MASZYNY UŻYWANE W EUROPIE

W Europie dostępna jest duża liczba wysokiej jakości używanych maszyn używanych.


Rynek kupna i sprzedaży używanych maszyn w Europie jest rynkiem o stałym wzroście. MachinePoint Maszyny używane to hiszpańska firma z głęboko zakorzenionymi wartościami europejskimi. Powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości używane maszyny w przemyśle tworzyw sztucznych. Dziś jesteśmy reprezentowani w krajach takich jak Francja, Niemcy, Anglia, Włochy i Turcja.

W ciągu ostatnich kilku lat MachinePoint zwiększył swoją obecność w krajach Europy Wschodniej. Poprzez nasze biuro sprzedaży w Polsce, obsługujemy te terytoria, gdzie w ostatnich latach odnotowaliśmy wysokie tempo rozwoju.

Dzięki naszej globalnej obecności zbudowaliśmy połączoną sieć podaży i popytu dla używanych maszyn na całym świecie.Maszyny używane to najlepsza alternatywa dla nowych firm lub firm, które chcą się rozwijać, ponieważ oferuje wiele korzyści, takich jak możliwość zakupu doskonałego sprzętu po niższych cenach lub z szybszym czasie dostawy. Również recykling wysokiej jakości używane maszyny mogą pomóc w zmniejszeniu zanieczyszczenia i ochrony środowiska więcej.

Rynek europejski jest jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków na świecie do zakupu używanych maszyn. Prawodawstwo UE oferuje gwarancje dla konsumentów, które nie są tak łatwo dostępne w innych miejscach.

Firmy europejskie są naszymi największymi dostawcami używanych maszyn. Mają one tendencję do zmiany swojego sprzętu częściej niż w innych regionach, co generuje większą podaż używanych maszyn, które spełniają popyt z innych kontynentów. Istnieje również duże zapotrzebowanie na używane maszyny w samej Europie.

Machinepoint zarządza obecnie ponad 1300 używanych maszyn z tworzyw sztucznych, opakowań i napojów, co czyni go międzynarodowym punktem odniesienia w tych sektorach.

Aby skontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi w różnych krajach europejskich, można to zrobić za pośrednictwem formularzy zamieszczonych na naszej stronie internetowej, pocztą elektroniczną lub dzwoniąc do dowolnego z naszych biur.

Potrzebujesz porady?


Poprowadzimy Cię przez cały proces kupna i sprzedaży maszyn używanych w zmieniającym się i złożonym środowisku międzynarodowym. Nasze zespoły ds. sprzedaży, logistyki, prawa i marketingu będą Ci towarzyszyć przez cały proces, aby był on łatwy i wolny od ryzyka.


Imię i nazwisko *
Wprowadź swoje imię i nazwisko
Telefon kontaktowy *
Wprowadź swój numer kontaktowy
Firma *
Wprowadź nazwę swojej firmy
Adres e-mail *
Wprowadź poprawny adres e -mail
Miasto *
Wprowadź swoje miasto
Kraj *
Wprowadź swój kraj
Uwagi *
Wprowadź swoje komentarze
Aby kontynuować musisz zaakceptować Politykę przetwarzania danych osobowych.