This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

Używana maszyny KIEFEL na sprzedaż

Kiefel, firma zajmująca się opakowaniami, jest wiodącą marką w dostarczaniu wysokiej jakości maszyn do obróbki blach z tworzyw sztucznych. Jest to niemiecka firma, której maszyny były sprzedawane na całym świecie głównie w przemyśle opakowaniowym, motoryzacyjnym, AGD i medycznym.
Kiefel GmbH należy do grupy Brückner, również w Niemczech i specjalizuje się w produkcji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Kiefel Machinery produkuje dla przemysłu motoryzacyjnego prasy do laminacji, nitów ASC, termoformowane części dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkuje również maszyny do produkcji części chłodniczych: okładziny i drzwi. Dla przemysłu opakowaniowego produkuje termoformierki. MachinePoint od lat sprzedaje używane termoformierki Kiefel.
Brand - Model Machine type Year

KIEFEL - KMD 52 TS

Termoformierka2006

KIEFEL - Kiefel KTR 4 Speed

Termoformierka2011

KIEFEL - KL 75K

Kompletna linia do wytłaczania i termoformowania1999

KIEFEL - KMD 52

Termoformierka1993

KIEFEL - KMD 75 F BFS

Termoformierka2002

KIEFEL

Formy1994

KIEFEL - Kirion W 2600 plus 2

Nawijak do folii2008SPRZEDANY

KIEFEL - Kirion

Linia do wytłaczania folii wielowarstwowej2004SPRZEDANY

KIEFEL - KL 2 SH

Termoformierka1993SPRZEDANY
Spotkaj się z nami
˂
˃

Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie