This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Gizlilik Politikası sosyal ağlar Linkedin


Kanun 15/1999 uyarınca, 13 Aralık, Kişisel Verilerin Korunması (LOPD) ve 11 Temmuz Kanunu 34/2002, Hizmetler Bilgi Toplumu ve Elektronik Ticaret ( LSSI-CE), MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL ürünlerini ve hizmetlerini reklam başlıca amacı Lindekin Social Network üzerinde bir sayfa oluşturmak için devam kullanıcıları bilgilendirir.

Gerçekler MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, S.L..:
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL
B47516885
Teknoloji Parkı BOECILLO, C/ ANDRES LAGUNA 9-11, 47151 VALLADOLID
user@machinepoint.com
www.machinepoint.com
Kullanıcı aynı ağdaki bir profili vardır ve internette duyurulan bilgiler ilgi gösteren MAKİNASI NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL, yarattığı sayfayı katılmaya karar verdi. Sitemizi katılarak size bize rıza Profilinizde yayınlanan kişisel verilerin tedavisi.
Kullanıcı kişinin sosyal ağ gizlilik her zaman erişebilir ve gizliliğinizi sağlamak için kendi profil yapılandırabilirsiniz.
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL Sen erişimi ve kullanıcı, özellikle iletişim adı hakkında kamu bilgi var. Bu veriler sadece kendi sosyal ağ içinde kullanılır. Onlar herhangi bir dosyayı dahil değildir.
Erişim, düzeltme, iptal ve size muhalefet hakları konusunda ve MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARA için icra edilebilir olup, SL, Veri Koruma Yasası uyarınca, aşağıdaki farklılıkları dikkate almalıdır:
Erişim: ağın işlevselliği ve kullanıcı profilleri bilgilere erişmek için yeteneği ile belirlenecektir.
Düzeltme: Yalnızca SL Örneğin, sayfa üzerinde yayınlanan yorumlar silmek MAKİNE POINT DANIŞMANLARLA, kontrolü altındadır bilgilere ilişkin memnun olabilir. Tipik olarak, bu hak Sosyal Ağı önce olunmalıdır.
İptal ve / veya muhalefet: Bir önceki durumda olduğu gibi, sadece MAKİNA POINT DANIŞMANLARA kontrolü altındadır bilgilerle ilgili olarak memnun olabilir, SL, örneğin, profil bağlı olarak durdurmak.

MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL aşağıdaki eylemleri gerçekleştirir:
 profilinde kamu bilgilere erişim.
 kullanıcı profilinde Yayın ve MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL web sitesinde yayınlanan tüm bilgiler.
 Sosyal Ağ mesajları kanallarla kişisel ve bireysel gönder.
 Güncellemeler sayfa durum kullanıcı profilinde yayınlanacak.
Kullanıcı her zaman, onun bağlantılarını kontrol ilgisini durdurmak ve gizlilik ayarlarınızı erişmesi gereken için, onun bağlantılarını paylaşan kim sınırlamak için içeriğini silebilirsiniz.
Yayınlar
Bir kez MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL sayfaya bağlı kullanıcı, ikincisi yorumlar, bağlantılar, resimler veya fotoğraf veya Social Network tarafından desteklenen medya başka bir türü üzerinde yayınlayabilir. Kullanıcı, her durumda, bunların tutucu olmak telif hakları ve fikri mülkiyet keyfini çıkarabilir ya da etkilenen üçüncü tarafların rızası gerekir. Bu açıkça, ister metin, grafik, fotoğraflar, videolar, vb sayfadaki herhangi yayınlanmasını yasaklayan Bu ihlal ya da ahlak, etik, iyi tat veya edep, ya da ihlal, ihlal zayıflatmak veya fikri mülkiyet, görüntü hakları veya hukuk haklarını ihlal muhtemeldir. Böyle durumlarda, MAKİNASI POINT DANIŞMANLARI, SL Hemen içeriği kaldırma hakkını saklı tutar ve kalıcı kullanıcı kilidini isteyebilir.
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL Bir kullanıcı serbestçe yayınladı içeriğinden sorumlu değildir.
Kendisi kendi gizlilik için öncelikle sorumlu böylece kullanıcı, kendi yayınları diğer kullanıcılara bilinen olacak farkında olmalıdır.
Görüntüler sayfasında yayınlanan olabilir MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL tarafından herhangi bir dosyada saklanır olmayacak ancak Sosyal Ağ kalır.
Yarışmalar ve promosyonlar
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL Bu yarışmalar ve sayfanıza bağlı kullanıcı katılabileceği promosyonları yapma hakkını saklı tutar. Bunların her birinin temeli, bu Sosyal Ağı platformu için kullanıldığında, aynı yayınlanacaktır. Her zaman LSSI-CE ve geçerli olabilecek herhangi bir diğer kurallara uymak.
Sosyal Ağ, sponsor kabul veya promosyonların herhangi bir şekilde, uygulanan veya bunlardan herhangi biri ile ilişkili olduğu değildir.
Reklâm
MAKİNE NOKTASI DANIŞMANLARI, SL Doğrudan ticari zenginleştirilmesi eylemler için temas denemek için karar verirseniz Sosyal Ağ hep Veri Koruma Kanunu ve LSSI-CE yasal gerekliliklere uygun olacaktır, herhangi bir durumda, ürün ve hizmetlerini tanıtımı için kullanacağız.
Aslında, kullanıcıların sayfa MAKİNASI NOKTASI DANIŞMANLARLA, SL tavsiye reklam kabul edilemez onlar da promosyonlar keyfini veya faaliyetlerinden haberdar olmak ve böylece.
İşte Sosyal Ağı gizlilik politikasına bir bağlantı:
Linkedin: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy?trk=hb_ft_priv


Buluşalım
˂
˃
Kodu kontrol edin: 88041 Gönder »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L. ...See Complete Law

Bize ulaşın
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Diğer ofislermiz için
MachinePoint dünyanın her yerinde