Kup używane maszyny za pośrednictwem MachinePoint

Kluczowe znaczenie dla udanych transakcji międzynarodowych ma niezawodny partner. MachinePoint Used Machinery sprzedaje maszyny od ponad 20 lat i cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Transakcje dokonywane przez MachinePoint są sprawne i bezpieczne. Ze względu na naszą międzynarodową sieć jesteśmy wiarygodnym partnerem, który oferuje najlepsze maszyny używane dostępne na rynku. Sprzedaż i kupno za naszym pośrednictwem jest łatwe, bezpieczne i wygodne - akceptujemy różne formy płatności, od najprostszych przelewów po akredytywy i gwarancje bankowe itp.

Sign the form

Czego szukasz?

*Kategorie maszyn
*Rodzaj maszyny

Szukasz czegoś nietypowego?

Model :
Przeznaczenie maszyny:
Call us anytime

Pomóż nam skontaktować się z Tobą

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
Komentarze:
Numer kodu: 40735
Wyślij

Jak to działa

Sprawdź naszą ofertę i wypełnij formularz kontaktowy. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Pamiętaj dobre maszyny sprzedają się szybko. Skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie i zaoferujemy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie mając na uwadze Twoje zapotrzebowanie i budżet.

Proces kupna

  • Skontaktuj się z nami

  • Otrzymasz aktualne oferty maszyn, które odpowiadają Twoim zapotrzebowaniom

  • Po wybraniu najbardziej interesującej Cię oferty przystąpimy do organizacji oględzin maszyny, uprzednio podpisując z Tobą umowę o warunkach współpracy. Jeden z naszych handlowców będzie towarzyszył Ci podczas inspekcji.Poważnym i zainteresowanym nabywcom używanych maszyn, którzy nie mogą podróżować, oferujemy zdalną kontrolę maszyn oraz ich sprawdzanie w fabrykach w czasie rzeczywistym za pomocą wideokonferencji.

  • Jeśli zdecydujesz się na zakup maszyny prześlemy Ci umowę sprzedaży abyś mógł wpłacić zaliczkę i zarezerwować maszynę. MachinePoint kupi maszynę od sprzedającego, a następnie sprzeda ją Tobie, tak więc wszelkie negocjacje przeprowadzasz bezpośrednio z nami, minimalizując tym samym ryzyko transakcji

  • Jeśli jesteś zainteresowany możemy zająć się również demontażem, transportem, eksportem i innymi usługami. Akceptujemy rożne formy płatności, także akredytywę.

  • Pracownicy MachinePoint są obecni podczas demontażu i załadunku Twojej nowo nabytej maszyny, nadzorując cały proces

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie