This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. How to configure it

Accept


Kupující Jak pracujeme


MachinePoint vedoucí strojní zařízení
Hledáte-li koupit použité vybavení To je postup, který se řídíme:

MachinePoint posoudí vaše potřeby a pomohou vám dosáhnout kvalifikované rozhodnutí o nejlepší dostupné stroje dle Vašich individuálních požadavků.

MachinePoint zašleme Vám nabízí podle požadavků, které jste zadali k nám.

Jakmile jste si vybrali stroje, které se líbí vám, MachinePoint zorganizovat inspekci. Budeme vypracovat a podepsat všechny smlouvy chrání důvěrnost a práva a povinnosti kupujícího, prodávajícího a MachinePoint.

MachinePoint bude organizovat všechny aspekty cesty za vás, a vzít si na prohlídku zařízení.
Veškeré další potřebné citace: generální opravy, doprava, atd., mohou být poskytnuty v rámci ceny

Můžete zálohu pro rezervaci stroje a podepsat kupní smlouvu, která definuje kroky transakce, data, platební podmínky, atd. To zajišťuje bezpečnost vašeho nákupu.

Pokud požadujete financování můžete kontaktovat MachinePoint financí, a zhodnotí vás možností v závislosti na okolnostech

Závěrečná platba musí být provedena včas, jak předem ve smlouvách.

MachinePoint personál se zúčastní nakládání a balení k zajištění bezpečnosti a kvality, které vám ušetří čas a peníze.

MachinePoint zařídí veškeré služby - logistika, pojištění, import-export dokumentace - dodat stroj do továrny nebo nejbližšího přístavu.

Máme dokument na každém kroku na proces nákupu pro zajištění kvality a servisu pro naše zákazníky: smlouvy budou podepsány na každém kroku v celém procesu, je-li to nutné.

MachinePoint si klade za cíl, aby se nákup použitého zařízení snadno a bezpečně za vás.

Navštivte nás:
˂
˃
Prosím, napište čísla si můžete prohlédnout: 73949 Odeslat »

De acuerdo con lo establecido por la Ley Orgánica 15/1999, de 13 de diciembre, de Protección de Datos de Carácter Personal (LOPD), le informamos que los datos aportados serán incorporados a un fichero del que es titular MACHINE POINT CONSULTANTS, S.L....See Complete Law

Kontaktujte Nás
Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
Podívejte se na naše další Kanceláře
Kontaktujte Nás