This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Vize a hodnoty


Vidění

Naším cílem je pomoci procesory, které jsou v mléčné výrobky, nápoje a zemědělsko-potravinářském průmyslu postavit nejvyšší kvalitu výroby zařízení, které jim umožní stát se konkurenceschopnějšími - zvýšením výroby, bezpečnost, kvalitu a vývoj svých produktů.

Evropa je tavícím kotlem pro inovace a rozvoj nejmodernějších výrobních technologií a technik v nápojovém a potravinářském průmyslu. Po sloužil procesorů v největší zemědělské a mléčné výroby oblastí v Evropě, a neustále jim pomohl zlepšit jejich výrobních procesů ve velmi konkurenčním odvětví, MachinePoint potravinářských technologií se stále se až do dnešního dne s technologiemi, nejnovější inovace strojů, nejlepší hodnotu značky a nejlepší služby pro uspokojení našich velmi náročné zákazníky.

Díky zálohování MachinePoint skupiny a její mezinárodní expanzi, mohou MachinePoint potravinářských technologií přináší odborné znalosti zákazníků po celém světě.

Hodnoty

Znalost je to, co si vážíme, nabízíme a přinést zpracovatelům. 25 let úspěchů v navrhování a budování zpracovatelských zařízení pro nápojový a potravinářský průmysl znamená, že jsme si jisti, v našich schopností, které vám pomohou zvýšit konkurenceschopnost v rámci těžký průmysl.

Nejlepší způsob, jak vnímat to je tím, že mluví k nám.

Integrita
My jsme konzistentní a transparentní v našem rozhodování a jednání. Plníme své závazky a chovat způsobem, který platí pro naše identity a vize.

Profesionalismus
Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu výkon ve všem, co děláme. Snažíme se poskytnout první třídu, spolehlivou a efektivní služby pro naše klíčové zákazníky.
Díky odhodlání, tvořivost a inovace se snažíme změnit tento obchod do opravdové Industrial Services profese. MachinePoint usiluje o profesní rozvoj svých zaměstnanců.

Zarovnání
Jsme všichni souladu s vizí společnosti a zavazuje dosáhnout našich cílů v něm profesionální.

Podnikání
Vedeme příkladem a inspirací aktivitu, podnikání a prostřednictvím činnosti a výsledků. Máme plnou odpovědnost za naši roli v rozvoji potenciálu našich lidí.

Rozmanitost
Snažíme se poučit z různých způsobů života a názory v našem multikulturním prostředí (zaměstnanci, klienty, partnery). Respektujeme a aktivně podporovat přínos každého jednotlivce.

Práce v týmu
Vytváříme dynamické pracovní prostředí, aktivní a nadšená účast jednotlivců. Máme radost zapojit se do tohoto prostředí.

Vlastnictví
Přijímáme osobní zodpovědnost splnit naše obchodní potřeby, zlepšovat naše systémy, a pomáhat ostatním, zvýšení jejich účinnosti. Všichni se chovají jako vlastníci, ošetřování majetku společnosti jako náš vlastní a chovají se společnosti dlouhodobý úspěch v mysli.

Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 23593 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás