pracuj z nami

Dołączenie do MachinePoint oznacza bycie częścią dynamicznego, innowacyjnego zespołu, którego celem jest zrewolucjonizowanie rynku maszyn używanych.


Czy jesteś gotowy, aby odkryć świat rozwoju zawodowego w sektorze handlu używanymi maszynami przemysłowymi?

W MachinePoint nasza pasja do postępu doprowadziła nas do zbudowania zespołu profesjonalistów z różnych krajów i kultur. Z ponad dziesięcioma narodowościami w naszej firmie, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom spersonalizowaną i wydajną obsługę.

Kiedy już wybierzemy naszych pracowników, nie pozostawiamy ich samych w ich rozwoju zawodowym. W MachinePoint oferujemy kompleksowy i spersonalizowany program szkoleniowy. Naszym celem jest zapewnienie, aby każdy pracownik posiadał umiejętności i kompetencje niezbędne do skutecznego i wydajnego wykonywania swojej pracyCenimy i promujemy różnorodność we wszystkich aspektach. Bez względu na płeć, rasę, kulturę czy religię, w MachinePoint znajdziesz przyjazne środowisko pracy. Właśnie dlatego mamy zrównoważone środowisko, w którym połowę naszej siły roboczej stanowią wyjątkowe kobiety.

Staramy się również być firmą, która zachęca do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym i naprawdę dba o dobre samopoczucie naszych pracowników. Chcemy, abyś czuł się wspierany i mógł swobodnie godzić pracę z życiem osobistym. Oferujemy pracę zdalną, elastyczne godziny pracy, urlopy okolicznościowe i jesteśmy otwarci na wszelkie problemy i sytuacje, z którymi możesz się spotkać. Twoje zadowolenie i dobre samopoczucie są dla nas ważne.

Co powiesz na dołączenie do niezwykłego zespołu profesjonalistów MachinePoint? Tutaj możesz cieszyć się wzbogacającym wielokulturowym środowiskiem, doświadczyć elastyczności, której potrzebujesz, pracować w zespole z niesamowitymi ludźmi i, co najważniejsze, być częścią firmy, w której możesz budować obiecującą przyszłość.

Dołącz do MachinePoint i odkryj wszystko, co możemy razem osiągnąć.

Potrzebujesz porady?


Poprowadzimy Cię przez cały proces kupna i sprzedaży maszyn używanych w zmieniającym się i złożonym środowisku międzynarodowym. Nasze zespoły ds. sprzedaży, logistyki, prawa i marketingu będą Ci towarzyszyć przez cały proces, aby był on łatwy i wolny od ryzyka.


Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Uwagi *
Wprowadź swoje komentarze
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.