MachinePoint her zamanki gibi açık ve çalışıyor. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Nasıl çalışır?

This is not an official translate. Original version here

Denetimden teslimata kadar, düzgün operasyonların sağlanması

MachinePoint Used Machinery, profesyonellik ve güvenilirlik anlamına gelen bir marka yaratmayı başarmıştır.

İşlem esnasında her an alıcı, satıcılar, OEMler ve MachinePoint haklarını garanti altına almak için çok iyi bir metodoloji izlediğimiz için emniyetli ve güvenli emlak alım ve satımı mümkündür.

MachinePoint makine ticareti yapar; Bu genellikle bunları saklamadığımızı, aksine makinelerin satılıncaya kadar satıcıların fabrikalarında tutulduğunu gösterir. Bu aynı zamanda lojistik ile ilgili maliyetleri de azaltır ve makinelerin değerini üretimde tutarak korur.

Herşey dahil bir hizmet sunuyoruz. Bu, tüm sürece dikkat ettiğimiz anlamına gelir; Teftiş, seyahat belgeleri ve ziyaret vizeleri, alıcılar ve satıcılar ile müzakereler; Ve her şey organize olduktan sonra makinayı (ları) satın alıp eklenen tüm servislerle ilgileniyoruz.

Makine uzmanlarımız, bir çok makineyi şahsen incelemekte ve sadece en iyilerini seçmek için sıkı bir denetim sürecini takip etmektedirler. Bu, tanıttığımız 2000 makinenin arasından herhangi bir anda piyasadaki en iyi kullanılan makinelerin bir seçimine baktığınız anlamına geliyor.

Makinenizin ihtiyaçlarına, coğrafi konumunuza ve dil ihtiyaçlarınıza göre, şahsen MachinePoint içinde bir satış temsilcisine tayin edileceksiniz. Bu satış elemanı organizasyonumuzdaki iletişiminiz olacak ve tüm projeyi sizinle ve sizin için idare edecektir. Ekipmanlarınızı bizim tarafımızdan satın almak veya satmak için gerekli tüm adımlarda size yardımcı olacaklardır.

Ekipman ve Yatırım bilgilerinin çoğu şirket için oldukça gizli olduğunu anlıyoruz. Bu bağlamda, tüm bilgileri ve projeleri azami özenle yönetmemizi sağlayan bir BT platformu geliştirmeye büyük yatırım yaptık. Bu platform ayrıca işlemlerimizin proje yönetimini kolaylaştırmak için geliştirilmiştir.

MachinePoint'te, satış süreci ve makinelerinin her bir adımını izler ve kaydederiz. Sözleşme, proje boyunca her aşamada imzalanır, böylece alıcı, satıcı ve MachinePoint çıkarları her zaman kaplıdır; Kaliteyi, tarihleri, ödemeleri ve gizliliği garanti eder.

*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde