This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Międzynarodowy transport maszyn


Międzynarodowy transport maszyn
Międzynarodowy transport maszyn przemysłowych, sprzętu wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności ze względu na złożone Wymiary i ciężar maszyny, z dodatkowym wykorzystaniem żurawi i opakowania specjalne zazwyczaj wymagane, aby umożliwić. Również kilka razy specjalnych typów samochodów ciężarowych i trasy transportu do wyboru pozwala na przenoszenie niektórych woluminów.

MachinePoint oferuje międzynarodowe usługi transportu ciężkich maszyn przemysłowych, sprzętu dla naszych klientów.

Nasi specjaliści maszyny osobiście nadzorują wszystkie obciążenia maszyn oraz opakowań, w celu zapewnienia zgodności wszystkich działań i wymagań, jak również dobry stan sprzętu w trakcie transportu.

Pracujemy w parze z międzynarodowych i lokalnych firm transportowych w celu ułatwienia tej usługi. W ten sposób łączymy nasze doświadczenie w maszyny, i to nasi specjaliści maszyny te, które zarządzają i śledzenie całego projektu transportu i opakowania.

Prosimy o kontakt jeśli potrzebujesz zorganizować transport i urządzenia do pakowania.
Special transport for industrial machinery
Jest to profesjonalne maszyny działa ręka w rękę z profesjonalnego transportu, tak aby osiągnąć lepsze wyniki w transporcie maszyn przemysłowych, sprzętu i zminimalizować ryzyko ich uszkodzenia i opóźnienia w transporcie.

Przez ponad 10 lat oferuje usługi transportowe maszyny do naszych klientów i zorganizowaliśmy ponad 1000 transportu ciężkiego sprzętu do wielu różnych częściach świata.

Jeśli chcesz wynająć usługi transportowe sprzęt międzynarodowym, mogą liczyć na nasze usługi. Nasze umowy z firm logistycznych na całym świecie, nasza wiedza na temat demontażu, opakowania, transportu i maszyn, a także naszej lokalnej i międzynarodowej obecności geograficznej, mogą być bardzo pomocne w organizacji transportu maszyn.

Spotkaj się z nami
˂
˃
Numer kodu: 7823 Wyślij »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ... Aby zobaczyć pełną wersje

Skontaktuj się z nami
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Zobacz nasze inne biura
MachinePoint na świecie