This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Nasıl çalışır?


This is not an official translate. Original version here

Denetimden teslimata kadar, düzgün operasyonların sağlanması

MachinePoint Used Machinery, profesyonellik ve güvenilirlik anlamına gelen bir marka yaratmayı başarmıştır.

İşlem esnasında her an alıcı, satıcılar, OEMler ve MachinePoint haklarını garanti altına almak için çok iyi bir metodoloji izlediğimiz için emniyetli ve güvenli emlak alım ve satımı mümkündür.

MachinePoint makine ticareti yapar; Bu genellikle bunları saklamadığımızı, aksine makinelerin satılıncaya kadar satıcıların fabrikalarında tutulduğunu gösterir. Bu aynı zamanda lojistik ile ilgili maliyetleri de azaltır ve makinelerin değerini üretimde tutarak korur.

Herşey dahil bir hizmet sunuyoruz. Bu, tüm sürece dikkat ettiğimiz anlamına gelir; Teftiş, seyahat belgeleri ve ziyaret vizeleri, alıcılar ve satıcılar ile müzakereler; Ve her şey organize olduktan sonra makinayı (ları) satın alıp eklenen tüm servislerle ilgileniyoruz.

Makine uzmanlarımız, bir çok makineyi şahsen incelemekte ve sadece en iyilerini seçmek için sıkı bir denetim sürecini takip etmektedirler. Bu, tanıttığımız 2000 makinenin arasından herhangi bir anda piyasadaki en iyi kullanılan makinelerin bir seçimine baktığınız anlamına geliyor.

Makinenizin ihtiyaçlarına, coğrafi konumunuza ve dil ihtiyaçlarınıza göre, şahsen MachinePoint içinde bir satış temsilcisine tayin edileceksiniz. Bu satış elemanı organizasyonumuzdaki iletişiminiz olacak ve tüm projeyi sizinle ve sizin için idare edecektir. Ekipmanlarınızı bizim tarafımızdan satın almak veya satmak için gerekli tüm adımlarda size yardımcı olacaklardır.

Ekipman ve Yatırım bilgilerinin çoğu şirket için oldukça gizli olduğunu anlıyoruz. Bu bağlamda, tüm bilgileri ve projeleri azami özenle yönetmemizi sağlayan bir BT platformu geliştirmeye büyük yatırım yaptık. Bu platform ayrıca işlemlerimizin proje yönetimini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

MachinePoint'te, satış süreci ve makinelerinin her bir adımını izler ve kaydederiz. Sözleşme, proje boyunca her aşamada imzalanır, böylece alıcı, satıcı ve MachinePoint çıkarları her zaman kaplıdır; Kaliteyi, tarihleri, ödemeleri ve gizliliği garanti eder.


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 60384 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde