pracuj z nami

This is not an official translate. Original version here

Praca w sektorze żywności, napojów i opakowań
MachinePoint to firma, która oferuje duże możliwości wzrostu i rozwoju zawodowego w bardzo specyficznej branży: The Used Machinery Trade.

Nasz zakres międzynarodowy pozwala nam mieć silny profesjonalny zespół złożony z ludzi z różnych narodowości, kultur i wiele zróżnicowanych dziedzinach.

Rdzenni ludzie z około 10 narodowości zgromadziło się komponować zespół MachinePoint jest dążenie do naszego klienta bardziej konkretne, zindywidualizowane i skuteczne relacje biznesowe.

To nasz cel, aby pojednać i utrzymać naszą elastyczność w odniesieniu do naszych ludzi. That's Dlatego jednym z naszych głównych i najważniejszych wartości jest zakaz dyskryminacji ze względu na rasę, płeć, kultury czy religii. Przejawia się to poprzez różne aspekty w firmie jak w międzynarodowym środowisku pracy, zespół ponad 50% kobiet. Nasza polityka pogodzenia jest również jednym z naszych najlepszych zalet: możliwość pracy w domu, pracy godziny elastyczność, specjalne zezwolenia, martwić się o naszych problemach i sytuacjach staff's itp

Dołącz MachinePoint profesjonalny zespół i cieszyć się naszym wielokulturowym środowisku, elastyczność, rozwój zawodowy, praca zespołowa, różnorodność i nową przyszłość z nami.

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie