Rozwiązanie Klucz w dłoni – Kompletne linie

This is not an official translate. Original version here

Projektowanie kompletnych zakładów produkcyjnych
Nasza siostrzana spółka MachinePoint Technologii Spożywczych poświęcona jest oferowanie projektów pod klucz i kompletnych zakładów i instalacji dla przetwórców w Agro Food, napoje mleczne i przemysłu. Ich unikatową wartość na rynku jest ich zdolność do integracji używanych maszyn do ich oferty.

Czy zaczynasz cały nowy zakład produkcyjny, albo po prostu włączenie nowego procesu w istniejącej instalacji; MachinePoint Technologii Spożywczych może pomóc.

W wyniku joint venture pomiędzy MachinePoint grupy i Gemina; MachinePoint Engineering specjalizuje się w technologii przetwórstwa i pakowania i automatyzacji procesów. To ogląda ponad 25 lat doświadczenia w budowie, montaż, uruchomienie i realizacji projektów pod klucz dla producentów w tych branżach. Mają reputację za sposób, w jaki dostosować podejście i jakość ich instalacji, i może dostarczać coś z poszczególnych elementów wyposażenia do kompletnego montażu instalacji; dbanie o projektowaniu, produkcji, montażu i uruchomienia.


Aby odwiedzić MachinePoint Food stronie Technologies proszę [<a href="https://www.machinepoint.com/foodtechnologies/machinery.nsf/beverage_technology/home.html" target="_blank">kliknij tuta</a>]

*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com
Zobacz nasze inne biura »

MachinePoint na świecie