Kup używane maszyny za pośrednictwem MachinePoint

W MachinePoint sprawimy, że będzie to co trudne jest łatwe i zajmiemy się całym procesem związanym z zakupem używanej maszyny.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas

Czego szukasz?

Powiedz nam, czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą z najlepszymi ofertami.


Kategorie maszyn *
pls select
Rodzaj maszyny *
pls select
Model
Przeznaczenie maszyny

Pomóż nam skontaktować się z Tobą

Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Komentarze
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.
Numer kodu 43413

Jak kupić używane maszyny za pośrednictwe machinepoint?


Sprawdź naszą ofertę i wypełnij formularz kontaktowy. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Pamiętaj dobre maszyny sprzedają się szybko. Skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie i zaoferujemy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie mając na uwadze Twoje zapotrzebowanie i budżet.

Proces kupna

Skontaktuj się z nami, prześlemy Ci najlepsze dostępne oferty

Skontaktuj się z naszym zespołem i opowiedz nam o swoich potrzebach. Przedstawimy Ci spersonalizowaną ofertę obejmującą maszyny dostępne w naszym katalogu, które idealnie będą odpowiadać Twoim potrzebom.

Inspekcja

Zorganizujemy wizytę w zakładzie w którym znajduje się maszyna. Przed wizytą podpiszemy umowę, a jeden z naszych pracowników organizuje oględziny i towarzyszy klientowi. Oferujemy również opcję wideo inspekcji dla nabywców, którzy nie mogą podróżować.

Negocjacje i umowa kupna

Po zawarciu porozumienia w sprawie zakupu maszyny prześlemy umowę kupna, aby zarezerwować maszynę i wpłacić zaliczkę. Kupimy maszynę od właściciela i sprzedamy ją Tobie, negocjacje będą prowadzone między Tobą a MachinePoint, aby zminimalizować ryzyko związane z transakcją.

Zajmiemy się wszystkim

Oferujemy usługi takie jak demontaż, transport, eksport oraz akceptujemy akredytywy bankowe oraz inne instrumenty finansowe. Wyślemy członka naszego zespołu, aby upewnił się, że maszyna została należycie zdemontowana i załadowana, gwarantując bezpieczny przebieg procesu i prawidłową wysyłkę.