Nasz zespół

Nasz wyspecjalizowany zespół wnosi bogactwo wiedzy i pasję do doskonałości w każdy projekt, którego się podejmujemy, zapewniając doskonałe rezultaty.


This is not an official translate. Original version here

W MachinePoint pracują profesjonaliści z różnych części świata, których łączy wspólny cel: zapewnienie naszym klientom wyjątkowej obsługi przy każdym projekcie.

Każdy członek naszego zespołu został wybrany nie tylko ze względu na swoje doświadczenie i wiedzę, ale także ze względu na swoje nastawienie i chęć rozwoju w branży maszyn używanych.

Współpracujemy między sobą i dzielimy się pomysłami z kolegami z innych działów. Spotykamy się regularnie, aby omawiać projekty, wymieniać się wiedzą i znajdować wspólne rozwiązania. To nastawienie na współpracę pozwala nam w pełni wykorzystać nasze umiejętności i doświadczenie, przyczyniając się do stymulowania innowacji i rozwoju naszej firmy.Zespół sprzedaży: specjalizacja dla Twojego sukcesu.Nasz zespół sprzedaży jest miarą sukcesu MachinePoint. Składa się z mężczyzn i kobiet pochodzących z różnych kultur, którzy dogłębnie znają specyficzne potrzeby każdego rynku. Ich zaangażowanie i wiedza pozwalają nam nawiązać relacje z naszymi klientami. Ponadto są znaleźć rozwiązania odpowiadające potrzebom naszych klientów.Kreatywność, rozwiązania technologiczneW coraz bardziej cyfrowym świecie dział IT jest niezbędny, aby zapewnić naszym klientom płynną i przyjemną obsługę online. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści zajmują się różnymi dziedzinami technicznymi, rozwojem i projektowaniem. Ich zaangażowanie i doświadczenie zapewniają, że nasza platforma cyfrowa jest zawsze aktualna i łatwa w użyciu, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko i łatwo znaleźć potrzebne informacje.Logistyka bez granicNasz dział logistyki dba o to, by każda maszyna dotarła do dowolnego miejsca na świecie bez opóźnień i z zachowaniem bezpieczeństwa. Od pakowania i załadunku po zarządzanie dokumentacją, dział ten ściśle współpracuje ze wszystkimi stronami, aby zapewnić, że wszystko przebiega sprawnie.Kreatywność w działaniuZespół marketingowy jest zaangażowany w utrzymywanie MachinePoint na pierwszym miejscu na głównych rynkach. Poprzez różne kanały komunikacji, takie jak media społecznościowe, targi, marketing bezpośredni i online, upewniamy się, że jesteśmy obecni, gdy firmy i profesjonaliści potrzebują wysokiej jakości używanych maszyn. Ich kreatywność i umiejętności strategiczne pozwalają nam docierać do nowych klientów i budować relacje z naszymi partnerami biznesowymi.Bezpieczne procesyZa każdym projektem stoi zespół administracyjny i prawny. Nasz wyspecjalizowany personel zajmuje się płatnościami, dokumentacją, umowami i poradami prawnymi niezbędnymi do pomyślnego zakończenia każdej operacji. Możesz na nich polegać, zajmą się wszystkimi niezbędnymi formalnościami i dopilnują, aby transakcja przebiegła bezproblemowo.Siła napędowa talentówZasoby ludzkie odgrywają fundamentalną rolę w MachinePoint, ponieważ naszym największym atutem są ludzie, którzy są częścią naszego zespołu. Dział HR rekrutuje i szkoli najbardziej utalentowanych pracowników w branży. Dążymy do stworzenia przyjaznego i sprzyjającego motywacji środowiska pracy, w którym nasi pracownicy mają możliwość rozwoju zawodowego i pełnego wykorzystania swojego potencjału.

Potrzebujesz porady?


Poprowadzimy Cię przez cały proces kupna i sprzedaży maszyn używanych w zmieniającym się i złożonym środowisku międzynarodowym. Nasze zespoły ds. sprzedaży, logistyki, prawa i marketingu będą Ci towarzyszyć przez cały proces, aby był on łatwy i wolny od ryzyka.


Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Uwagi *
Wprowadź swoje komentarze
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.