Polityka prywatności społecznościowych Linkedin


This is not an official translate. Original version here

Zgodnie z ustawą 15/1999 z dnia 13 grudnia o ochronie danych osobowych (LOPD) oraz ustawy 34/2002, z dnia 11 lipca, usług społeczeństwa informacyjnego i handlu elektronicznego ( LSSI-CE), CONSULTANTS POINT MACHINE, SL informuje użytkowników, które wypłynęły na utworzyć stronę na Lindekin Social Network dla głównego celu reklamowania swoich produktów i usług.

Fakty maszyny punktu CONSULTANTS, S.L..:

MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L.

B47516885

PARQUE TECNOLOGICO DE BOECILLO, C/ ANDRES LAGUNA 9-11, 47151 VALLADOLID

info@machinepoint.com - www.machinepoint.com

Użytkownik ma swój profil na tej samej sieci i postanowił przyłączyć się do strony stworzony przez konsultantów POINT MACHINE, SL, wykazujących zainteresowanie informacji, które są reklamowane w Internecie. Dołączając do naszej witryny, możesz podać nam swoją zgodę na obróbka danych osobowych publikowanych na swoim profilu.

Użytkownik może w każdej chwili uzyskać dostęp do zaciszu własnej sieci społecznej i skonfigurować swój profil, aby zapewnić prywatność.

MACHINE CONSULTANTS POINT, SL Masz dostęp i informacji publicznej na temat użytkownika, w szczególności nazwy kontaktu. Dane te są wykorzystywane wyłącznie w ramach własnej sieci społecznej. Nie są one uwzględnione w dowolnym pliku.

Jeśli chodzi o prawa dostępu, sprostowania, odwołania i sprzeciwu was i może być wykonywane MASZYNY PUNKTU konsultantów, SL, zgodnie z ustawą o ochronie danych, należy wziąć pod uwagę następujące różnice:

Dojazd: zostaną określone przez funkcje sieci i możliwość dostępu do informacji z profili użytkowników.

Korekta: Możesz być spełniony w odniesieniu do informacji, które są pod kontrolą konsultantów POINT MACHINE, SL, na przykład, usunąć komentarze opublikowane na samej stronie tylko. Zazwyczaj prawo to musi być wykonywane przed Social Network.

Anulowanie i / lub sprzeciw: Podobnie jak w poprzednim przypadku, można być spełnione tylko w odniesieniu do informacji, które są pod kontrolą konsultantów POINT MACHINE, SL, na przykład, stop jest przymocowany profil.

MACHINE CONSULTANTS POINT, SL będzie wykonać następujące czynności:

 dostęp do informacji publicznej w profilu.

 Publikacja w profilu użytkownika, a wszystkie informacje opublikowane na stronie internetowej konsultantów POINT MACHINE, SL.

 Wyślij osobiste i indywidualne poprzez kanały wiadomości Social Network.

 stan strona Aktualizacje które zostaną opublikowane w profilu użytkownika.

Użytkownik zawsze może sprawdzić jego połączeń, usunąć zawartość zatrzymać zainteresowanie i ograniczyć kto podziela jego połączeń, za to musi uzyskać dostęp do ustawień prywatności.

Publikacje

Użytkownik, po załączeniu do strony konsultantów POINT MACHINE, SL, mogą publikować w ostatnich komentarzy, linków, obrazów lub fotografii lub innego rodzaju nośników obsługiwanych przez Social Network. Użytkownik we wszystkich przypadkach, musi być jego posiadacz, korzystają z praw autorskich i własności intelektualnej lub mieć zgodę dotkniętych osób trzecich. To wyraźnie zakazuje jakichkolwiek publikacji na stronie, czy tekst, grafika, zdjęcia, filmy, etc. które naruszają lub mogą naruszyć, etyki, moralności, dobrego smaku lub dobre obyczaje lub które naruszają, naruszają lub naruszają prawa własności intelektualnej, prawa do wizerunku lub prawo. W takich przypadkach, MASZYNA PUNKTY CONSULTANTS, SL Zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia treści i może zwrócić się do stałej blokady użytkownika.

MACHINE CONSULTANTS POINT, SL Nie ponosimy odpowiedzialności za treści, które użytkownik swobodnie opublikowany.

Użytkownik powinien mieć świadomość, że ich publikacje będą znane do innych użytkowników, tak, że on sam jest odpowiedzialny przede wszystkim za ich prywatności.

Obrazy mogą zostać opublikowane na stronie nie będą przechowywane w dowolnym pliku przez konsultantów POINT MACHINE, SL ale to pozostanie w Social Network.

Konkursy i promocje

MACHINE CONSULTANTS POINT, SL Zastrzega sobie prawo do wprowadzania konkursy i promocje, w których użytkownik załączeniu do swojej strony może uczestniczyć. Podstawą każdej z nich, gdy jest używany na platformie Social Network, zostanie opublikowany w tym samym. Zawsze zgodne z LSSI-CE oraz wszelkimi innymi przepisami, które mogą mieć zastosowanie.

The Social Network nie jest sponsorowany, zatwierdzony lub podawać, w jakikolwiek sposób, każdy z naszej promocji, lub wiąże się z żadnym z nich.

Reklama

MACHINE CONSULTANTS POINT, SL Social Network będzie używać do reklamowania swoich produktów i usług, w każdym przypadku, jeśli zdecydujesz się spróbować kontaktu dla bezpośrednich działań poszukiwawczych handlowych, będzie zawsze zgodny z wymogami prawnymi ustawy o ochronie danych osobowych i LSSI-CE.

Nie można uznać za reklamę fakt polecam użytkowników Strona MACHINE DORADCÓW Point, SL tak, że oni także mogą korzystać z promocji lub być informowany o ich działalności.

Tu jest link do polityki prywatności Sieci Społecznej:

Linkedin:

https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy?trk=hb_ft_priv

Potrzebujesz porady?


Poprowadzimy Cię przez cały proces kupna i sprzedaży maszyn używanych w zmieniającym się i złożonym środowisku międzynarodowym. Nasze zespoły ds. sprzedaży, logistyki, prawa i marketingu będą Ci towarzyszyć przez cały proces, aby był on łatwy i wolny od ryzyka.


Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Uwagi *
Wprowadź swoje komentarze
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.