Nasz zespół

This is not an official translate. Original version here

Miejsca pracy w przemyśle
Nasz wielo-wiedza Zespół odróżnia nas od naszych konkurentów w skali globalnej.


Mamy starannie wyselekcjonowane i zatrudnił osoby z najwyższego kalibru i wyszkolony je, tak że obejmuje solidną wiedzę techniczną, jak i komercyjnego ich konkretnego sektora w przemyśle maszynowym.


Nasze wielojęzyczne, wielokulturowe zespół sprzedaży przeznaczone są do spełnienia każdej potrzebie i wymóg ten został osiągnięty dzięki wsparciu naszych innych zespołów podczas poszczególnych etapów projektu.


Specjaliści Maszyny - zespół ekspertów, z których każdy specjalizuje się w technologii i rodzaju maszyn, stale wspierać nasz zespół sprzedaży w całej projektów, aby odpowiednie oferty dla kupujących i sprzedających i nadać im właściwą ocenę na najbardziej skomplikowanych zagadnień technicznych. Są pod ręką w razie potrzeby, aby porozmawiać.


Logistyka - zespół ekspertów w złożonych logistyki przemysłowej, obsługiwać je wszystkie procedury transportu i opakowania na skalę światową.


Zespół inżynierów - MachinePoint może zorganizować wszelkie usługi inżynieryjne, które mogą wymagać.
Po opracowaniu partnerstwa z rozbudowaną sieć lokalnych firm inżynierskich, możemy zapewnić Państwu najlepsze lokalnych usług inżynierskich można znaleźć w swojej okolicy.

Międzynarodowy country manager w przemyśle
Zespół ds.
Nasz zespół ds. marketingu nieustannie pracuje nad utrzymaniem silnej pozycji MachinePoint na kluczowych rynkach poprzez media, targi, marketing bezpośredni i marketing online.

MachinePoint Finance
Ta spółka zależna MachinePoint Group oferuje rozwiązania finansowe dla naszych klientów. Prosimy o kontakt w celu omówienia możliwości finansowania Państwa projektów.

Zespół IT
Wszystkie nasze projekty są zintegrowane w systemie ERP, który gwarantuje prawidłową kontynuację transakcji i projektów, gwarantując odpowiednią i wysokiej jakości obsługę naszych klientów.

Zespół administracyjno-prawny
Odpowiadają oni za wszystkie kwestie związane z płatnościami, dokumentacją, umowami i doradztwem prawnym niezbędnym do zapewnienia pomyślnego zamknięcia projektów. Zajmują się również biurokracją i dokumentami niezbędnymi w podróżach naszych klientów.
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie