This site uses own and third-party cookies to gather information in order to improve our services and to analyze your browsing habits. If you continue to browse, it constitutes acceptance of the installation of the same. The user can configure it´s browser if desired, to prevent them from being installed on your hard drive, but should take into account that such action may cause difficulties browsing the website. Zasady dotyczące plików cookie

Accept

MachinePoint Group


This is not an official translate. Original version here

Maszyny przemysłowe, usługi inżynierskie, kompletne zakłady, napoje i opakowania plastikowe
MachinePoint Group to międzynarodowa grupa operacyjna dostarczaniu rozwiązań do sprzętu dla przemysłu tworzyw sztucznych, opakowań do żywności i napojów.

MachinePoint Grupa została założona w 1997 roku i rozpoczęła działalność w używanych maszyn. W 2000 roku, przyciągnął znaczące inwestycje venture capital od Warburg Pincus, co pozwoliło jej rozwinąć swoją działalność i usługi na skalę światową.

Oficjalnie z siedzibą w Hiszpanii, z oddziałów handlowych w Afryce i Azji; MachinePoint ma plany dalszej ekspansji w Ameryce i Europie Wschodniej.

Jak MachinePoint Grupa stale rośnie, zostaliśmy podejmowania większych i bardziej skomplikowanych projektów, tak aby poszerzyć naszą ofertę usług. Mamy włączone różne filie w grupie, z którego oferujemy różne rozwiązania: od urządzeń używanych obrotu maszyn, aby zakończyć instalację elektrowni, usługi inżynieryjne i finansowania sprzętu.
Poprzez poszczególne jednostki, MachinePoint Grupa może oferować przetwórcom różne rozwiązania sprzętowe:

Integracja i automatyzacja procesów i kompletne instalacje pod klucz projektów poprzez MachinePoint Inżynieria

maszyny używane przez MachinePoint używane maszyny.

Finansowanie sprzętu poprzez MachinePoint Finance.


Spotkaj się z nami
˂
˃
*Imię i nazwisko:
*Numer telefonu:
*Nazwa firmy:
*Adres e-mail:
*Miasto:
*Kraj:
*Komentarze:


Skontaktuj się z nami

Head Office - Europe
Parque Tecnológico de Boecillo
Calle Andrés Laguna 9-11
E - 47151 Valladolid
Spain
+34 983 549 900
info@machinepoint.com


MachinePoint na świecie