práce s námi

This is not an official translate. Original version here

Pracovní místa v odvětví potravinářského, nápojového a obalového průmyslu
MachinePoint je společnost, která nabízí velké možnosti růstu a profesního rozvoje ve velmi specifickém odvětví: The Used Machinery obchodu.

Naše mezinárodní působnost nás nutí mít silný profesionální tým složený z lidí z různých národností, kultur a mnoho různorodých oborů.

Domorodí lidé z asi 10 národností shromáždili skládat MachinePoint je tým, jehož cílem je zákazníkovi konkrétnější, individualizované a efektivní obchodní vztah.

To je naším cílem sladit a udržovat naši flexibilitu, co se týká našich lidí. Proto jedním z našich hlavních a nejdůležitějších hodnot je zákaz diskriminace z důvodu rasy, pohlaví, kultury nebo náboženství. To se projevuje prostřednictvím různých aspektů ve firmě jako nadnárodní pracovního prostředí, tým více než 50% žen. Naše usmířit politika je také jedním z našich nejlepších výhod: možnost pro domácí práce, pracovní doba flexibilita, zvláštní povolení, obávat našich staff's problémů a situací, atd

Přidejte se k MachinePoint profesionální tým a užít si naši multikulturní prostředí, flexibilita, profesní rozvoj, týmová práce, různorodost a nová budoucnost s námi.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás