This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. çerezler politikası

Accept

MachinePoint Group


This is not an official translate. Original version here

Endüstriyel makina, mühendislik servisleri, komple tesisler, plastic, içecek ve ambalaj
MachinePoint Group uluslararası alanda faaliyet gösteren ana faaliyet alanı plastic, ambalaj ve gıda&içecek endüstrilerine makina/ekipman çözümleri sağlamak olan bir kuruluştur.

1997 yılında kurulmuş ve kurulduğu andan itibaren ikinci el makina ticaretiyle faaaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında ise gösterdiği hızlı büyüme ve gelişme neticesinde risk sermayesi yatırım grubu Warburg Pincus MachinePoint markasına yatırım yapmaya karar vermiştir. Böylece MachinePoint bu yıldan itibaren hizmet ve faaliyetlerine global skalada geliştirme etme imkanı bulmuştur.

Resmi merkezi İspanyada olan grup Afrika, Asya ve Amerika kıtalarında ticari temsiliciliklere sahip olup, Doğu Avrupa ve Amerika kıtasında genişlemeyi planlamaktadır.

MachinePoint Grup olarak hızlı büyümemiz bizim daha büyük ve komplike projeleri üstlenmemizi ve servis portfolyomuzu genişletmemizi sağladı. Grup bünyesindeki değişik şirketler ve departmanlar kanalıyla son derece geniş bir yelpazede makina ekipman çözümleri sunmaktayız. Bunlar arasında ikinci el makina ticaretinin yanında komple tesis kurulumları, mühendislik hizmetleri ve ekipman finansmanı sayabiliriz.

Süreç entagrasyonu, otomasyon ve anahtar teslimi komple tesis projeleri için

MachinePoint Engineering

İkinci el makina çözümleri için MachinePoint Used Machinery.

Ekipman finansmanı için MachinePoint Finance.


Buluşalım
˂
˃
*Ad:
*İletişim Numarası:
*Firma:
*Email Adres:
*Şehir:
*Ülke:
*Yorumlar:


Bize ulaşın

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint dünyanın her yerinde