Jak pracujeme?

This is not an official translate. Original version here

z kontroly až po dodání Zajištění celkové hladkého provozu

MachinePoint Použité stroje a zařízení se podařilo vytvořit značku, která kandiduje na profesionalitu a spolehlivost.

Nákup a prodej bezpečné, je možné přes nás, a to díky tomu, že jsme po Strick metodiky k zajištění kupci, prodejci, výrobci zařízení a MachinePoint právo kdykoli během transakce.

MachinePoint obchodů strojů, to znamená, že nemáme obvykle uložit je, ale spíše, že stroje jsou uloženy v závodech prodávajícího až do jejich koupit. To zároveň snižuje náklady spojené s logistikou a udržuje hodnotu strojů tím, že drží je ve výrobě.

Nabízíme all-inclusive služeb. To znamená, že se postaráme o celý proces, podpora zařízení, inspekce, cestovních dokladů a víz pro jednání návštěv, kupujících a prodávajících, a když vše, co se koná Vykupujeme stroje (ů) a starat se o všechny doplňkové služby.

Strojní odborníci prohlédnout spoustu strojů osobně, a následovat přísný audit procesu, aby si vybírali pouze ty nejlepší. To znamená, že z roku 2000 strojů, které podporujeme, se díváte na výběr těch nejlepších použitých strojů na trhu v daném okamžiku.

Vy osobně se určil kontaktní osobu v rámci prodeje MachinePoint podle obou vašich strojů potřeby, stejně jako zeměpisnou polohou a jazykové potřeby. Tento obchodník je váš kontakt v naší organizaci a řízení celého projektu s vámi a pro vás. Ty vám pomohou ve všech kroky potřebné k nákupu nebo prodeji vašeho zařízení skrze nás.

Chápeme, že zařízení a informace o investicích je vysoce důvěrné pro většinu firem. V této souvislosti jsme investovali do rozvoje IT platformu, která nám umožňuje spravovat veškeré informace a projekty s maximální péčí. Tato platforma také byly vyvinuty pro usnadnění řízení projektů našich obchodů.

V MachinePoint jsme sledovat a zaznamenávat každý krok procesu prodeje a strojní zařízení. Smlouvy jsou uzavírány na na každém kroku podél projektu tak, aby v zájmu kupujícího, prodávajícího, a MachinePoint které po celou dobu, garance kvality, termíny, platby a důvěrnosti.

*Name:
*Telephone:
*Název společnosti:
*Email Adress:
*Města:
*Země:
*Comments:


Kontaktujte Nás

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


Kontaktujte Nás