W MachinePoint pracujemy jak zwykle. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Kup używane maszyny za pośrednictwem MachinePoint

Kluczowe znaczenie dla udanych transakcji międzynarodowych ma niezawodny partner. MachinePoint Used Machinery sprzedaje maszyny od ponad 20 lat i cieszy się pozytywną opinią wśród klientów. Transakcje dokonywane przez MachinePoint są sprawne i bezpieczne. Ze względu na naszą międzynarodową sieć jesteśmy wiarygodnym partnerem, który oferuje najlepsze maszyny używane dostępne na rynku. Sprzedaż i kupno za naszym pośrednictwem jest łatwe, bezpieczne i wygodne - akceptujemy różne formy płatności, od najprostszych przelewów po akredytywy i gwarancje bankowe itp.

Sign the form

Czego szukasz?

*Kategorie maszyn
*Rodzaj maszyny

Szukasz czegoś nietypowego?

Model :
Przeznaczenie maszyny:
Call us anytime

Pomóż nam skontaktować się z Tobą

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
Komentarze:
Numer kodu: 54634
Wyślij

Jak to działa

Sprawdź naszą ofertę i wypełnij formularz kontaktowy. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie. Pamiętaj dobre maszyny sprzedają się szybko. Skontaktujemy się z Tobą w krótkim czasie i zaoferujemy Ci najodpowiedniejsze rozwiązanie mając na uwadze Twoje zapotrzebowanie i budżet.

Proces kupna

  • Skontaktuj się z nami

  • Otrzymasz aktualne oferty maszyn, które odpowiadają Twoim zapotrzebowaniom

  • Po wybraniu najbardziej interesującej Cię oferty przystąpimy do organizacji oględzin maszyny, uprzednio podpisując z Tobą umowę o warunkach współpracy. Jeden z naszych handlowców będzie towarzyszył Ci podczas inspekcji.Poważnym i zainteresowanym nabywcom używanych maszyn, którzy nie mogą podróżować, oferujemy zdalną kontrolę maszyn oraz ich sprawdzanie w fabrykach w czasie rzeczywistym za pomocą wideokonferencji.

  • Jeśli zdecydujesz się na zakup maszyny prześlemy Ci umowę sprzedaży abyś mógł wpłacić zaliczkę i zarezerwować maszynę. MachinePoint kupi maszynę od sprzedającego, a następnie sprzeda ją Tobie, tak więc wszelkie negocjacje przeprowadzasz bezpośrednio z nami, minimalizując tym samym ryzyko transakcji

  • Jeśli jesteś zainteresowany możemy zająć się również demontażem, transportem, eksportem i innymi usługami. Akceptujemy rożne formy płatności, także akredytywę.

  • Pracownicy MachinePoint są obecni podczas demontażu i załadunku Twojej nowo nabytej maszyny, nadzorując cały proces

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie