tarafımızdan belgelendirilir ve müşterilerimizin sağladığımız hizmet ve servis kalitesini en üst düzeyde tutmak amacıyla her adım karşılıklı imzalanacak sözleşme ve belgelerle atılır.

MachinePoint olarka amacımız ikinci el makina/ekipman alım sürecini sizzler için güvenli ve kolay hale getiemketir.


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 41716 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde